Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahoj jani..vo vesmirnom centre :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
waw, to znie dobre ;-)
Odpovedať
aj take bolo..hadam sa tam podari este dostat..lebo ako dozor to nie je az taka zabava :-D ty sa ako mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Lei ty mas vlastne akych starych tych ziakov?
Odpovedať
ja nemam ziakov..ale vcera sme mali osmakov..ale u nas ako siedmaci sa mi zda..lebo oni skor do skoly ako u nas :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kočky, ja sa na dnes s vami lúčim. Bežím pracovať do terénu. Takže už sa tu ukážem asi až v pondelok... Pekný víkend všetkým ;-)
Odpovedať
jani..pekny vikend prajem ;-) ja som si uz vytiahla tie saty,nech sa na ne poriadne pozriem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata! Som tu uplne novucka a chcela som sa Vas (ak tu niekto je:-) opytat, kde v Ziline alebo v okoli ste mali alebo budete mat svadbu? Myslim salu na svadbu....a kolko ludi tam bolo/bude?
Odpovedať
mati..ja budem mat do 80 ludi v teplicke.. som ti pisala do tych dvoch tem,kde by sa dalo..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Mata, vitaj v klube :-D sme tu taky mix - vydate aj slobodne, kazda ma nejake skusenosti ;-)
Odpovedať
ahojte som tu opat na skok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Martinka ja budem mat v Rudine - 80 ludi
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby to mae riadne velke svadby, aspon bude riadna zabava :-D ja budem rada, ked sa nas zide aspon 50 :-N
Odpovedať
baby..este pracujete nebodaj?
Odpovedať
ja uz nie sa mi chce strasne spat, chystam sa home...ak nezaspiiiiim :-D
Odpovedať
ja som doma..cely den :-p :-D a vonku je divoke pocasie,takze som ako mechom prastena..
Odpovedať
ja som uplne otupena :-N
Odpovedať
nasa cernoska si tu strazi babo..a to vecne len reve..este aj ten jej maly cernosko huci ako divy..na porazenie..
Odpovedať
Profilova fotka
ja este pracujem :-D noo nie dlho ;-) vletela mi tu akasi vcela pomoooooooooc ]-(
Odpovedať
kamoska v Londyne au-pairovala v cernsoskej rodine, tie zazitky jej fakt stali za to, som ka rehlila v kuse, co mi pisala,a le som ju aj lutovala :-D
Odpovedať
fifi..ako sa mas..ani sa tu poriadne neukazes =-) luko..no tento par je akysi divny..budeme vsetci radi,ked uz pojdu prec..to bude klud a hlavne kopec miesta.. dalsi tyzden volno..no uz vidim,ze sa nevyspime..a navyse ujo je zrejme doma,lebo sa vcera necitil dobre..a tento hurhaj mu vobec nepomaha..ved ja som sa zobudila uz o deviatej..na ten rev..a kopanie lopty do mojich dveri 8-(
Odpovedať
hm, no mne ak daju prvakov, tak mozno bude problem sa uvolnit na 2 tyzdne v novembri an svadobku... :-|
Odpovedať
luko..a kam chcete ist?
Odpovedať
no stale je v hre ta Kuba, ale este sme sa stale ndohodli, rozmyslala som aj o jarnej svadobke,a le ak sa podari babo, tak zas v tych neskorsich mesiacoch cestovat to ee...
Odpovedať
Profilova fotka
kati: ide skuskove 8-( najblizsich 5 sobot stravim pisanim pisomiek a potom budem mat snad uz aj ja prazdniny :-N takze sa doma ucim....
Odpovedať
fifi ja tiez uz len 5 tyzdnov a prazdniny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no viem Luko, to mame rovnako :-D nastastie uz nemam prednasky, uz len skusky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja vas uz tiez opustam. Prajem pekny vikend :-D
Odpovedať
ano to je prave ta cas VS studia, ktoru by som zrusila, na co skusky, nie :-D ale zas clovek ma potom aspon co oslavovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru Luko, a hlavne takto v lete, v zime mi to vobec nevadi ]-( ale v lete, ked je vonku uzasne a ja trcim niekde vo vnutri a snazim sa nieco naucit... ach jaj :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?