Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no vsak prave =-) ze ako vzdy na to doplatia studenti, co vy s tym mate, ze oni nie su schopni zabezpecit to,c o potrebujete ku skuske
Odpovedať
fifi..no to je teda pristup..nikdy som taky nezazila.. ved ked nestihla dotlacit,tak znamena,ze nejake kusy predsa len maju..a vyucujici mal dat jeden exemplar na ofotenie..takto to fungovalo u nas..
Odpovedať
Profilova fotka
nuz vidite kocky, ze nie vsade je to tak... hlavne ked si vezmete,ze studujem sukromnu skolu ]-( tak som zvedava, ci to necha aspon niektorym prejst, alebo nas vsetkych vyhodi... najhorsie je, ze opravny termin dala az v juli a to my budeme na dovolenke.... :-(
Odpovedať
fifi..tak to by vam tento termin nemali ratat..a dat este jeden..hoci aj v sep
Odpovedať
Profilova fotka
tento termin riadne brala, ti co sa ospravedlnili, maju smolu :-( neviem, asi si to prenesiem do septembra, ak mi to neda, lebo ja som z tych, co skusila pisat....
Odpovedať
hm, nemam slov fifi, inak moj byvaly studoval pravo v Ba a co som si od neho a jeho spoluziakov vypocula na ich fakultu, tak ti poviem, jedneho pekneho slova nemali
Odpovedať
nie je to nic moc s nasimi VS, vynimaju tie technickehos meru, medzi najlepsie patria technicke v Kosiciach a v Ziline a BA
Odpovedať
ako nasa fakulta urobila aj nemozne pre nas..a to bolo fakt super.. nemali sme akreditaciu na zaciatku..a povedali,ze kludne budeme mat termin v inom meste,ale vybavili to a v poho sme odstatnicovali.. aj ked sme mali nejake problemy,stale sa naslo riesenie..
Odpovedať
tak aspon niekto ma dobru skusenost ;-) u nas to bolo tak, ze vacsina s nami jednala ako so ziakmi ZS a nie VS :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no nasa fakulta uz dostala akreditaciu aj na druhý stupen, tak zatial v pohode, len niekedy ten pristup,.. za to skolne, co im platime, by clovek cakal nieco viac... inak ako pripravy na svadby? ;-)
Odpovedať
fifi..nic sa mi nechce..sa to nebezpecne rychlo blizi..az sa mi nechce verit.. a stale ma cakaju popolnocne saty..ale hadam ich skoro dokoncim..aj ked sa mi nechce..
Odpovedať
Profilova fotka
fiha este nie su hotove??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Čau fifi. Myslím, že chodíš na rovnakú školu ako ja...
Odpovedať
Profilova fotka
je to mozne Veronika, chodim do CA a ty si z CA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Skoro :-) S kým ste mali v sobotu s Ninačovou?
Odpovedať
Profilova fotka
ano zial :-( ty chodis kolky rocnik?
Odpovedať
fifi..hotove su..len by som tam chcela zopar goralok nasit..
Odpovedať
Profilova fotka
Tretí... Akurat sa chystám na štátnice...
Odpovedať
Profilova fotka
nuz... vy ste sa ako ucili na jej predmet? lebo nam povedala, ze poznamky, co sme mali, nestacia a knizka nie je na svete ]-( Lea: dufam, ze potom budu hned na nete :-D
Odpovedať
fifi..budem sa snazit..
Odpovedať
Profilova fotka
Ona nám dala k dispozícií nejaké materiály, poznamky z prednášky a to bolo tuším všetko... Už si až tak presne nespomínam, ale viem že veľa ľudí nespravilo... Ale neboj, ak si nespravila ona vám dá termín ešte cez prázdniny, nie až v septembri. Ak ti môžem poradiť, ak budeš mať isť na opravák, tak naň radšej choď a neprenášaj si to do tretiaku. V tretiaku budeš mať toľko starostí, že každú skúšku navyše pocítiš... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika: lenze ona nam dala opravak v case, ked budeme s manzelikom na dovolenke :-( uvidime, ako to dopadne.. bola dost nervozna, ked zistila, ze 3/4 studentov sa ospravedlnilo a odislo prec.... takze nas tam ostalo ozaj malo..... snad to bude stacit aspon na E :-N inak drzim palce na statnice,mam u vas v tretiaku kamosku Ivku M. :-D Kati: a okrem siat nic nove? oznamko este nedas na net? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, to ma mrzí |-| Ďakujem, o rok vrátim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oooooo a aby som nezabudla, aj skvelu svadbicku potom :-D budes mat co oslavovat toto leto 8-)
Odpovedať
fifi..oznamko dostanes na stretku..na nete ho nenajdes.. a co dalsie? ucim sa na autoskolu..a uz neni moc co zariadovat okolo svadby..az za take 2 tyzdne..budem rozposielat maily..a este musime zistit pocet hosti..lebo ten stale nemame..
Odpovedať
Profilova fotka
aha, takze ho nechas v utajeni pre ostatnych? :-D teeeeeeda.... ja sa tiez akurat tesim z par fotiek... svadobnych :-D dnes som slamena vdova, muzo isiel s kolegom za jednym kamaratom, ktoreho opustila zena :-( trosku ho podporit... je to take zlozite, tak nech nie je sam..... aaaaaaa nacala som ho, aby k nasim svadobnym fotkam, co mame na nete, skusil nejako vtrepat aj ukazku zo svadobneho videa,, co mame v ramci retrospektivy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi: Ďakujem :-) No len aby skutočne bolo čo oslavovať... :-D Nie vždy to na prvý pokus výde...
Odpovedať
Profilova fotka
Myslela som tým tie slávne ŠTATNICE....
Odpovedať
Profilova fotka
ale neboj, vyjde ;-) ;-) 8-)
Odpovedať
fifi..no musis si pockat..ved nemozem vsetko ukazat..to nebude potom uz ziadne prekvapko.. som si prave spomenula..ze musim este postrihat skatulky na darceky pre hosti..nech to nemusim robit az doma..tam ich budem musiet nachystat a ozdobit :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?