Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte prípravárky🙂

• No co Vio, mate tam dost teplo?

• ahojte baby..som doma..

• Sponzor fóra
  • sa uz mozem vydavat..stojan na svadobnu tortu uz mam 😃 😃 😃

• mame tu dost teplo moja..ale na vcerajsok sa nechyta..v byte 37C

• no teeda..tu sa rozprsalo akurat..ale je teplo..som rada,ze som stihla prist domov..a sucha..sice teraz ma vlasy mokre..ale to len preto,ze som umyvala hlavu 😃

• prsí? no teda! zajtra prideme

• ako chapes to? pol dna bolo pekne..a zas prsi..

• majovy dazdik- chod sa postavit nan- podrasties

• no viac uz nevyrastiem..a tento je taky smogovy anglicky..to radsej slovensky 😃

• ahojte kocky,
    Natali ak chces, poslem cislo na cukrarku, co piekla nam - je vyborna 😉
    konecne doma.... 😬

• ahoj zuzi..tak to si teda riadne neskoro dosla domov..ako bolo?

• Dobre raaaaanko 😉
    zuzi ak by si mohla budem rada 😉 joooj ako mame nadherne tepluckooo 😵

• ahoj veru je uzasne a vikend pred nami 🙂

• ahojte, čo máte nové? Včera som sem nejako nestíhala prísť 😉

• Sponzor fóra
  • Jani a co si mala tolko roboty, ci si bola v terene?

• mala som toľko roboty 😃 No máme tu teraz toho trochu viac a k tomu nám jedna kolegyňa úplne vypadla. Už týždeň o nej nič nevieme 😐 Tak to ťahám aj za ňu...
    Peti, už máš ten pravý predsvadboný stres? 😃 Dva týždne pred...

• ahojte baby..tak a mame piatok..moje prazdniny sa takmer skoncili 😴 ale este 5 tyzdnov a su tu dalsie 😵

• Kati, to si mala len také krátke prázdniny? Ale aspoň niečo 😉

• no tyzdenne len..potom budu letne..takze o cosi dlhsie..ale ja ich budem mat zrejme dobre napraskane 🤔

• Ajojte kočky 🙂 to máme vonku ale kráááásne, vôbec sa mi nechce byť v práci 🙂

• ahoj mati..ako sa mas? teba tu vidiet je normalne zazrak 🙂
    no u nas je zamracene..takze som pekne vo vnutri..

• Ahoj, aj ja som vo vnútri, ale nerada. Vonku je tak kráásne a ešte k tomu sú v žiline staromestké slávnosti 😐 a ja čučím v práci.
    nové nemám nič, ale čo ty??? Svadba sa ti nebezpečne blíííži 😃

• Maťa, ja tiež čučím v práci, takže v tom nie si sama 😃 a riadne mi tu pripeká, asi sa o chvíľu uvarím vo vlastnej štave 😦

• Aj mne tu pripeká, sedím totiž v podkroví, takže mi tu peče jak sprosté 😉
    takže sme v kancelárií vytiahli ventilátor 🙂

• tak to sa máte, keď máte ventilátor. Nám mali prísť namontovať stropný, len sa k tomu tí elektrikári akosi stále nemajú 😠

• no teda baby..poslite kusok toho slnka aj tu 😃
    a svadba? no uz mam popolnocne saty..a dnes ich dem trocha ozdobit..a vcera mi dosla spodnicka..tak tu musim este nejakou stuzkou obsit,lebo hrozne skrabe 😒 ale inac je uplne super..
    ale este stale mam 1,5mesiaca do svadby..co je super..dorobim,co mi este ostalo..

• ma teraz napadlo..mati,vy ste sa boli fotit v rajeckych..treba cosi k tomu? lebo ak by prsalo,aby sme mali ist kam..

• Nie netreba vôbec nič, tie kočky na tých recepciách sú už zvyknuté, takže pohoda.
    Horšie by bolo keby si sa chcela fotiť v izbách, ja som to mala vybavené len protekčne, takže do izieb ťa nepustia, ale opýtať sa môžeš 😉

• Kati, do Rajeckých ti netreba nič. Vnútri sa môžeš fotiť úplne bez problémov... Oni sú tam na to zvyknutí. Ale vo vnútri je to naozaj nádherné. Tak keby aj pršalo, nie je problém... Inak, príroda je tam úplne fantastická... Ja som neoľutovala ani raz, že sme sa tam išli fotiť 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov