Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ja som tiez dlho chodievala na aerobik, len teraz sa k tomu akosi nemozem dostat. Mna to strasne bavi.
Odpovedať
baby..tak si zalozte aerobikovy klub :-D a na kazdom stretku sa bude cvicit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to nie je zlý nápad... Pri cvičení sa dá tak dobre pokecať :-D :-D :-D
Odpovedať
presne tak..mozete klebetit a este pri tom budete robit dobre svojmu telu.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru cvicitelky sa vzdy rozculovali, ze baby vedia aj pri najtazsich cvikoch klebetit
Odpovedať
Profilova fotka
Veď ženy dokážu robiť toľko vecí naraz, že niekedy sa nad tým všetci až čudujú :-D
Odpovedať
no sme prost sikovne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak a uz dost bolo chvaly x-) uz to teraz nechajme na chlapov nech nas chvalia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, to hej, ale keď tu nás nemôžu pochváliť, tak sa musíme pochváliť my x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ..rada sa pridam do korculiarskeho druzstva ale radsej az po svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linda, si vítaná... Berem ťa za slovo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok korculky tu mam a budem mat asi hned aj dovcu po svadbe tak mozme ist ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak to vyjde akurát pred Katkinou svadbou, tak to sedí... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak na tu sa tesim bude to zvlastny pocit ist po svojej pozriet na niekoho ineho v takom kratkom casom odstupe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to určite... bude ti aj ľúto, že už je po tej tvojej |-|
Odpovedať
Profilova fotka
veru tak :-(
Odpovedať
Profilova fotka
potom sa však budeš môcť aspoň viac venovať domčeku ;-) Mňa to tiež chvíľu držalo, že mi bolo smutno za tým dňom a prípravami, ale keď sme sa začali sústrediť na budovanie svojho "hniezdočka", hneď ma to prešlo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aspon ze mame stale na co mysliet.... :-) tak idem ja zajtra sa ozvem..uzi si pekny den.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ty... zajtra sa tu uvidíme ;-)
Odpovedať
jeej.to sa tolke chystate kuk na moju svadbu x-) tak to je super.. ja by som tak sla kuknut ten tyzden predo mnou..len budem este v uk..balit na svadbu =-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj leatea.......no Milacik siel do Belgicka - momentalne je odo mna 1500 km.....:-( A statnicujem z predmetov: Podnik a podnikanie, Podnikove hospodarstvo, Podnikove financie, Manazment, Manazment vyroby......no proste sranda.......Uz aj dnes mi z toho sibe...... A inak vsetky baby: je super, ze tak pekne sportujete.....ja chodim tiez 2x do tyzdna na aerobik, 2x do tyzdna na tenis a dnes som si tiez kupila kolieskove korcule a idem korculovat......sa taaaaak tesim..... Zatial papa
Odpovedať
ahoj mati..neboj..ja som sama v uk..a mily je doma..a do svadby to uz ine nebude..sme takto od augusta..ale bola som uz parkrat doma.. kedy mas tu statnicu?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som rada, ze nie som sama.......a je pravda, ze ini su na tom horsie, ale vies, doteraz sme boli od septembra minuleho roka stale spolu a teraz 30 dni odluceni, musim si zvyknut.......Ved v konecnom dosledku to odteraz tak bude cely rok.....30 dni bude prec a 14 dni doma a tak........ale ja idem na leto do Nemecka, takze to mame predlzene.... Statnice mam v tyzdni od 9.6. - 12.6 - predpokladam, ze ja pojdem 10.6.
Odpovedať
no my sme predtym boli spolu neustale..kazdy den..a bolo to velmi tazke,ked som odchadzala..ale po svadbe by sme mali byt uz spolu..az na par dni..no to sa vzdy bude dat.. takymto stylom si budete aspon vzacnejsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj dievky, my sme s muzom stale spolu :-D teraz budem 2 dni v Brne, takze sa odlucime na 1 noc :-N vas tu na chvilku zanedbam....
Odpovedať
fifi..stale sa ucis na skusku?
Odpovedať
Profilova fotka
kati, jasne... mam teraz dva dni v tahu tou sluzobkou ]-( beriem si to so sebou, snad cestou nieco precitam... ach jaj :-( inak dnes tu bolo uzasne letne pocasie a bude az do vikendu, 30 stupnov tu na severe :-D uzas, ako je v UK?
Odpovedať
no tak to ucenie nebude bohvieco..ja ked sa chcem ucit,tak len na jednom mieste..inac sa k tomu nemam sancu dostat.. tu je stale pod mrakom..cez den sa o cosi oteplilo..ale slnko by som privitala..hadam zajtra..chcem ist na nakup..
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes tu neni nikoho :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Peťa, ja som tu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?