Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • No už sa teším, dúfam, že sa nám to už čoskoro podarí ... 😉

• dobré ráno baby 🙂

• ahoj ako sa mas co pripravy? 😉

• Sponzor fóra
  • no ajoj tak prípravy sú celkom rozbehnuté...zajtra ideme na skúšku obrúčok a oznamka mám v štádiu schvaľovania, teda zatiaľ sa mi nepáčil ani jeden návrh čo poslal 🙂 asi bude mať zo mňa nervy 😬 a ty ako? v čom si pokročila? 😉

• no ja uz oznamka rozdavam pomaly a isto a mam uz aj dohodnute jedlo vyzdobu a podobne....este musim ist na skusku ucesu ...a uz aby bolo potom 😃

• Dobre ranko. Dnes je to hned zavcas rana zivo 😉

• ahoj no ako vykyryvas posledne tyzdne 😃

• ahoj peta, tebe sa to ozaj kráti 😉

• No dnes to mam za 22. No dotahujeme detaily. Cvicime prvy tanec, hladame foto na video a ja aj svadobnu kyticu a tak. Vy ako?

• mne chýba dotiahnuť výzdobu to ma hlavne trápi a také maličkosti, ktorých je strašne veľa...ale budem riešiť až o mesiac 😬 tanec cvičíte doma alebo na tanečnej?
    a ideme na skúšku obrúčiek cez víkend tak sa teším.. 😃
    a jedlo máte aké vybraté? teda menu nech sa inšpirujem 😎

• ahojte, no dnes to tu nejako ožilo 😃
    Kočky, ako vám v dobrom závidím tie prípravy. 😐
    Peti, ja si veľmi dobre pamätám, keď sme mali 22 dní pred svadbou. Ešte aj v telke vtedy akurát spievali tú pesničku... 🙂

• ahoj murinko, možno ti ju dal zahrať drahý 🙂

• Jani: ja som mojmu muzovi poslala pesnicku od Zbirku 22 dni mailom ako MP3 s vysokánskou prioritou, ze ide o zivot... udajne skoro v robote skolaboval aj jeho kolega... ale od smiechu 😃 😃 😃

• Zuzi, tak to je dobré... 😃
    Nasti, určite mi ju nedal zahrať. V ten deň mal veľmi rušno a myslím, že vysielanie v telke sa ťažko ovplyvňuje... 😃

• ahooooojte...dnes to mam za posledeny den v praci.....ale ani neviem ci sa mam tesit...ale asi hej..... 😛 ...boze, ze 22 dni do svadby......aj ja by som si to znova chcela prezit.....v tichosti vsetky vydate zavidime..... 😉

• Sponzor fóra
  • Ahoj Marcelka, súhlasím s tebou 😃
    Takže od zajtra si naplno ideš vychutnávať svoje "rodičovanie"? Neboj, ani sa nenazdáš a malý bude na svete a budeš mať kopu starostí. Tak teraz za ten mesiac musíš nabrať na to sily 😉

• Marcelka: 😵 teraz ta caka ine obdobie a "tesenie sa " 😃

• no zo zaciatku budem urcite spinkat a potom sa budem asi trosku nudit, ked budem sama v byte, lebo manzelik mi odide asi na 2 dni do bruselu.....ale hadam to nejako zvladnem.... 😃

• Marcelka, keby si sa veľmi nudila, môžeš ma prísť pozrieť do práce. Veď to mám od teba kúsok... Uvarím ti nejaký čajík a pokecáme 😉

• Nasti cvicime doma, lebo pri tych vsetkych vydavkoch by uz tanecna bola vela. Nasli sme si na youtube taku nauku s videom a podla toho trenujeme a len tento tyzden sme si ujasnili pesnicku.
    Jedlo mame take klasicke: sunkova rolka, slepaci vyvar, masko na prirodno zapecene so sampionmi, ananasom a syrom, druhe jedlo: klasicky rezen so zemiakovym salatom a potom svedske stoly.
    Nasti ako to ze idete na skusku prstienkov? Ved to sa len objedna a prevezme nie?

Baby vsak za par dni budem s vami vydatymi odratavat aj ja dalsim nevestam 😃

• My sme boli na jednej tanečnej pred svadbou, dali sme si súkromnú hodinu a potom sme trénovali doma. No bola to sranda 😃
    Peti, už sa teším, že k nám pribudne ďalšia 😉

• No to som ani nevedela Jani, ze sa da zaplatit aj jedna hodina. Ja som myslela, ze clovek musi vychodit cely kurz.

• ahojte 🙂
    petka ako pozeram ty si uz ozem spievat "iba 22 dni...." 😃

• mas pravdu. Si tu dlhsie nebola. Vela roboty?

• Peti, dá sa v pohode dohodnúť súkromná hodina... My sme cvičili priamo s riaditeľom tanečnej školy... Ale určite to stálo za to 😃

• No tak to by ma nenapadlo. Ak budeme este potrebovat pomoc, tak dobre vediet 🙂

• ahojte baby..tak ja prave ranajkujem 😛 dnes si uz uzivam prazdniny,ktore mame 😎
    vcera bolo celkom super na vylete..ziaci pocuvali..co bolo fakt dobre..len cesta bola unavna..stravili sme v buse dokopy 5hodin 😦

• ze prazdniny hmmm sa mas 🤔

• aspon cosi..to budem mat posunutu tu marodku 🤔 som nemarodovala predtym,tak teraz budem..
    co pripravy? uz vsetko mate?

• Kati, a kde ste boli na výlete? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov