Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zvykam si ale da sa....tento tyzden asi vylet nebudeme lebo by sme zamrzli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti poviem, až na piatok hlásia nejaké oteplenie... A minulý týždeň bolo tak krásne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved to dnes som skoro umrzla...a inka ako co byvanie citala som ze zatial sa da....a domcek sa hybe? my uz mame aspon okna vymene a pomali sa robia steny a kupelky obijame :-N zabava ti poviem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moja, ale už aspoň niečo robíte. U nás sa stále pracuje na urbanistickej štúdii, takže sme ešte len na začiatku papierovania. Vidíme to tak, že papierovačky skončia najskôr v auguste až v septembri a až potom bude možné začať niečo robiť :-( ale snáď sa to podarí tento rok začať. Inak bývanie je zatiaľ v pohode. Aj keď svoje je svoje... Ale bývam tam už s úplne iný pocitom ako predtým a už ma ani to všetko tak nerozhádže :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak tu slnko svietilo..ale fukal chladnejsi vietor..no ma sa oteplit..v co dufam,lebo len nedavno som dobrala atb :-N slniecko..mas ip o tej vyzdobe ;-) jani..a kedy budete mat spravenu cestu a siete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak dnes to vyzerá snáď na krajší deň, ako bol ten včerajší :-N Kati, siete budú tak najskôr niekedy koncom leta a cesta sa bude robiť v podstate až keď budú postavené všetky domy. Dovtedy tam bude len taká provizórna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru Jani, uz je lepsie. Rano som poriadne zmokla ]-( teda nie celkom, ale mala som uplne mokre nohy aj topanky, ked som isla z MHD lialo ako sialene ]-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte žilinčanky, som vás úplnou náhodou našla. Už nechodíte na modrustrechu? Ako sa máte? Lea už sa to blíži, však? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, ja som zase zmokla včera večer, keš som šla z angličtiny. Prišla som domov ako zmoknutá myš :-D Ahoj Erika, teraz veľmi zrejme nie je čo riešiť na modrej streche. Ale super, že si nás našla tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No veru to pocasie je silove. Clovek by sa aj opalit trosku potreboval a neni kde.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, solárko ti to zrejme istí :-D Ja som sa pred svadbou opaľovala celé leto a bolo to len tak-tak :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No ved uz som zahajila solarkovanie, ale nie som z toho moc nadsena. Mozno skusim este ten sprej co mala smaily.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som tiež chvíľu chodila do solárka, ale potom som to vzdala. Inak smaily mala ten sprej super :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak som doma..a total mrtva..sme dnes upratovali po vcerajsku..sice pocasie sa stale vyjasnuje,no nam dnes padali same flasticky a skumavky..cely den som stala pri vode..nasa tyzdnova makacka na stitkovani sla dnes do kosa..sme odstranovali tie stitky..a aj tak sme neskoncili..asi 250 je prec =-) a este chybaju nejake :-N jani..aha..spominala si..a ako su na tom ostatni ludia? chcu stavat cim skor,ci ako? a siete si financujete sami,ci ako to mate..lebo sa mi zda,ze sa daju poziadat o nejake prostriedky z fondov..no rychlejsia cesta sa mi zda,najprv si to zaplatit a popritom ziadat o nejake peniaze.. peti..co za sprej to mala smaily..nemozem si na nazov spomenut.. fifi..no aspon sa rychlejsie opalis :-D :-p na mokre slnko chyta lepsie :-D
Odpovedať
cakam ta tu :-D :-D :-D
Odpovedať
..tak som tu x-)
Odpovedať
super.. tiez kupujete suroviny na zakusky?
Odpovedať
ked prideme domov, ideme za cukrarkou a ta nam da zoznam ingredienci...a potom poprosim nasich, aby nakupili a doviezli k nej.. som zvedava kolko to bude stat.. nevies kolko zakuskou na cloveka?
Odpovedať
no ja netusim..ked som ratala tie nase..tak ich bolo okolo 3,5t..ale su drobnucke.. a take,ze 15kg polohrubej muky, 15kg hladkej muky.. 15kg hery =-) :-o takze riadne palky za to |-|
Odpovedať
fuuuuha, tak to je celkom dost, no my budeme mat cca 42 ludi..ale aj tak toho bude asi vela... zavoj si si kupovala cez ebay? ja som pozerala spanielsky na ebay..ale este pockam, ake saty si vyberiem.. ides si kupovat svadobne saty cez ebay? ...aj nad touto alternativou som uvazovala...
Odpovedať
hej..ten uz mam..a je peknucky..kukni do albumu ak chces ;-) budem mat zo zahranicia saty..ale neprezradim ake.. cez ebay mozes v poho kupit aj znackove saty za super cenu :-)
Odpovedať
ten tvoj zavoj som videla, je krasny x-) ved preto som sa rozhodla, ze aj ja kupim na ebay..lebo tie ceny u nas su neuveritelne.. :-S pozerala som tie moje popolnocne saty na nete, ale som ich nenasla...svoje uz mas dosite? ako to mas s tymi naukami, uz si to doriesila? my ideme teraz v sobotu do londyna na nauku :-x
Odpovedať
siat som sa este nedotkla..dalsi tyzden,ked bude volno..tak ich dokoncim..a aj tie masle do kostola spravim..plus skatulky musim postrihat..a vymysliet,co s nimi..a este par drobnosti..
Odpovedať
netusim,co nauky..ale hadam bude dobre..
Odpovedať
uz si si kupila pradlo pod saty? ja sa z neho teraz vytesujem x-) ake budes mat boty k popolnocnym?
Odpovedať
no mam cosi..ale este kuknem tyzden pred svadbou podpiru..mam v jednom obchode vyhliadnutu :-D k popolnocnym? tak to ete neviem..bud si necham tie svadobne alebo budem mad cierne sandalky..ak nic zaujimave nenajdem..co sa zatial nestalo..
Odpovedať
..ja som spokojna s pradlom co som nasla v Londone, poradila mi buduca svagrinka ;-) sme si spravili pekny den, sme boli aj obedovat a na kavu..bolo fajn ..este tie topanky :-N ja si k popolnocnym necham asi svadobne, lebo tie moje su kremovo-hnede..a aj svadobne topanky mam vyhliadnute kremove... ..dufam, ze bude pekne pocasie cez vikend.. =-)
Odpovedať
no ja mam tu kupene nohavicky a z promocii mam podpiru korzetovu,ktoru som zatial ani raz nemala :-N a riadne stala |-| no ja mam bordove saty a ivory topanky..takze to sa stale celkom da..este sa rozhodnem..navyse su kvalitne a makkucke..nie ako tie cierne..
Odpovedať
inac..ja sa vytesujem z niecoho ineho :-p z hoola hoops :-D 8-)
Odpovedať
sa mas :-D ak mas pradlo v zalohe, tak to nemusis kupovat, drahy tak pravdepodobne urobi z oblekom, ktory si kupil a este ho nenosil..teda ak nenarazime na nieco lepsie.. akurat dokupime koselu a kravaty, aj manzetove gombiky ma, asi trojo ..ja by som chcela ivory aj saty, nevies ci v kristine maju dostatocny vyber aj z tejto farby? my sme tot kupili swiss ball, tak sa tesime z neho x-) a stale na nom hopsame..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?