Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
maju urcite..napr rahman bol velmi oblubeny model min rok..tak ho maju v bielej a aj v ivory ;-) moje saty budu ivory 8-) inac..my sme hrozne lacno kupili..sa mi zda teda..vestu s francuzskou kravatou.. no pradla nikdy nie je dost..a ked sa mi nejake zapaci,tak si kupim :-D dokonca nohavicky stali menej ako podvazok :-D mali ich v akcii :-D idem si lahnut..vcera som sa spamatala o polnoci a tak som sla spat o jednej rano..zajtra popiseme urcite dlhsie..len rano musim byt uz pred osmou v skole,kedze ideme mimo londyna :-N pekne sny prajem..
Odpovedať
..ok, budem sa tesit x-) night night
Odpovedať
Ahojte budúce aj už.. Ako ide život?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj evi ako sa mas? ja som tu len na skok ale poobede napisem ak to bude fungovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru v poslednej dobe stranka viac nejde ako ide. Lei ten sprej sa vola loreal sublime bronze
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no dnes tu vidím konečne aj niekoho iného, ako som ja. V poslednej dobe mám pocit, že tu len ja straším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa vcera chcela zapojit, ale ma to stale vyhadzovalo. Ale mas pravdu dnes je nas tu viac :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tento týždeň to tu nejako blbne. Jednu odpoveď som v utorok písala asi na 4-krát... :-N A čo máš nové, Peti. Už len pomaly čakáš na deň D? Ozaj, o koľkej presne máte sobáš?
Odpovedať
Profilova fotka
O 13,30. Asi budem mat rano riadne nestihacky. No kazdy den si pozriem do albumu, ako mi to odratava a je to veru cochvila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, to postíhaš. Ja som ešte stihla aj prejsť nejakých 100 km... Ráno aj tak nebudeš môcť spať, tak budeš rada, že to tak skoro začína ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No asi ozaj nebudem moct spat, to mas pravdu. Je to taky zvlastny pocit, sa mi zda, ze uz to moc dlho pripravujem a uz aj chcem aby to bolo, aj mam pred tym trochu strach.
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, všetko dobre dopadne. Ja som predtým spávala ako bábätko. Ešte aj vo štvrtok som padla do postele a zaspala ale piatok bol kritický. Bola som taká unavená, ale zároveň plná očakávaní a nemohla som ani zaspať a ráno som už veľmi zavčasu buntošila po byte. Všetkých som pobudila. :-D Ale čo majú čo spať v deň mojej svadby :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No ja spim dobre, ale uz zacinam byt unavena z toho chystania. Uz sa tesim ako budem mat po svadbe volno. Vies, lebo stale este nejaka drobnost chyba a tak. Stale mam toho plnu hlavu, aby som nic nezabudla. A vsetko ostatne si posuvam na posvadobny termin. Zacinam si pripadat ako pred skuskou...taky vnutorny nepokoj.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala to isté a keď som si myslela, že je už všetko pripravené, vždy sa niečo našlo, čo ešte bolo treba. A tiež som potom všetko posúvala na posvadobný čas. Ale tam sme potom išli na dovolenku a tak sa to len posúvalo a posúvalo. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti: prezivas to najkrajsie obdobie ;-) uvidis, ako ti bude potom smutno za pripravami, teda mne je stale :-D inak dnes mame presne 8 mesiacov od svadby, ten cas neskutocne letiiiiiiiii :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No veru leti, za chvilu budete oslavovat prve vyrocia :-D Aj viem, ze mi toto vsetko bude chybat, ale nateraz mam toho uz dost. Dala by som si tak zo dva mesiace pauzu, cistu hlavu, a potom by som mohla pokracovat.
Odpovedať
Profilova fotka
veru, mas aj v tomto pravdu, clovek ma stres, ci to vsetko dobre dopadne ;-) ja by som mala najradsej za sebou uz skolu :-( furt som len v knizkach alebo v praci, ziadny volny cas, nic... ]-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jooj to ja si dobre pamatam. Mna to prestalo bavit tak niekedy v tretom rocniku a to som popri tom nepracovala. Inac dlho po statniciach sa mi snivavalo, ze mam este nejake statnice pred sebou :-.
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, mne sa nastastie o nicom takom nesniva :-D chvalabohu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi to ešte len príde. Mne sa ešte aj teraz niekedy sníva o nejakej skúške, alebo o štátniciach. Minule sa mi snívalo, že zrazu som mala ísť dnu pred komisiu a ja som si uvedomila, že som sa vôbec neučila. A spoliehala som sa na to, že snáď si niečo pamätám ešte z prvých štátnic. No hrôza :-N Inak my sme mali v nedeľu už 9 mesiacov od svadby...
Odpovedať
Profilova fotka
No to mam radsej ked sa mi sniva o svadbe ako o skuskach. Sice v tych snoch mi tiez vzdy nieco nevyjde....nie som ucesana, alebo nemam nechty urobene...
Odpovedať
Profilova fotka
Jani - fiha fiha, ako to leti, ze.... :-( by som si dala este repete niekedy :-D ale len s mojim manzelom samozrejme :-D :-p tak vam tisko zavidim dievcata, ze ja som sa nedala na studium hned... tak mi treba, teraz sa musim takto "lopotit" aj s pracou aj so skolou ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, aj ja by som si to hneď zopakovala. Jasné, že s mojím manželom. Inak som sa smiala, či si neurobíme znova svadbu, keď vyjde 18-teho na sobotu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, ako napad :-D ja sa tiez casto smejem a moj muzo len prevracia ocami :-D ze ci ma to este stale drzi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby este vydrzte a potom si to mozete zopakovat na zlatu, alebo diamantovu svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz v pripravnom albume mam zoznam svadieb, ze po kolkych rokoch je aka :-D tusim prve vyrocie sa nazyva papierova svadba :-D kuknite do albumu z detailov nasej svadby :-D pre inspiraciu...
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tí chlapi sú asi všetci rovnakí. Môj sa tiež na mňa potom pozerá ako na blázna... :-D Peti, ale to už budeme staré. :-N Inak minule som zažila v nedeľu v kostole si manželia na zlatú svadbu obnovovali manželsý sľub. Bolo to také milé :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis, to nevadi, ze budete starsie, lebo druhy krat to uz aj tak nebude to iste =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak na prve vyrocie je to "bavlnena" svadba, na druhe "papierova", na tretie "kozena" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa prednedávnom dostal do rúk celý zoznam tých názvov výročí svadby... Celkom som sa pobavila :-D Takže čoskoro nás čaká "bavlnená"
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?