Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte baby..no vy uz zrejme vsetky vikendujete 😬

peti..autoskolu zacinam dalsi den po prilete..takze este pred svadbou..lebo nebudem moct ostat cele leto na svk..
    a vacsinu dokladov vybavujem na vychode..a tam nemozem ostat niekolko dni..kvoli jazdam..

• ahoj lea, tak si sa uz rozhybala s tou autoskolou, ty si sikulka 😵

• ahoj luko..no musim..znacky uz v poho ovladam..teraz ma caka motor..
    co ty?

• Sponzor fóra
  • ja rozmyslam nad tym septembrom, drahy to uz ma v rozpoctovom dennicku 😃 inak zanciek poznam len par a v zivote som nesedela za volantom 😃
    a aky kurz si nakoniec vybavila,ten zrychleny?

• no ja som sa uz naucila vsetky..a uz ich fakt zvladam..
    netusim aky kurz to bude..lebo to vybavuje mily..a ani cenu mi nechce povedat..tak som sa hned pytala,ci to dostanem ako darcek 😃 😃 😃 ale budem musiet jazdit kazdy den,aby som to stihla..

• no to ja tiez dostanem ako darek, sak z mojho platu by som na to neusetrila 😃

• tak to je super..ja som si to chcela zaplatit..ale mily mi nic nepovie..skoda,ze obaja sme rovnaki 😃 😃 😃 v tychto veciach..

• a kedy zacinas? tyzden pred svadbou, no tak to jazdi opatrne 😃

• v utorok pred svadbou.. 😃 😃 😃
    neboj..ete korcule k tomu pridam..a hned ovela viac strachu 😃 😃 😃

• ti je malo adrenalinu predsvadobny stres ze si este pridavas? 😃 😃

• no zrejme ano..a este musim kuknut podmienky na rigoroznu v nitre..a rozhodnut sa,ze kam dam prihlasku..

• tak to riesime same podobne problemy 😃 ja si chcem robit dokorat a neviiim kde, ci v BA alebo v BB (tam som chodila na VS, ale zas cestovat...)

• no asi ano..

• caute baby..viete,co som prave zistila..ze dnes by mala mat svadbu nasa DURNI..no dufam,ze sa tu ukaze teda..

• taaak to som zvedava 😵

• Sponzor fóra
  • jeeej a dnes ma aj droby 😵

• hej..a dalsi tyzden peta..
    som zvedava na vsetky..

• aj tebe sa to krati 😃

• a tebe tiez 😛 aj ked ty to stale odsuvas 😃

• lea, no vsak aj na mna raz dojde 😃
    si pripadam jak Nevesta na uteku 😃

• no ja dufam,ze pride aj na TEBA 😃 😃 😃
    ak nie,tak ta tam vsetky donutime 😃

• oki, spolieham na vas 😃

• ale potom budes brat kostol aky vyberieme 😃 zilina ich ma dost totiz..

• ahojteee 🙂

• ahoj fifi..

• ako po vikende? 😉

• no ja este vikendujem..
    co tvoja skola?

• nuz, bolo to vcera zaujimave... nemali sme knizku z financneho manazmentu, tak sme sa ucili z materialu od terajsich tretiakov, co minuly rok stacilo... na skuske prisla docentka a oznamila, ze tento rok to nestaci 😠 tak odislo prec 3/4 triedy a zvysok sa pokusil napisat aj to, co bolo v materiali.... tak neviem 😞

• fifi, no to je uroven....nemam slov, to je jednanie na pode univerzity, u nas to tiez nebolo lepsie 😦

• luko: docentka sa este branila, ze ona za to nemoze, ze skola nestihla dotlacit knizky na cas... heh, akoby sme my za to mohli 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov