Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte,nikde nikoho?

• ahoj fifi..ja som tu..akurat sa venujem info o vodicaku 😬 😃
    co ty?

• ahoj Kati,
    tak ja mam za sebou uspesne - dufam 😬 - zvladnutu vcerajsiu skusku a pripravujem si podklady na prezentaciu do skoly: v sobotu musim odovzdať 24 stranovu prezentaciu a mam skusku z financneho manazmentu, tak som si povedala, ze dnes ta prezentacia musi byt hotova a basta 😠

• Sponzor fóra
  • tak to gratulujem..a uz to nejak dobojujes..ved kazdou zvladnutou skuskou mas blizsie k prazdninam 😉 🙂

• veru veru, dufam, ze ano 😬 a ty to mas coraz blizsie k svadbicke 😵

• ani nehovor..zajtra je to 40 dni do svadby..stres jak kon 😬 😃
    a to este pred svadbou idem zrejme vybavovat vodicak..nech to mam cim skor z krku..sa zblaznim potom 😃 😃 😃

• fiha, budes robit vodicak? a na Slovensku alebo v UK?

• lea - nebude ti lepsie vybavovat ten vodicak po svadbe,aby si ho nemusela vybavovat na 2x?

• budem ho robit na svk..
    a myslim,ze je jedno kedy s nim zacnem..lebo ak si zmyslia,ze od 1.7. budu euro obcianky,tak na to budem cakat mesiac..za ktory ten vodicak davno spravim..

• fiha coze to bude od 1.7.? nieco mi uslo? 😕

• vraj to vtedy zacnu vydavat euro obcianky..a ich vybavenie bude trvat mesiac..ale verim,ze si to este rozmyslia..a neurobia to v juli..lebo ma porazi..to potom este dlho nebudem mat zmenene meno..

• teda a to musime vsetci menit?

• nie..nemusis dokial ti plati..aspon som nepocula,ze vsetci musia..

• aha super, vsak mam takmer novy 😃

• ved to..aj tak sa mi zda,ze budu mat vela prace..
    ja akurat stahujem material na ten vodicak..to su ti tam take kraviny 😬 😬 😬

• Sponzor fóra
  • no mas sa na co tesit

• hej..len 24stran s dopravnymi znackami 😃 😃 😃 ale aspon to budem mat uz za sebou..
    ty mas vodicak uz?

• jasne Kati, cca 5 rokov 😎

• takze to len ja zaostavam..a aj luko..ta tiez nema..takze apson nie som sama 😃 😃 😃

• vsetko si dorobite,nic ste predsa nestratili 😉

• ja som to chcela az pocas tehotenstva..no budem to musiet spravit uz teraz.. 😬

• fiha fiha ake plany 😃

• ako musela som tie plany trocha pozmenit..ale nevadi..

• teda... nechcem byt drza, ale ked teraz vodicak, tak aj babo? 😃 alebo sa posunuli len plany s vodicakom co 😃

• no teraz len vodicak..babo az neskor..najskor musi mat mily stalu pracu v zahranici..a ja aspon tri roky odrobene..

• fiha fiha, tak to budeme kocikovat v rovnakom obdobi, ale v inej krajine 😉

• asi tak..naprv treba mat nejaku tu istotu..a az tak babo..
    ale jedna julovka uz caka 😵

• fiha a ktora? 😛

• caly8 🙂
    ale ja si este neviem predstavit starat sa o babo,ked mi este vela toho chyba..

• ani ja este nie... deticky milujem, ale zatial sa potrebujeme postarat o existencne hodnoty 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov