Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, je tak do fialovo-ružova... Ja som z toho nechápala, ona normálne porobila kvietky z cukríkov
Odpovedať
kati plne súhlasím so Zuzkou, však uvidiš :-D , a ako plánujete Vaše posvadobné žitie, keď si v UK???
Odpovedať
Profilova fotka
Jani : viem viem, ona bali take male cukricky do potravinarskej folie a tvaruje z nich kvietky x-) dufam, ze tam mas aj pierka... dnes sa od rana ucim kocky, zajtra mam narocnu skusku, drzte palce :-N idete vecer do mesta? my sa chystame s manzom na pifko :-p
Odpovedať
no ja viem,ze kraviny teda nastvaral v detstve.. a ako budeme fungovat? no chysta sa za mnou..na par rokov..a potom sa vratime spolu uz ako rodinka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, zajtra budem na teba myslieť a držať ti palce... ;-) Ale ty to určite hravo zvládneš No pierka v kytici mám, tak som zvedavá, čo na to moja mamča. my zrejme dnes do mesta nepôjdeme. Ideme sa korčuľovať a musím ešte čosi pobaliť, ideme na víkend k našim, čaká nás oslava :-D
Odpovedať
Zuzi, nebodaj idete na Staromestké slávnosti?? Vraj je tam plno ľudí =-) kati aké kraviny to nastaváral??? Však sa pochváľ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Matka: ano, ideme kukuc, nech tam je kopu ludi nevadi :-D mozno stretneme niekoho znameho.... Janka: dakujem za moralnu podporu, co idet oslavovat? mamina ma sviatok?
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, maminka má zajtra narodeniny, tak sa ideme stretnúť celá rodinká, lebo potom sa už sestra sťahuje do Bratislavy, a nevedno, kedy sa nám zase podarí, takto sa stretnúť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to je jasne, urcite budete mat skvelu atmosferu doma a super sa zabavite ;-) uzite si vikendik... idem si ja trosku upratat byt, za posledne dva tyzdne nestiham a tak to tu aj vyzera... ]-(
Odpovedať
fifi..no nemala by som..ale napr lisoval klince na kolajnici..a odisiel si len tak sam domov,ked nenasiel v obchode rodicov.. jani..a kedy bude mat sestra babo? mati..vy neplanujete zalozit rodinku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, sestra čaká tak okolo 12.septembra... To je už čoskoro. Už sa pekne guľatí :-D
Odpovedať
kati, my chceme bábo, ale zatiaľ sa nám nedarí... ]-( , ale pravidelne na ňom pracujeme :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
mati, no vsak to niekedy chce cas, kamoske sa zadarilo za tri stvrte roka ;-) my mse si nedavali pozor asi tri mesiace a nist. uvidime po svadbe :-D
Odpovedať
odchazim, pa ;-)
Odpovedať
jani..a co to bude? mati..no dufam,ze na nom nepracujete ako v panelaku..manzelia svehlovi..sice sa im podarilo,ale aj tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi mozno sa vecer kdesi v tej mase ludi uvidime. Inac drzim ti tiez palce na tu skusku, aspon ti odbudne :-) Pekny slnecny vikend vsetkym ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako vidím, tu sa tuho pracuje na rozrastaní rodov :-D
Odpovedať
jej tak este som tu chvilku :-D
Odpovedať
murinko, my mame pauzu, vsak sa musi zmestit do siat ;-(
Odpovedať
musim :-D
Odpovedať
Kati, nevyzerá to u nás ako u Švehlovcov, hlavne malému "nedorábame vlasy" :-D , ale aj ja už rozmýšľam že začnem dvíhať nohy, lebo hnevá ma to ]-(
Odpovedať
no ja tiez este nechcem babo..este je skoro..takze jani nie si sama ;-) :-) peta a fifi..tak si to vecer uzite..
Odpovedať
mati, vies ze zena ma len 25% sancu ze otehotnie pri styku cez plodne dni? vajko musi prekonat tooolko prekazok, kym ho oplodnia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, oni nechcú vedieť, čo to bude... Ja som však zvedavá aj za nich :-D
Odpovedať
luko, však si chudučká, aj keby si bola v 1,alebo 2mesiaci tak pohoda :-) nič sa nedeje, do šiat by si sa podľa mňa vpratala, pretože mi všetci hovoria, že keď je žena tehotná tak zo začiatku chudne ;-)
Odpovedať
no ja myslim, ze aj v takom tretom mozno este...moozno :-N len ked bohuzial moj je schopny pracovat na babetku len cez vikendy, tyzden behrozi, to by musel mennej pracovat, nehrozi ]-( a moje plodne dni bohuzial si nevyberaju len vikendy. takze u nas to bude asi taky na dlho
Odpovedať
luko, len 25%??? to nemyslíš vážne :-| , mám dve kámošky, jedna mi tvrdí, že najskôr žena otehotnie 14dní po menzese, a druhá tvrdí, že pár dní pred menzesom. tak čo ???
Odpovedať
Profilova fotka
no môžem povedať zo skúsenosti mojej sestry, že v prvých troch mesiacoch schudla asi 4 kilá a až potom ich postupne začala naberať
Odpovedať
matusim, nepocuvaj kamosky, zavisi, kedy mas plodne dni, to u vacsiny byva na 14. den (ovulacia) a plodna je zena cca tak den pred pocas ovu a po ovulacii je uz sanca mesia, ale v pdostate sa povazuje asi 5 dni za plodnych, vtedy sa odporuca snazit nei kezy ale kazdy druhy den (cerstve spermie :-D ), aj muz musi byt v pohode :-) ja napr. som malvala ovulaciu na 18-sty den, niektore zeny maju dokonca aj pocas menstruacie ovulaciu..divne ale mozne :-N
Odpovedať
orpava: nie kazdy den, ale kazdy druhy pocas plodnych dni
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?