Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Ahoj kočky, aj ja som tu... 🙂

• No uz som ani nedufala... 🙂

• caute baby, ja som vas prisla len pozdravit 😉 odchadzam na sluzobku, uvidime sa tu az v piatok 😉

• Sponzor fóra
  • Zuzi, tak sa drž na služobke 😉

• ahojte baby..
    zuzi..tak si ju tam uzi..a nezabudni sa aj ucit 😬
    a vy ostatne co porabate?

• Kati, ja práve robím pracovné pohovory 😃 (takže konečne robím niečo, čo som študovala)

• No skoda baby, ze ja uz pomaly aj pojdem domov.

• no ja som hore ani nie hodinu..zas tu prsi,takze som si aspon lepsie pospala..

• Kati, tak tu u nás asi začína tropické leto. Včera som sa skoro uvarila a dnes to vyzerá tak isto... ale dnes ma zase čakajú korčule, tak sa teším 😃

• ides skontrolovat,ci mate este travu na pozemku? 😃
    bola by som radsej,ak by dnes bolo pekne..ale neva..si porobim cosi doma..a hadam za tie dalsie dva dni sa bude dat niekam ist..ja nerada chodim ked je skarede pocasie..

• dnes nejdem na priehradu, idem korčuľovať len po Závodí... 🙂 Ale som si istá, že na pozemku je ešte žito... 😴

• kedy zbierate urodu teda? 🙂

• Neviem, ale žislo by sa to pozbierať - pokosiť, aspoň by bolo čo dávať papať zajkom 😃

• Jani, kde ste vy boli v tom Turecku a s akou cestovkou? Uz zaciname pomaly hladat

• zatial mas len jedneho..ci chces kamosov pre neho? 😃 😃

peti..jeej..kedy chcete ist?

• Sponzor fóra
  • My sme boli v Alanyi a s cestovkou TIP Travel... Bolo tam super, ale ten hotel, kde sme boli my, už nemajú v ponuke...

• No neviem presne niekedy v 6,7, alebo 8 mesiaci
    Jani dakujem

• Peti, ak môžem odporučiť, tak najlepšie je tam ísť koncom augusta alebo začiatkom septembra... Vtedy je tam celkom znesiteľne, len okolo 38 stupňov... Jún, júl a august sú tam vraj dosť teplé 😬

• no ja by som sla asi v zime 😃 😃 😃

• ahoj ako sa mate?

• Ahoj muma, si sa dlhsie neukazala.

• ahojte baby..ako? ja sa chystam na nakupy,kedze dnes sa celkom da to pocasie 😵 🙂

• a co take ides nakupovat? Svadobne veci, alebo nieco bezne?

• no aj bezne..aj svadobne..potrebujem novy fen..a aj vakuovy vak na svadobne saty..to nechcem vidiet,co z nich bude potom..a este stojan na tortu potrebujem.teda teraz uz len tacne..a mozno aj nejake papiere vezmem na svadbu..podla toho,co budu mat..
    ty sa ako citis?

• Ja v pohode, uz tri dni som sa prakticky svadbe nevenovala. Aj by som mala vyrabat menovky, ale este stale sa niektori pozvani rozhoduju a tak sa mi nechce stale prerabat zasadaci poriadok. Asi pockam az na posledny tyzden.

• aha..no ja menovky porobim na pc a potom to len vytlacim a postriham..a zasadaci budem robit asi este tu v uk..lebo som povedala,ze do polovice juna chcem vediet,kto ide a kto nie..teda staci,ze kto nie 😃
    uz mi dosla aj spodnicka..takze mam vlastne asi vsetko k svadobnym satam..

• No takze uz si v klude, som si myslela, ze sa budes rozhodovat do poslednych dni o tych satoch. Menovky tiez tlacim na PC, lenze chcem na ne este nalepit stuzku a to bude trochu zdrziavat, ale nemyslim, ze zasa moc.

• no este mam stale cas sa rozhodnut..musim zhodit 3kila,aby sa nemuseli upravovat 🤔 len to tak vyzera,ze mi pridu dve spodnicky 😬 pockam este nejaky tyzden a uvidim..
    no ja nebudem nic nastastie lepit..ale strihanie bude trocha zdlhave..ale neva..aspon budu pekne..
    a co zakusky a torty..uz sa na nich pracuje?

• Ahojte babky 😉
    viete mi niektora poradit nejaku vybornu pani pekarku v okolo ziliny? Kolegynka ma v septembri svadbicku a tak zahna tak viacmenej an poslednu chvilku. Dakujeeeem 😵

• ja som od mojej pekarky nic nevidela, iba mi ju ktori odporucil, tak som nespekulovala. Tak neviem ci ti take nieco pomoze

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Ovládni so mnou umenie svadby a staň sa silnou nevestou. #umeniesvadby #silnanevesta

Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov