Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • On ten pozemok je tak za Mojšom, ale smerom od vodného diela ku železnici. Tam sú okolo postavené samé domy. Inak odtiaľ krásne vidíme KIU 😃
    No už sa tam musíme ísť spolu pozrieť, lebo takto sa to ťažko vysvetľuje 😉
    Inak to má tá kamarátka super, keď im to starosta sľúbil. Len aby to ešte aj splnil 😬 My si všetko riešime osobne, ale našťastie nás je na to šesť parciel. Takže každý vždy vybaví niečo

• jaj to asi viem kde...som vravela drahemu ze tu sme mali kupit 🙂
    no aj ona to bere zrezervou ze tam daco bude,....ony su tam myslim traja alebo 4 vlastnici

no na buduci tyzden by sme mohli spravit vylet ak bude pekne..tento budem dovolenke od stredy 🙂

• takže sa vám páči Mojš? Je tam skvelé prostredie a najmä veľmi slnečné, čo bolo pre mňa asi najväčšou podmienkam 😃 Lebo my z juhu nemáme radi zimu 😃
    Tak budúci týždeň s tým budem počítať, dúfam, že nám vyjde počasie 😉

A kde ideš na dovolenku? Do Zvolena?

• Sponzor fóra
  • do zv budem mat promocie tak si berem dovcu a pojdeme este moju stranu obehnut a mame vsetkych 🙂

• aha, takže idete tiež oslavovať 😉 a to máš doktorandské promócie až teraz? Ja som myslela, že ich už máš za sebou 🙂

• este ja som obhajovala minuly rok na jesen a promocie byvaju s ing 🙂

• aha, tak to som ani nevedela. No vidíš, takto sa dozvedám novinky 😉

• veru ja som isla este starym systemom terza to maju lahsie obhaja a hned su phd a ..ja som musela este cakat kym ma schvali vedecka rada 😦 ....a ta bola v marci 🙂

• Takže ty akože až teraz dostaneš ten titul oficiálne na papiery? Tak to je riadna blbosť...
    A ozaj, ako vnímaš prácu teraz po dvoch mesiacoch?

• no zatial sa da studenti su besni ale ako vsade...a hlavne ta volnost teraz mi neskutocne vyhovuje 😉
    presne tak az teraz budem mat oficial paper 🙂

• no tá voľnosť je asi to najlepšie na práci v tejto inštitúcii 😃 Ale ty si ju vieš zrejme ešte viac vážiť, ako ja... Lebo ja ju mám od začiatku...
    Ale učiť začínaš až od októbra, že?

• to urcite .....hej od septembra externistami...teraz mam na zabave posdzovanie dip a bakalariek 😵

• takže ťa čaká práca cez víkendy? No to nie je ktovie čo... a to už teraz posudzuješ diplomovky a bakalárky?

• veru 😞 a este aj s nich skol..ale to som uz robila aj ako ing....vidis potom ty mozem nejaku 😃 poslat o rok

• no to ti nezávidím... čítanie toľkých diplomoviek a bakaláriek... Ale aspoň sa dozvieš niečo nové 😃 😉
    a čo kolektív? v pohode?

• Sponzor fóra
  • zatial sa da....v kancli sme dvaja a celkovo nas je okolo 14 takze oproti 50 je to malilinky rozdiel 😃

• tak to hej, lebo je veľmi dôležité mať v práci pohode kolektív... Zrejme už poznáš aj tých našich kamarátov - známych, čo si tam robia doktorandské

• no rado miro majka evka 😃 neviem teraz ktori

• Šaňo a Tomáš 🙂... ak ty ich nepoznáš, oni teba určite... Pretože ini si všimnú každé pekné dievča 😃

• tak to neviem ..ony nie su na katedri rizikoveho managmentu 🙂

• to asi nie, však poviem drahému nech sa potom ich opýta. Nebývame s nimi často, takže neviem, ani na ktorej katedre sú...
    a to vyzerá s vašim domčekom? Kedy plánujete sťahovanie?

• no ja to vidim biedne lebo ja prestavby velmi nemusim....nasi restauruju chalupu strasneee dlho....takze si nejake terminy si radsej nedavam... tak do konca roka 😃

• ja som tiež taká, že prestavby neznášam... Keď naši začali doma niečo prerábať, vždy by som sa radšej niekde úplne stratila. A teraz u svokry vymýšľajú, že idú tiež prerábať dom, idú robiť ďalší vchod... Tak to bude zase zábava. Keď dávali raz v sobotu nové dvere, radšej som šla do roboty... tak to hovorí za všetko 😬

• no asi tak ja by som uz naj isla len poupratovat a nastahovat sa ale tu medzi fazu velmi eeee 😦

• tak to musíš nejako vymyslieť, aby si tú medzifázu nemusela absolvovať. Ja tiež také všelijaké stavebné práce nemusím. Najradšej by som prišla už do postaveného domu, kde si to všetko poupratujem a zariadim a bývam 😃

• ahojte baby..tak po tyzdni som bola opat v praci..a moc sa mi tam teda nechcelo..hlavne,ked som nemohla poriadne spat..ale dufam,sa dnes vyspim..

• halóóó, je tu niekto, nejako je tu hlucho 😃

• ahoj jani ako sa mas v tejto horucave....ja sa idem v kancli uvarit 😦

• ani mi nehovor, teraz ráno je tu v pohode, ale akonáhle nám začne svietiť slnko na túto stranu, tak sme tu ako v saune. Sme totiž na treťom (najvyššom) poschodí a celú kanceláriu máme presklenenú. A ja sedím pri okne 😞

• tak to si mozme gratulovat ja tak isto 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Farebné prostredie hotela, milý personál, výborná kuchyňa a služby, ktoré si budete pochvaľovať.
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov