Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj jani..vo vesmirnom centre 🙂 😵

• waw, to znie dobre 😉

• aj take bolo..hadam sa tam podari este dostat..lebo ako dozor to nie je az taka zabava 😃
    ty sa ako mas?

• Sponzor fóra
  • Lei ty mas vlastne akych starych tych ziakov?

• ja nemam ziakov..ale vcera sme mali osmakov..ale u nas ako siedmaci sa mi zda..lebo oni skor do skoly ako u nas 😬

• Tak kočky, ja sa na dnes s vami lúčim. Bežím pracovať do terénu. Takže už sa tu ukážem asi až v pondelok...
    Pekný víkend všetkým 😉

• jani..pekny vikend prajem 😉

ja som si uz vytiahla tie saty,nech sa na ne poriadne pozriem 🙂

• Ahojte dievcata! Som tu uplne novucka a chcela som sa Vas (ak tu niekto je🙂 opytat, kde v Ziline alebo v okoli ste mali alebo budete mat svadbu? Myslim salu na svadbu....a kolko ludi tam bolo/bude?

• mati..ja budem mat do 80 ludi v teplicke..
    som ti pisala do tych dvoch tem,kde by sa dalo..

• ahoj Mata,
    vitaj v klube 😃 sme tu taky mix - vydate aj slobodne, kazda ma nejake skusenosti 😉

• ahojte som tu opat na skok 😃

• Martinka ja budem mat v Rudine - 80 ludi

• baby to mae riadne velke svadby, aspon bude riadna zabava 😃 ja budem rada, ked sa nas zide aspon 50 😬

• baby..este pracujete nebodaj?

• ja uz nie sa mi chce strasne spat, chystam sa home...ak nezaspiiiiim 😃

• Sponzor fóra
  • ja som doma..cely den 😛 😃
    a vonku je divoke pocasie,takze som ako mechom prastena..

• ja som uplne otupena 😬

• nasa cernoska si tu strazi babo..a to vecne len reve..este aj ten jej maly cernosko huci ako divy..na porazenie..

• ja este pracujem 😃 noo nie dlho 😉
    vletela mi tu akasi vcela pomoooooooooc 😠

• kamoska v Londyne au-pairovala v cernsoskej rodine, tie zazitky jej fakt stali za to, som ka rehlila v kuse, co mi pisala,a le som ju aj lutovala 😃

• fifi..ako sa mas..ani sa tu poriadne neukazes 🤔

luko..no tento par je akysi divny..budeme vsetci radi,ked uz pojdu prec..to bude klud a hlavne kopec miesta..
    dalsi tyzden volno..no uz vidim,ze sa nevyspime..a navyse ujo je zrejme doma,lebo sa vcera necitil dobre..a tento hurhaj mu vobec nepomaha..ved ja som sa zobudila uz o deviatej..na ten rev..a kopanie lopty do mojich dveri 😦

• hm, no mne ak daju prvakov, tak mozno bude problem sa uvolnit na 2 tyzdne v novembri an svadobku... 😐

• luko..a kam chcete ist?

• no stale je v hre ta Kuba, ale este sme sa stale ndohodli, rozmyslala som aj o jarnej svadobke,a le ak sa podari babo, tak zas v tych neskorsich mesiacoch cestovat to ee...

• kati: ide skuskove 😦 najblizsich 5 sobot stravim pisanim pisomiek a potom budem mat snad uz aj ja prazdniny 😬 takze sa doma ucim....

• fifi ja tiez uz len 5 tyzdnov a prazdniny 😃

• no viem Luko, to mame rovnako 😃 nastastie uz nemam prednasky, uz len skusky 😞

• baby ja vas uz tiez opustam. Prajem pekny vikend 😃

• ano to je prave ta cas VS studia, ktoru by som zrusila, na co skusky, nie 😃 ale zas clovek ma potom aspon co oslavovat 😉

• veru veru Luko, a hlavne takto v lete, v zime mi to vobec nevadi 😠 ale v lete, ked je vonku uzasne a ja trcim niekde vo vnutri a snazim sa nieco naucit... ach jaj 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov