Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No už sa teším, dúfam, že sa nám to už čoskoro podarí ... ;-)
Odpovedať
dobré ráno baby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ako sa mas co pripravy? ;-)
Odpovedať
no ajoj tak prípravy sú celkom rozbehnuté...zajtra ideme na skúšku obrúčok a oznamka mám v štádiu schvaľovania, teda zatiaľ sa mi nepáčil ani jeden návrh čo poslal :-) asi bude mať zo mňa nervy :-N a ty ako? v čom si pokročila? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz oznamka rozdavam pomaly a isto a mam uz aj dohodnute jedlo vyzdobu a podobne....este musim ist na skusku ucesu ...a uz aby bolo potom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko. Dnes je to hned zavcas rana zivo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj no ako vykyryvas posledne tyzdne :-D
Odpovedať
ahoj peta, tebe sa to ozaj kráti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No dnes to mam za 22. No dotahujeme detaily. Cvicime prvy tanec, hladame foto na video a ja aj svadobnu kyticu a tak. Vy ako?
Odpovedať
mne chýba dotiahnuť výzdobu to ma hlavne trápi a také maličkosti, ktorých je strašne veľa...ale budem riešiť až o mesiac :-N tanec cvičíte doma alebo na tanečnej? a ideme na skúšku obrúčiek cez víkend tak sa teším.. :-D a jedlo máte aké vybraté? teda menu nech sa inšpirujem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no dnes to tu nejako ožilo :-D Kočky, ako vám v dobrom závidím tie prípravy. :-| Peti, ja si veľmi dobre pamätám, keď sme mali 22 dní pred svadbou. Ešte aj v telke vtedy akurát spievali tú pesničku... :-)
Odpovedať
ahoj murinko, možno ti ju dal zahrať drahý :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jani: ja som mojmu muzovi poslala pesnicku od Zbirku 22 dni mailom ako MP3 s vysokánskou prioritou, ze ide o zivot... udajne skoro v robote skolaboval aj jeho kolega... ale od smiechu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tak to je dobré... :-D Nasti, určite mi ju nedal zahrať. V ten deň mal veľmi rušno a myslím, že vysielanie v telke sa ťažko ovplyvňuje... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooojte...dnes to mam za posledeny den v praci.....ale ani neviem ci sa mam tesit...ale asi hej..... :-p ...boze, ze 22 dni do svadby......aj ja by som si to znova chcela prezit.....v tichosti vsetky vydate zavidime..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Marcelka, súhlasím s tebou :-D Takže od zajtra si naplno ideš vychutnávať svoje "rodičovanie"? Neboj, ani sa nenazdáš a malý bude na svete a budeš mať kopu starostí. Tak teraz za ten mesiac musíš nabrať na to sily ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka: x-) teraz ta caka ine obdobie a "tesenie sa " :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no zo zaciatku budem urcite spinkat a potom sa budem asi trosku nudit, ked budem sama v byte, lebo manzelik mi odide asi na 2 dni do bruselu.....ale hadam to nejako zvladnem.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, keby si sa veľmi nudila, môžeš ma prísť pozrieť do práce. Veď to mám od teba kúsok... Uvarím ti nejaký čajík a pokecáme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nasti cvicime doma, lebo pri tych vsetkych vydavkoch by uz tanecna bola vela. Nasli sme si na youtube taku nauku s videom a podla toho trenujeme a len tento tyzden sme si ujasnili pesnicku. Jedlo mame take klasicke: sunkova rolka, slepaci vyvar, masko na prirodno zapecene so sampionmi, ananasom a syrom, druhe jedlo: klasicky rezen so zemiakovym salatom a potom svedske stoly. Nasti ako to ze idete na skusku prstienkov? Ved to sa len objedna a prevezme nie? Baby vsak za par dni budem s vami vydatymi odratavat aj ja dalsim nevestam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli na jednej tanečnej pred svadbou, dali sme si súkromnú hodinu a potom sme trénovali doma. No bola to sranda :-D Peti, už sa teším, že k nám pribudne ďalšia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to som ani nevedela Jani, ze sa da zaplatit aj jedna hodina. Ja som myslela, ze clovek musi vychodit cely kurz.
Odpovedať
ahojte :-) petka ako pozeram ty si uz ozem spievat "iba 22 dni...." :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu. Si tu dlhsie nebola. Vela roboty?
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, dá sa v pohode dohodnúť súkromná hodina... My sme cvičili priamo s riaditeľom tanečnej školy... Ale určite to stálo za to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to by ma nenapadlo. Ak budeme este potrebovat pomoc, tak dobre vediet :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak ja prave ranajkujem :-p dnes si uz uzivam prazdniny,ktore mame 8-) vcera bolo celkom super na vylete..ziaci pocuvali..co bolo fakt dobre..len cesta bola unavna..stravili sme v buse dokopy 5hodin 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ze prazdniny hmmm sa mas =-)
Odpovedať
aspon cosi..to budem mat posunutu tu marodku =-) som nemarodovala predtym,tak teraz budem.. co pripravy? uz vsetko mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, a kde ste boli na výlete? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?