Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • presne tak..najskor vediet,ze budem moct dat vsetko tomu dietatu..

• veru veru a kedze nas zatial ani vek netlaci.... nemame sa kam tlacit ani my 😃

• presne tak..mne uz jeden doktor povedal,ze som karieristka 😃 😃 😃 a ja sa nebranim 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • aj mne to uz vela ludi povedalo a ja som im odpovedala to iste: ze no a co 😃

• ako radsej byt karieristka ako potom zit od vyplaty k vyplate..tak zili moji rodicia dlhe roky a nebola to ziadna slava..

• veru aj moja mamina to hovori, ze sa treba zabezpecit a mat dobru pracu a vzdelanie, aby som potom nemusela tak tazko robit ako ona s ocinom....

• a pokial mas moznost,tak by si bola hlupa to nevyuzit 🙂 😎

• ved vyuzivam 😃 😎 😛

• a aby ti nebolo smutno samej.tak ja tiez 😃 😃 😃
    a zajtra zas do prace..

• veru zas 😠 ale ja len 4 dni, v piatok mam zas studijnu dovolenku 😦

• no teeeda..ja idem pekne na 5dni..ale uz len 5tyzdnov 😛 😃 😎

• nuz ja este 3 skusky a tu prezentaciu, co na nej makam 😃 a mam leto 😉

• ale za 5 aj cosi pridem a stretneme sa 😵 uz sa tesim zas na nieco ine 🙂 🙂 🙂

• a na co sa tesis? teda teraz asi najviac na svadbu, alebo je este nieco dalsie? ak nepocitam to, ze uz budes s milym stale 😃

• no urcite na zmenu prostredia..aj na ten vodicak..a hlavne,ze vas uvidim po dlhej dobe..a hadam si pochutname na nejakych kolacikoch spolu..

• Sponzor fóra
  • jeeeeeeeej tesim sa aj ja 😛

• dva tyzdne pred svadbou pecu suche kolaciky..takze ked pridem,chcem ich vyzdvihnut,aby sme mohli aspon cosi spravit skor..

• teda, bude predsvadobna hostina 😃

• no mozno ano 😃 😃 😃 len piatok si to asi pojdem hodit..nakupit cerstve suroviny na chlebicky..umyt hlavu,dat si spravit francuzsku manikuru a este vyzdvihnut zakusky a aj torty a porobit obcerstvenie..
    to budem mrtva..a v sobotu o osmej mame byt v restike 😬

• hm to ako pred svadbou?

• hej..ten den pred..je to hrooozne vela 🤔 🤔 🤔

• ahojte aky ste mali vikedn? my sme boli pozyvat 🙂

• ahoj Linda, tak už sa to nenávratne bíži, čo 😬 Aké máš pocity?
    My sme boli tento víkend v Žiari, maminka mala narodeniny, tak sme boli na oslave 😎

• no veru zvlastne ...niekedy ziadne 🙂
    este musim vela toho dokoncit, tak to hadam stihnem 😉
    jej tak ste oslavovali a ako bolo...co sestra ako babo...aj priatelova sestra caka druhe nejako su same babatka naokolo 😃

• tak to ti verím, že máš zvláštne pocity... Ale tie najzvláštnejšie ešte len prídu tak týždeň pred 😉 A neboj, všetko stihneš.
    V Žiari bolo super, stretli sme sa celá rodinka, tak to bolo skvelé. Ešte aj starká prišla... Bolo nás ako hadov. 😃
    Sestra pekne rastie, tentokrát som cítila aj to, ako malé kope. Bolo to super 🙂 Ten ďalší týždeň sa už sťahuje do Blavy, tak som bola rada, že sme teraz boli spolu...
    Inak je pravda, že všade naokolo sú samé bábätká. Keď sme v sobotu odovzdávali byt, dozvedeli sme sa, že aj tá, čo nám ho prenajímala, je tehotná a na Vianoce budú mať bábo... 😵

• veru je to rok babatiek 😃 alebo sme v takom veku 😉

• ja by som povedala, že sa pohybujeme v takom prostredí a medzi takými ľuďmi, kde je to teraz úplne normálne. Presne, sme v takom veku 😃

• a ako domcek..by hladame obkladaca a podobne skvele veci..ozaj nevies kde v za robia kuchyne na mieru? 😬

• Tak my čakáme a čakáme a čakáme, stále sa robí urbanistická štúdia. To môže trvať aj vyše mesiaca 😞
    No ja viem jedine o kuchyniach v Idey. Tam mali veľmi pekné kuchyne a vraj ich robia aj na mieru. Je tam skvelý výber a mám pocit, že aj s cenou to nebolo zlé. Skúste sa tam ísť pozrieť. Kuchynské štúdiá sú aj v meste, ale predpokladám, že tam sa bude tá cena pohybovať trochu vyššie 😐

• aj kamaratka caka a este projekt kupuje.....a caka a caka .starosta im slubil aj neveim co ze im ta zavedie tak su zvedavy...ozaj vy mate ten pozemok za mojsom ci pred...minule sme tade isli smerom od teplicky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná a spoločenská obuv,ktorú si navrhnete podľa seba.Už od veľkosti 32-44.Topánky, obuv, všetko aj s úpravou na želanie.SR - ČR
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.