Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no moje nie su cisto biele a nie su ani sampan..nieco medzi

• aha..ja budem mat nakoniec ivory..ale ved je to jedno..pokial nie su cierne 😃 ln spodnicka je biela 😃 ale inu farbu nemali..

• ono sa to strati myslim 😃

• Sponzor fóra
  • hlavne ma mrzi ze obrucky ideme vyberat az zaciatkom septembra,,,uz by som ich najradsej mala 😃

• no nastastie tie uz su doma..v aprili sme si ich vyzdvihli..a su uplne skvele..budu svietit z dialky 😃 😃 😃
    len vino a vody nam este chybaju..a cosi na zakusky,no to sa kupi tesne pred,aby to bolo cerstve..a este aj saty pre velke druzicky nie su..

• no ja druzickyneriesim, ti ani neviem,ci mam niekoho oficialne poverit,a le jedine kto by mohol byt je sesterka a mcihalova sestra 😬

• no ja som chcela..ako v americkych filmoch,ze rovnako oblecene 😃 😃 😃
    ale ked tak rozmyslam,stale dost toho chyba..

• ano je to pekne 😵 len mi lenivsi jednotlivci sa uspokojime s tym ze vobec pridu 😃

• no skor skupejsi 😃 😃 😃 ale nie..ved je to kazdeho zalezitost ako sa rozhodne.. 🙂

• tak u mne je to skor ta lenivost 😎
    ale urcite to budes mat pekne aj na svadobnej foto so zladenymi druzickami 😵

• jasne..kazdy to nazyva po svojom 😃
    a pokracujes s nejakymi pripravami,ci teraz mas pauzu..kedze sa vam to posunulo...

• pauza pauza pauza, nic new 😐

• a co ti este chyba..z tych dolezitych veci..okrem obruciek

• no chyba mi:
    pohare, obrucky, podvazok, popolonocne saty, topanky popolnocne a svadobne, tie blbosticky ako podbradnik, menovky a pozvanky 😕 na co som zabudla?

• nausnicky azavoj

• Sponzor fóra
  • no pohare urcite rychlo vyberies..a aj podvazok..
    pozvanky stale nemate? no tak mozes rozmyslat,ze ake ich chces..

• no predbezne zo svadbainak.sk, ale este nemame rozhodnute ktore,ja myslim, ze v juli ich objednam 🙂

• inak ja stale nechapem, co maju vsetci na tej cokofontane? ty ju mas?

• no tak potom daj foto,ze ako vyzeraju..
    cokofontanu..chcela som..ale bude prilis teplo..takze nie..radsej..

• jasne urcite, ked vyberieme,t a khodim foto 😵
    no ja som len rozmyslala, ze co je na tej cokofontane take waw 😃 ale to je asi indivindi, my budeme mat zas syrove korbaciky 😃 😃 😃 😃

• my tiez budeme mat korbaciky..teda aspon dufam..je to na svokrovi totiz..
    ja som chcela tu cokofontanu,no neviem,kam by sme ju dali..takze som to zrusila..ale raz si ju kupim..nech mame doma co mlsat 😛 😃

• tak keby ze ju mam doma, tak to by som kludne mohla ist nakupovat do obchodu Velki muzi, to ja by som uz ani ine nejedla, cokofontana a ja by sme sa stali jedno telo 😃

• to je obchod pre XXXXL 😃

• no teeeda..
    ja sa musim krotit..lebo potrebujem schudnut..a to povinne..

• mi nevraf, som pribrala 2 kila 😠

• sa nehanbis 😛 😃
    neboj,ja mam stale viac ako tie dva kila navyse..takze musim chudnut..povinne 😠

• ja musimzas povinne cvicit 🤔

• no ja som sa rozhodla zhodit obmedzenim stravy..lebo vela jem..aspon podla mna..navyse ak bude teplo,tak budem viac pit ako jest..

• inak kedje tak teplo mne ani nechut velmi jest hlavne poobede ee

• ja som dnes uz vyse litra vypila..co je stale malo..ale sedim cely den,tak sa to da..
    ja som minule leto zhodila ani neviem ako..to ja vzdy schudnem na jar..len teraz tym,ze som prec sa nedari..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov