Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Zuzi, je tak do fialovo-ružova... Ja som z toho nechápala, ona normálne porobila kvietky z cukríkov

• kati plne súhlasím so Zuzkou, však uvidiš 😃 , a ako plánujete Vaše posvadobné žitie, keď si v UK???

• Jani : viem viem, ona bali take male cukricky do potravinarskej folie a tvaruje z nich kvietky 😵 dufam, ze tam mas aj pierka...
    dnes sa od rana ucim kocky, zajtra mam narocnu skusku, drzte palce 😬
    idete vecer do mesta? my sa chystame s manzom na pifko 😛

• Sponzor fóra
  • no ja viem,ze kraviny teda nastvaral v detstve..
    a ako budeme fungovat? no chysta sa za mnou..na par rokov..a potom sa vratime spolu uz ako rodinka 😃

• Kati, zajtra budem na teba myslieť a držať ti palce... 😉 Ale ty to určite hravo zvládneš
    No pierka v kytici mám, tak som zvedavá, čo na to moja mamča.
    my zrejme dnes do mesta nepôjdeme. Ideme sa korčuľovať a musím ešte čosi pobaliť, ideme na víkend k našim, čaká nás oslava 😃

• Zuzi, nebodaj idete na Staromestké slávnosti?? Vraj je tam plno ľudí 🤔
    kati aké kraviny to nastaváral??? Však sa pochváľ 😉

• Matka: ano, ideme kukuc, nech tam je kopu ludi nevadi 😃 mozno stretneme niekoho znameho....
    Janka: dakujem za moralnu podporu, co idet oslavovat? mamina ma sviatok?

• Zuzi, maminka má zajtra narodeniny, tak sa ideme stretnúť celá rodinká, lebo potom sa už sestra sťahuje do Bratislavy, a nevedno, kedy sa nám zase podarí, takto sa stretnúť 😬

• aha, tak to je jasne, urcite budete mat skvelu atmosferu doma a super sa zabavite 😉 uzite si vikendik...
    idem si ja trosku upratat byt, za posledne dva tyzdne nestiham a tak to tu aj vyzera... 😠

• fifi..no nemala by som..ale napr lisoval klince na kolajnici..a odisiel si len tak sam domov,ked nenasiel v obchode rodicov..
    jani..a kedy bude mat sestra babo?
    mati..vy neplanujete zalozit rodinku? 🙂

• Katka, sestra čaká tak okolo 12.septembra... To je už čoskoro. Už sa pekne guľatí 😃

• kati, my chceme bábo, ale zatiaľ sa nám nedarí... 😠 , ale pravidelne na ňom pracujeme 😃

• mati, no vsak to niekedy chce cas, kamoske sa zadarilo za tri stvrte roka 😉 my mse si nedavali pozor asi tri mesiace a nist. uvidime po svadbe 😃

• odchazim, pa 😉

• jani..a co to bude?
    mati..no dufam,ze na nom nepracujete ako v panelaku..manzelia svehlovi..sice sa im podarilo,ale aj tak 😃

• Sponzor fóra
  • Fifi mozno sa vecer kdesi v tej mase ludi uvidime. Inac drzim ti tiez palce na tu skusku, aspon ti odbudne 🙂

Pekny slnecny vikend vsetkym 😉

• tak ako vidím, tu sa tuho pracuje na rozrastaní rodov 😃

• jej tak este som tu chvilku 😃

• murinko, my mame pauzu, vsak sa musi zmestit do siat 😢

• musim 😃

• Kati, nevyzerá to u nás ako u Švehlovcov, hlavne malému "nedorábame vlasy" 😃 , ale aj ja už rozmýšľam že začnem dvíhať nohy, lebo hnevá ma to 😠

• no ja tiez este nechcem babo..este je skoro..takze jani nie si sama 😉 🙂
    peta a fifi..tak si to vecer uzite..

• mati, vies ze zena ma len 25% sancu ze otehotnie pri styku cez plodne dni? vajko musi prekonat tooolko prekazok, kym ho oplodnia 😃

• Kati, oni nechcú vedieť, čo to bude... Ja som však zvedavá aj za nich 😃

• luko, však si chudučká, aj keby si bola v 1,alebo 2mesiaci tak pohoda 🙂 nič sa nedeje, do šiat by si sa podľa mňa vpratala, pretože mi všetci hovoria, že keď je žena tehotná tak zo začiatku chudne 😉

• no ja myslim, ze aj v takom tretom mozno este...moozno 😬 len ked bohuzial moj je schopny pracovat na babetku len cez vikendy, tyzden behrozi, to by musel mennej pracovat, nehrozi 😠 a moje plodne dni bohuzial si nevyberaju len vikendy. takze u nas to bude asi taky na dlho

• luko, len 25%??? to nemyslíš vážne 😐 , mám dve kámošky, jedna mi tvrdí, že najskôr žena otehotnie 14dní po menzese, a druhá tvrdí, že pár dní pred menzesom. tak čo ???

• no môžem povedať zo skúsenosti mojej sestry, že v prvých troch mesiacoch schudla asi 4 kilá a až potom ich postupne začala naberať

• matusim, nepocuvaj kamosky, zavisi, kedy mas plodne dni, to u vacsiny byva na 14. den (ovulacia) a plodna je zena cca tak den pred pocas ovu a po ovulacii je uz sanca mesia, ale v pdostate sa povazuje asi 5 dni za plodnych, vtedy sa odporuca snazit nei kezy ale kazdy druhy den (cerstve spermie 😃 ), aj muz musi byt v pohode 🙂
    ja napr. som malvala ovulaciu na 18-sty den, niektore zeny maju dokonca aj pocas menstruacie ovulaciu..divne ale mozne 😬

• orpava: nie kazdy den, ale kazdy druhy pocas plodnych dni

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém