Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte,nikde nikoho?

• ahoj fifi..ja som tu..akurat sa venujem info o vodicaku 😬 😃
    co ty?

• ahoj Kati,
    tak ja mam za sebou uspesne - dufam 😬 - zvladnutu vcerajsiu skusku a pripravujem si podklady na prezentaciu do skoly: v sobotu musim odovzdať 24 stranovu prezentaciu a mam skusku z financneho manazmentu, tak som si povedala, ze dnes ta prezentacia musi byt hotova a basta 😠

• Sponzor fóra
  • tak to gratulujem..a uz to nejak dobojujes..ved kazdou zvladnutou skuskou mas blizsie k prazdninam 😉 🙂

• veru veru, dufam, ze ano 😬 a ty to mas coraz blizsie k svadbicke 😵

• ani nehovor..zajtra je to 40 dni do svadby..stres jak kon 😬 😃
    a to este pred svadbou idem zrejme vybavovat vodicak..nech to mam cim skor z krku..sa zblaznim potom 😃 😃 😃

• fiha, budes robit vodicak? a na Slovensku alebo v UK?

• lea - nebude ti lepsie vybavovat ten vodicak po svadbe,aby si ho nemusela vybavovat na 2x?

• budem ho robit na svk..
    a myslim,ze je jedno kedy s nim zacnem..lebo ak si zmyslia,ze od 1.7. budu euro obcianky,tak na to budem cakat mesiac..za ktory ten vodicak davno spravim..

• fiha coze to bude od 1.7.? nieco mi uslo? 😕

• vraj to vtedy zacnu vydavat euro obcianky..a ich vybavenie bude trvat mesiac..ale verim,ze si to este rozmyslia..a neurobia to v juli..lebo ma porazi..to potom este dlho nebudem mat zmenene meno..

• teda a to musime vsetci menit?

• nie..nemusis dokial ti plati..aspon som nepocula,ze vsetci musia..

• aha super, vsak mam takmer novy 😃

• ved to..aj tak sa mi zda,ze budu mat vela prace..
    ja akurat stahujem material na ten vodicak..to su ti tam take kraviny 😬 😬 😬

• Sponzor fóra
  • no mas sa na co tesit

• hej..len 24stran s dopravnymi znackami 😃 😃 😃 ale aspon to budem mat uz za sebou..
    ty mas vodicak uz?

• jasne Kati, cca 5 rokov 😎

• takze to len ja zaostavam..a aj luko..ta tiez nema..takze apson nie som sama 😃 😃 😃

• vsetko si dorobite,nic ste predsa nestratili 😉

• ja som to chcela az pocas tehotenstva..no budem to musiet spravit uz teraz.. 😬

• fiha fiha ake plany 😃

• ako musela som tie plany trocha pozmenit..ale nevadi..

• teda... nechcem byt drza, ale ked teraz vodicak, tak aj babo? 😃 alebo sa posunuli len plany s vodicakom co 😃

• no teraz len vodicak..babo az neskor..najskor musi mat mily stalu pracu v zahranici..a ja aspon tri roky odrobene..

• fiha fiha, tak to budeme kocikovat v rovnakom obdobi, ale v inej krajine 😉

• asi tak..naprv treba mat nejaku tu istotu..a az tak babo..
    ale jedna julovka uz caka 😵

• fiha a ktora? 😛

• caly8 🙂
    ale ja si este neviem predstavit starat sa o babo,ked mi este vela toho chyba..

• ani ja este nie... deticky milujem, ale zatial sa potrebujeme postarat o existencne hodnoty 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov