Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • maju urcite..napr rahman bol velmi oblubeny model min rok..tak ho maju v bielej a aj v ivory 😉
    moje saty budu ivory 😎
    inac..my sme hrozne lacno kupili..sa mi zda teda..vestu s francuzskou kravatou..
    no pradla nikdy nie je dost..a ked sa mi nejake zapaci,tak si kupim 😃 dokonca nohavicky stali menej ako podvazok 😃 mali ich v akcii 😃
    idem si lahnut..vcera som sa spamatala o polnoci a tak som sla spat o jednej rano..zajtra popiseme urcite dlhsie..len rano musim byt uz pred osmou v skole,kedze ideme mimo londyna 😬
    pekne sny prajem..

• ..ok, budem sa tesit 😵
    night night

• Ahojte budúce aj už..
    Ako ide život?

• Sponzor fóra
  • ahoj evi ako sa mas?
    ja som tu len na skok ale poobede napisem ak to bude fungovat 😃

• no veru v poslednej dobe stranka viac nejde ako ide.

Lei ten sprej sa vola loreal sublime bronze

• ahojte, no dnes tu vidím konečne aj niekoho iného, ako som ja. V poslednej dobe mám pocit, že tu len ja straším 😃

• ja som sa vcera chcela zapojit, ale ma to stale vyhadzovalo. Ale mas pravdu dnes je nas tu viac 😬

• no tento týždeň to tu nejako blbne. Jednu odpoveď som v utorok písala asi na 4-krát... 😬
    A čo máš nové, Peti. Už len pomaly čakáš na deň D? Ozaj, o koľkej presne máte sobáš?

• O 13,30. Asi budem mat rano riadne nestihacky. No kazdy den si pozriem do albumu, ako mi to odratava a je to veru cochvila 😃

• Neboj, to postíhaš. Ja som ešte stihla aj prejsť nejakých 100 km... Ráno aj tak nebudeš môcť spať, tak budeš rada, že to tak skoro začína 😉 😃

• No asi ozaj nebudem moct spat, to mas pravdu. Je to taky zvlastny pocit, sa mi zda, ze uz to moc dlho pripravujem a uz aj chcem aby to bolo, aj mam pred tym trochu strach.

• Neboj, všetko dobre dopadne. Ja som predtým spávala ako bábätko. Ešte aj vo štvrtok som padla do postele a zaspala ale piatok bol kritický. Bola som taká unavená, ale zároveň plná očakávaní a nemohla som ani zaspať a ráno som už veľmi zavčasu buntošila po byte. Všetkých som pobudila. 😃 Ale čo majú čo spať v deň mojej svadby 😃

• No ja spim dobre, ale uz zacinam byt unavena z toho chystania. Uz sa tesim ako budem mat po svadbe volno. Vies, lebo stale este nejaka drobnost chyba a tak. Stale mam toho plnu hlavu, aby som nic nezabudla. A vsetko ostatne si posuvam na posvadobny termin. Zacinam si pripadat ako pred skuskou...taky vnutorny nepokoj.

• Ja som mala to isté a keď som si myslela, že je už všetko pripravené, vždy sa niečo našlo, čo ešte bolo treba. A tiež som potom všetko posúvala na posvadobný čas. Ale tam sme potom išli na dovolenku a tak sa to len posúvalo a posúvalo. 😃

• Peti: prezivas to najkrajsie obdobie 😉 uvidis, ako ti bude potom smutno za pripravami, teda mne je stale 😃
    inak dnes mame presne 8 mesiacov od svadby, ten cas neskutocne letiiiiiiiii 😐

• Sponzor fóra
  • No veru leti, za chvilu budete oslavovat prve vyrocia 😃 Aj viem, ze mi toto vsetko bude chybat, ale nateraz mam toho uz dost. Dala by som si tak zo dva mesiace pauzu, cistu hlavu, a potom by som mohla pokracovat.

• veru, mas aj v tomto pravdu, clovek ma stres, ci to vsetko dobre dopadne 😉 ja by som mala najradsej za sebou uz skolu 😞 furt som len v knizkach alebo v praci, ziadny volny cas, nic... 😠 😦

• Jooj to ja si dobre pamatam. Mna to prestalo bavit tak niekedy v tretom rocniku a to som popri tom nepracovala. Inac dlho po statniciach sa mi snivavalo, ze mam este nejake statnice pred sebou 😕

• hehe, mne sa nastastie o nicom takom nesniva 😃 chvalabohu 😃

• Zuzi to ešte len príde. Mne sa ešte aj teraz niekedy sníva o nejakej skúške, alebo o štátniciach. Minule sa mi snívalo, že zrazu som mala ísť dnu pred komisiu a ja som si uvedomila, že som sa vôbec neučila. A spoliehala som sa na to, že snáď si niečo pamätám ešte z prvých štátnic. No hrôza 😬
    Inak my sme mali v nedeľu už 9 mesiacov od svadby...

• No to mam radsej ked sa mi sniva o svadbe ako o skuskach. Sice v tych snoch mi tiez vzdy nieco nevyjde....nie som ucesana, alebo nemam nechty urobene...

• Jani - fiha fiha, ako to leti, ze.... 😞 by som si dala este repete niekedy 😃 ale len s mojim manzelom samozrejme 😃 😛
    tak vam tisko zavidim dievcata, ze ja som sa nedala na studium hned... tak mi treba, teraz sa musim takto "lopotit" aj s pracou aj so skolou 😠

• Zuzi, aj ja by som si to hneď zopakovala. Jasné, že s mojím manželom. Inak som sa smiala, či si neurobíme znova svadbu, keď vyjde 18-teho na sobotu... 😃

• vidis, ako napad 😃 ja sa tiez casto smejem a moj muzo len prevracia ocami 😃 ze ci ma to este stale drzi 😃 😃

• Baby este vydrzte a potom si to mozete zopakovat na zlatu, alebo diamantovu svadbu 😃

• nuz v pripravnom albume mam zoznam svadieb, ze po kolkych rokoch je aka 😃 tusim prve vyrocie sa nazyva papierova svadba 😃 kuknite do albumu z detailov nasej svadby 😃 pre inspiraciu...

• Zuzi, tí chlapi sú asi všetci rovnakí. Môj sa tiež na mňa potom pozerá ako na blázna... 😃
    Peti, ale to už budeme staré. 😬 Inak minule som zažila v nedeľu v kostole si manželia na zlatú svadbu obnovovali manželsý sľub. Bolo to také milé 🙂

• No vidis, to nevadi, ze budete starsie, lebo druhy krat to uz aj tak nebude to iste 🤔

• tak na prve vyrocie je to "bavlnena" svadba, na druhe "papierova", na tretie "kozena" 😃

• mne sa prednedávnom dostal do rúk celý zoznam tých názvov výročí svadby... Celkom som sa pobavila 😃 Takže čoskoro nás čaká "bavlnená"

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov