Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Jani ja som tiez dlho chodievala na aerobik, len teraz sa k tomu akosi nemozem dostat. Mna to strasne bavi.

• baby..tak si zalozte aerobikovy klub 😃 a na kazdom stretku sa bude cvicit 😃 😃 😃

• no to nie je zlý nápad... Pri cvičení sa dá tak dobre pokecať 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • presne tak..mozete klebetit a este pri tom budete robit dobre svojmu telu.. 🙂

• no veru cvicitelky sa vzdy rozculovali, ze baby vedia aj pri najtazsich cvikoch klebetit

• Veď ženy dokážu robiť toľko vecí naraz, že niekedy sa nad tým všetci až čudujú 😃

• no sme prost sikovne 😃

• tak a uz dost bolo chvaly 😵 uz to teraz nechajme na chlapov nech nas chvalia 😃

• Peti, to hej, ale keď tu nás nemôžu pochváliť, tak sa musíme pochváliť my 😵

• ahoj ..rada sa pridam do korculiarskeho druzstva ale radsej az po svadbe 🙂

• Linda, si vítaná... Berem ťa za slovo 😉

• ok korculky tu mam a budem mat asi hned aj dovcu po svadbe tak mozme ist 😉

• Tak to vyjde akurát pred Katkinou svadbou, tak to sedí... 😉

• inak na tu sa tesim bude to zvlastny pocit ist po svojej pozriet na niekoho ineho v takom kratkom casom odstupe 🙂

• No to určite... bude ti aj ľúto, že už je po tej tvojej 😴

• Sponzor fóra
  • veru tak 😞

• potom sa však budeš môcť aspoň viac venovať domčeku 😉 Mňa to tiež chvíľu držalo, že mi bolo smutno za tým dňom a prípravami, ale keď sme sa začali sústrediť na budovanie svojho "hniezdočka", hneď ma to prešlo 😵

• aspon ze mame stale na co mysliet.... 🙂 tak idem ja zajtra sa ozvem..uzi si pekny den.. 😉

• aj ty... zajtra sa tu uvidíme 😉

• jeej.to sa tolke chystate kuk na moju svadbu 😵 tak to je super..
    ja by som tak sla kuknut ten tyzden predo mnou..len budem este v uk..balit na svadbu 🤔 😕

• Ahoj leatea.......no Milacik siel do Belgicka - momentalne je odo mna 1500 km.....😞 A statnicujem z predmetov: Podnik a podnikanie, Podnikove hospodarstvo, Podnikove financie, Manazment, Manazment vyroby......no proste sranda.......Uz aj dnes mi z toho sibe......
    A inak vsetky baby: je super, ze tak pekne sportujete.....ja chodim tiez 2x do tyzdna na aerobik, 2x do tyzdna na tenis a dnes som si tiez kupila kolieskove korcule a idem korculovat......sa taaaaak tesim.....
    Zatial papa

• ahoj mati..neboj..ja som sama v uk..a mily je doma..a do svadby to uz ine nebude..sme takto od augusta..ale bola som uz parkrat doma..
    kedy mas tu statnicu?

• Tak som rada, ze nie som sama.......a je pravda, ze ini su na tom horsie, ale vies, doteraz sme boli od septembra minuleho roka stale spolu a teraz 30 dni odluceni, musim si zvyknut.......Ved v konecnom dosledku to odteraz tak bude cely rok.....30 dni bude prec a 14 dni doma a tak........ale ja idem na leto do Nemecka, takze to mame predlzene....
    Statnice mam v tyzdni od 9.6. - 12.6 - predpokladam, ze ja pojdem 10.6.

• no my sme predtym boli spolu neustale..kazdy den..a bolo to velmi tazke,ked som odchadzala..ale po svadbe by sme mali byt uz spolu..az na par dni..no to sa vzdy bude dat..
    takymto stylom si budete aspon vzacnejsi 😉

• juj dievky, my sme s muzom stale spolu 😃 teraz budem 2 dni v Brne, takze sa odlucime na 1 noc 😬
    vas tu na chvilku zanedbam....

• fifi..stale sa ucis na skusku?

• kati, jasne... mam teraz dva dni v tahu tou sluzobkou 😠 beriem si to so sebou, snad cestou nieco precitam...
    ach jaj 😞 inak dnes tu bolo uzasne letne pocasie a bude az do vikendu, 30 stupnov tu na severe 😃 uzas, ako je v UK?

• no tak to ucenie nebude bohvieco..ja ked sa chcem ucit,tak len na jednom mieste..inac sa k tomu nemam sancu dostat..
    tu je stale pod mrakom..cez den sa o cosi oteplilo..ale slnko by som privitala..hadam zajtra..chcem ist na nakup..

• Dnes tu neni nikoho 😒

• ahoj Peťa, ja som tu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Revúca
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov