Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • sestre sa to podarilo v neplodných dňoch... Ja hovorím, že keď to má prísť, tak to príde 😃

• muri, spermie mozu vydrzat niekolko hodin, takze jej to mohlov vyjst ale osobne si neviem predstavit biologicky oplodnenie ak zena nie je plodna, nevypocitala sit o zle? 😬

• jani..no vidis ich tu..su to ale riadne zbehle baby 😃
    esteze my mame cas..nejdeme radsej na modrustrechu,aby sme ich nerusili 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Kati, asi by sme tam teraz viac zapasovali 😃 😃 😃
    ja sa tejto téme zatiaľ dosť vyhýbam, ale sledujem sestru nech mám nejaké info 😃

• jani..ani ja sa nechystam este na nieco take..hlavne,ked tu mame jedno dieta..a v rodine ich je tiez dostatok..

• máte tam v UK dieťa v dome?

• však uvidím, kedy ja. potom dám vedieť 🙂
    Jani, tak tá tvoja segra to mala super 🙂

• Mati, no zadarilo sa im... Aj keď zrejme by radi nejaký rôčik počkali

• ano..mame tu maleho cernoska..je o 11dni mladsi ako sestrin maly..ale ukricany ako fras..a reve tiez odusu.. rozmane to je riadne teda..

• Jani, prečo chceli čakať???

• Kati, tak to tam máte veselé...
    mati, no lebo sestra práve končila len bakalára (denne) a jej drahý tak isto. Aj keď pracuje, popri tom študuje denne. A idú bývať do Bratislavy, kde sú náklady dosť vysoké. Sestra nedostane materskú, ale len príspevok... A z toho sa ťažko žije. Takže by pre ňu bolo jednoduchšie začať robiť, nabrať si prax a potom mať dieťa.
    Inak je odo mňa o 3 roky mladšia

• jani..a co idu do blavy?

• Tak to je na tom tvoja sestra dobre, teda s tým štúdioum. Na denné a ešte pracuje??? to musí mať riadnu divočinu.

• ona chodí len do školy, ale jej už manžel študuje denne a aj popri tom pracuje na plný úväzok... A práve preto idú bývať do Bratislavy, lebo on tam má prácu

• no tak dufam,im to pojde dobre..lebo v dnesnej dobe byt na skole a este s babom nie je lahke..

• Sponzor fóra
  • no to ti poviem, ale sestra teraz nejde ďalej. Pôjde až potom, keď malé trochu podrastie. A môj švagor pôjde teraz na externé... Ale aj tak, nebudú to mať ružové 😐

• Tak to sa majú čo obracať 😬 ale však iní zvládnu, zvládnu aj oni, aj keď to bude ťažké 🤔

• a maju kde byvat v tej blave?

• Maťa, to je jasné, ja som ti len opísala, prečo ešte chceli čakať nejaký rôčik 😃
    kati, teraz si prenajali akurát 2-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. v polke júna sa sťahujú

• jani..tak dufam,ze im to pojde teda..a ona preco nemoze mat matersku?

• Kati, lebo u nás sú také super zákony 😠 Pokiaľ nemá odvádzané sociálne poistenie, tak materskú nedostane. A za študentov nie je odvádzané to poistenie

• To je fakt, keby bola vedela, myslím, že sa to dá spraviť tak, že skôr ako ide na materskú tak pol roka platiť mesačne do socialnej poisťovne

• no to je pekne svinstvo teda..dufam,ze jej daju aspon ten prispevok,co sa dava pri narodeni..

• Dostane príspevok pri narodení a rodičovský príspevok bude dostávať každý mesiac. Ale ten je len niečo do 5000,- Takže tak... Dá sa to platiť aj vopred. Ale keď neplánuješ, tak neplatíš 😴

• Je to svinstvo, ale ten príspevok pri prvom dieťati dostane. Takže má 25 000,-sk, ale čo je to v dnešnej dobe??? Kúpiš kočík, nejakú hračku, vaničku, odsávačku, plienky a podobné prkotiny, a je po peniažkoch.
    aj to len v prípade, že sa uskromníš na kočíku a nekupiš za 12 000,-sk takže tak.
    Fajn baby, dobre sa mi s Vami kecalo ale pálim z práce domov, práve pre mňa prišiel drahý, tak Vám prajem krásny, ničím nerušený víkend, a riadne si ho užite.
    pa

• mati..pekny vikend..
    jani..no tak dufam,ze jej manzel aspon cosi zarobi..nech maju pre to male..

• ale jej manžel má našťastie dobrú prácu a aj zarobí celkom fajn... Teraz ho povýšili... Takže sa o ňu určite postará, o to sa nebojím 😎

• tak to je dobre potom..hadam si aj ona potom najde dobru pracu a dokonci skolu..co skoncila?

• No bakalára má, a ešte si chce potom dokončiť magisterské... Asi pred dvomi týždňami mala bakalárske štátnice

• a aky odbor studuje?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Tereza Kližanová - Wedding & Event Planning
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov