Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aspoň si nemáme čo závidieť :-D
Odpovedať
ahojte :-D ja som zatial v tieni, ale v triedach mame strasnyyy hic, uz nech sa neuciiii, vsak uz nefunguju mozgove zavity ani ucitelom, nie to este ziakom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, vybrala si si pekny zavoj :-) jani tak podme na zmrzku skor ako sa uvarime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, veď čoskoro sú prázdniny ;-) Nás cez leto čaká zrejme najviac práce, tak sa teším ako tu budem v tom teple sedieť od rána do večera 8-(
Odpovedať
muma: vdaka ;-) murinko: no len sa blizia koncorocne testy, tak opakujeme, to neznasam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, to som aj ja neznášala ako žiačka :-| Linduš, super nápad, len škoda, že dnes tu musím sedieť. Ale zajtra som v meste tak okolo 9.00 - 10.00, tak by sme mohli zbehnúť na tú zmrzlizu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz mam zajtra dovcu....to je skoda rada by som isla :-( ....mohli by sme ist buduci tyzden co povies ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, budúci týždeň určite niečo vymyslíme. Ja som úplne zabudla na tú tvoju dovolenku... Nejakú mám dnes deravú hlavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez nejak mimo :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to bude asi z toho tepla... Pomaly sa mi asi odparuje mozog 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam ist este do mesta sa uvarim.....podme sa niekam kupat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
júj, tak to by som išla hneď... Ja mám ešte večer aj angličtinu. Takže budem musieť ponamáhať svoje mozgové bunky. A to máme dnes test :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby..vy tam mate horuco a tu prsi cely den..hrozne cosi..cloveku sa absolutne nic nechce..len tak akurat ostat v posteli o par hodin dlhsie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Halóó, dnes tu niekto nie je? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som sa akurat precitala az sem Lei aj tu je momentalne poriadny supak vonku
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Peti, kde sa túlaš? už dávno som ťa tu nevidela :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak tu sa dnes vyjasnilo..a slniecko sa pekne ukazalo..no vobec nie je vonku dusno..je tu vyssia vlhkost vzduchu ako na svk 8-) aspon cosi pozitivne :-D :-D :-D
Odpovedať
čauko
Odpovedať
ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... Kati, ty si tu vždy, keď tu nie sme my. Tak si teda vždy pekne pokecáme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, ja som sa ti napriklad vcera pokusala hodinu poslat jednu odpoved a nebola som uspesna. Som myslela, ze mas porazi. Potom som to radsej vypla.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Peti, mne o tom niečo hovor. Ja som sa sem tiež snažila nejako dostať a stále to štrajkovalo ]-( Aké máš pocity, takto týždeň pred :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale pocity su v pohode, len som trosku nervozna z toho, ze mily ide na vikend domov, takze ak nieco este bude treba, tak to budem musiet zvladnut bez neho. Inac vcera sme boli u cukrarky zaniest kartony a zajednat si svadobnu tortu a to bola posledna kvapka tohto tyzdna. Zato na buduci tyzden to bude isto dobry blazinec.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
neboj sa a riadne si budúci týždeň vychutnaj. To budú veľmi milé starosti a bláziec... Ja som bola tiež víkend pred svadbou doma a tu to riešil drahý a všetko to zvládol... Tak teraz už len pekne čakaj... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vsak cakam a si myslim, ze tento tyzden mi ubehne priserne rychlo.
Odpovedať
Profilova fotka
tak tomu ver, ani si nič nestihneš uvedomiť a bude sobota, resp. už nedeľa ráno :-N
Odpovedať
ahojte baby..no ja uz chodim do prace,takze som tu az podvecer =-) ale dnes bolo celkom dobre..sme nemali jednu kolegynu,tak som bola taky boss..a zvladla som to dobre..rano sme mali sice rusnejsie..ale potom sme sa len bavili s objednavkami a kecali asi polovicu poslednej hodiny.. vonku je konecne pekne pocasie,takze sa da ist aj do parku.. peti..neboj..zvladnes to..ja pridem v pondelok pred svadbou a ten jeden den mi bude teda riadne chybat..ked k tomu pridam autoskolu,tak starosti ovela viac..ale zas to aspon rychlejsie ubehne.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vsak autoskolu zacnes asi az po svadbe vybavovat ci nie? Ved v GB budu mat v lete tiez prazdniny, tak budes mat cas...a kym vybavis doklady stihnes aj odjazdit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha dievky, nikde nikto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
faaaaaakt nikto? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?