Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru vcera bolo uzasne, zavidim tu turu Janka ;-) ja som sa ucila cele popoludnie, caka ma narocna skuska v sobotu ]-( ale uz sa tesim na prazdniny, tiez si budeme s manzelom uzivat prechadzky v prirode :-D :-p
Odpovedať
no okrem toho,ze mi bolo vcera zle od zaludka..tak este ma budu cakat nakupy na poslednu chvilu..tie ja moc nemusim..a ked to skombinujem s doktormi konec =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No Kati, naozaj ti nie je čo závidieť... Ale neboj, tá radosť z očakávaného dňa prerazí všetko to zlé ;-) Zuzi a ako dopadol personálny manažment? Takže ťa čaká posledná skúška? No ty si šikulka ;-)
Odpovedať
fifi..este kolko ti ostava? inac..ani dnes zaludok nepocuva..uhorku a redkovku najblizsie mesiace neuvidim |-|
Odpovedať
Profilova fotka
No Kati, uhorka je naozaj dosť ťažká na žalúdok a najmä, ak s ním máš problémy :-| Mne niekedy tiež riadne zaškodí uhorka a paprika a to ich mám tak rada ]-(
Odpovedať
no ono je to v pohode..len vcera nesadla..inac predtym som mala parkrat a celkom sa dalo.. no teraz uz musim byt prisna,lebo na svadbe to bude horor.. papriku uz nejem..nesmiem..
Odpovedať
Profilova fotka
Takže budeš mať na svadbe aj špeciálne menu? :-)
Odpovedať
no prve jedlo je taky kompromis..dusene maso..a svedske stoly su pre kazdeho..aj vyprazane..aj dietne.. nebola by som rada,ak by mi ten polyp na zaludku akosi rapidne teraz narastol..
Odpovedať
Profilova fotka
ach baby, kebyze posledna, som uplne najstastnejsia na svete... este ich musim urobit 4 a jednu prezentaciu v PowerPoint na uplne hroznu temu - nejake informacne technologie ci co. cize do 21.6. mam co robit ;-(
Odpovedať
fifi..ale potom sa mozes vytesovat z volna :-D a tesit sa aj na stretko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, neboj, to rýchlo zvládneš, veď si nejaká šikulka ;-) Kati, aj moja mamina mala polypy na žalúdku, ale jej to hneď vybrali. To ju vtedy normálne operovali zaživa a hneď po operácii išla domov. Sme sa smiali, že jej to urobili na vrátnici... No pamätám si, ako jej bolo potom zle a nemohla nič jesť, všetko ju to bolelo... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nuz insie mi neostava dievky moje, ked som to flakala a neucila sa skor, ale az teraz ]-( sama si za to mozem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja pojdem na laparoskopiu..takze take pekne tro dierky v bruchu budem mat..az sa mi hlava z toho toci..fuuuuuuuj.. radsej by som podstupila skusky na skole ako operaciu..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ale bude lepšie, keď ti to vyberú... Maminke to vyberali cez ústa a len lokálne je to úmrtvili. Takže takto to budeš mať určite lepšie...
Odpovedať
no mne povedali,ze laparoskopicky..len jedny mi tvrdili,ze hadicka cez usta..alebo potom cez brucho..no neviem..a ani nechcem vediet radsej.. a na sone mi doktorka povedala,ze mam chodit pravidelne na kontrolu,ze to vyberu,az sa to bude zhorsovat ]-( preto idem j jednemu sukromnikovi..ze co on na to..
Odpovedať
Profilova fotka
No jasné, je lepšie, nech sa na to pozrie viac ľudí... Ale údajne je lepšie, keď sa to vyberie. Maminka odvtedy už vôbec nemá problémy so žalúdkom ;-)
Odpovedať
no ja viem,ze je to lepsie..to mi aj doktor v uk povedal..
Odpovedať
Profilova fotka
no mas pravdu lei =-) Je to take zvlastne ked som si pozerala stare zoznamy, co treba urobit a zrazu uz to vsetko mozem vyskrtnut.
Odpovedať
peti..ved to..akurat spisujem,co vsetko musia druzicky spravit..a neviem,co by mali..hlavne tak,aby to sedelo s programom dna.. ako sa inac citis? uz vsetko obstarane?
Odpovedať
Profilova fotka
minuly tyzden som bola utahana no a teraz som nervozna. Obstarane zhruba vsetko a co nie je to musim nechat vsetko na posledny tyzden. To bude o hubu :-S
Odpovedať
robite aj nejake pohostenie?
Odpovedať
peti treba to brat s nadhladom..jeden den a si uz panička..už potom iný stav môžeš byť iba matka.-)
Odpovedať
vio..no to je potesujuce :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati, laparo brali mojej segre slepak, a bolo to v poho.. tiez mala 3 dierky v brusku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lei nie pohostenie neplanujeme, lebo do panelaku by sa nam hostia nevosli. Budeme mat pre nasu stranu urobene zo tri oblozene misy, ale to bude asi len tak formou svedskych stolov. Dobnut a ist. No vio, najprv si budem musiet zvyknut na tu pani a az potom budem rozmyslat nad matkou :-N
Odpovedať
fifi..no super..uvidim,co potom so mnou.. peti..aha..takze menej starosti..my budeme robit chlebicky a jednohubky..a co sa napojde v sobotu,dojeme v nedelu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja dufam, ze na nedelu nam ostane nieco zo svedskych stolov a to uz nebudem so vsetkymi. Chlebicky su sa mni zda praktickejsie, ale nebude sa mat kto s tym vyhrat, tak sme zvolili tie misy. Lei si sa kde naucila sit?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: segra vravela, ze to bola v poho operacia, akurat potom, kym sa to hoji, je to trosku neprijmemne, segre to chvilu vypustalo nejaku vodicku ci maz ci co, ale to sa hojili ranky ;-)
Odpovedať
Ahojte kočky, čo to máte za tému pre pánakráľa???? ]-(
Odpovedať
no ja mam taky plan,ze v piatok rano nakupime suroviny a vecer nabehne cata do podvazia a spravi chlebicky :-D sit? v skole sme sa ucili..a mna to bavili aj potom..tak to mam teraz ako zalubu..moja ucitelka bola velmi nestasna,ze som nesla za krajcirku alebo cukrarku..no myslim,ze moze byt na mna aj tak hrda 8-) zuzi..uz mi radsej nic nepis :-N este stale som sa s tym poriadne nezmierila..radsej myslim na svadbu alebo nejaku dobru dovolenku.. ahoj mati..na aku temu sa pytas? :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?