Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik, uz to mam :-D
Odpovedať
no super..tak hadam pomoze :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz potrebujem trochu posilnit svalstvo, tak snad ano :-D
Odpovedať
ja zacnem az skoncim s atb..a hadam sa podari zhodit..ved je to este dost casu..
Odpovedať
Profilova fotka
ok kati, idem pomaly, muzo mi akurat dosiel z prace.. ani dnes si nedal pokoj, ach jaj... :-( hlavne, ze uz je doma... pekny vecer ti prajem, paaaaaa paaaaa
Odpovedať
pekny vecer ;-)
Odpovedať
ahojte baby..nikde nikoho?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, dnes to tu nefungovalo takmer cely den :-(
Odpovedať
hej vsimla som si,ked som prisla domov..
Odpovedať
Profilova fotka
tak tu bolo ticho =-)
Odpovedať
ako si sa mala?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes bol v praci riadny chaos :-( idem do vane asi, som total rozbita... a prsalo cely den, ochladilo sa... no proste uzas ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj tu bolo hrozne chladno..aj ked slnko svietilo.. ja som uz v posteli a prave som dala robit hranolky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko baby...nezamrzli ste dnes cestou do prace?....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak včera som sa sem márne pokúšala dostať a nešlo to... Normálne som bola zúfala :-D Tak už sme presťahovaní (teda ešte nie úplne všetko) a od piatku už bývame u svokry :-| Ale zatiaľ je to OK, vnímam to trochu inak ako predtým... Marcelka, ty robíš už posledný týždeň?
Odpovedať
ahojte baby.ja len na skok..utekam do prace..dnes mame prakticke skusky..posledne.. drzte sa tu ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, chcem sa spýtať či neviete o nejakej predajni kde maju pekne papiere na svadobne oznámenia, tu v mt maju iba take obyčajne čo som našla pekne tak zatiaľ iba v predajni v Blave a to je mi daleko a zatiaľ tam nemam cestu tak reku či neviete o nejakej predajni tu v okolí............
Odpovedať
Profilova fotka
Miška, my sme kupovali veľmi pekný papier na oznamká v papierníctve na Bulvári v Žiline... Ale to už je rok a pol dozadu. Tak neviem, ako je to teraz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj tak dakujem možno tam ešte budu mať mať ešte niečo pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani....takze si uzivas so svokrou, hej ;-) ...no jo......uz posledny tyzden...v sobotu mi zacina materska.....aj sa tesim aj nie...neviem co budem cele dni robit.....ale hadam to najako zvladnem...pocujte baby, mam kamosku, ktora by chcela mat niekedy v septembri svadbu ale.....ona sa vlastne bude vydavat v afrike a tam budu mat svadbu v nejakej zahrade, a potom si sobasny list daju prelozit aby im to uznali aj tu na slovensku a tu by chceli mat vlastne taku druhu svadbu.....nie v kostole ale ani na urade...ale nieco podobne a potom teda tu oslavu..neviete z niecim poradit?...
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, budeš si užívať voľno a oddych ;-) Neboj, ani sa nenazdáš a malý bude na svete a bude čo robiť :-) Inak, ako píšeš, tak tak sa bere veľa párov. Viem, že aj jedna kočka, čo mala svadbu v auguste ako ja,tak sa najskôr vydala v Nemecku a potom v auguste sa brali na Slovensku. Možno ona by ti vedela poradiť...
Odpovedať
Profilova fotka
No marcelka, ja by som si vedela hned predstavit ist na matersku. To budes mat taky chvilkovy oddych pred nastavajucim zhonom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej, mate pravdu....ale ten oddych teraz fakt potrebujem....zasa ma boli chrbat....au.... :-( ale aspon budem castejsie na nete..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa veľmi tešíme, že tu budeš viac s nami a budeš nám podávať všetky čerstvé informácie ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite ich v buducnosti prakticky vyuzijeme :-D
Odpovedať
ahojte dievcata ;-) neviete mi poradit, kde sa daju kupit masle na vyzdobu kostola? potrebujem ich 16 ks..alebo nebudete nejaka predavat tu svoju vyzdobu ;-) diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik
Odpovedať
..haloooooo, uz tu nikto nie je :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby ..ako sa mate? :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak prakticke skusky su uz v plnom prude..niektori prisli neskoro,tak to bude nervozity cely cas..
Odpovedať
Profilova fotka
slniečko, my sme nemali mašle na výzdobu, takže ti asi neporadím |-| Ahoj Linduš, tak ako v práci po konferencii? Kati, držíme palce ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?