Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • my sme skatulky skladali 😃

• no mna caka 50skatuliek na zakusky 😃 😃 😃 my ich uz kupili..a potom este kopec dalsich veci ma caka..som velmi zvedava,ako to budeme vsetko stihat..

• normalne Kati, vsetci sa cudovali a stihli... su to nervy, ale stoja za to 😃

• Sponzor fóra
  • fifi..no ja ich budem mat este ovela viac..vodicak,doktori a chcem stihat kolieskove korcule 😃

• a co s korculami???? 😕

• no chcem si kupit a ist sa vyvetrat,ak sa bude dat..

• juj, to je take krasne a ja to neviem 😞

• ani ja to neviem..neboj 😃 😃 😃

• aha tak sme dve 😃 ja som to uz skusala, teda moja sestra to so mnou skusala, ale ... 😬 asi som korculiarsky antitalent 😬

• ja som to tiez skusala..lebo segra si kupila po svadbe,tak ma sli troska ucit s jej manzelikom..

• caute baby..neflakajte to tu 😃 😛

• Ahoj Kati... Čo máš voľno? 🙂

• jani nie..chystam sa do prace..

• aha, takže chodíš takto neskôr? Ja som si dnes privstala a už som tu bola o ôsmej 😃

• ahojte ako sa mate

• Sponzor fóra
  • chodim na deviatu..plus casovy posun..takze preto to vyzera,ze az tak neskoro..

• ahoj muma..sa ti to krati 😛

• Ahoj Linda, no u mňa super. Cez víkend sme boli na oslave 50-tky. Takže pestrý víkend a ešte teraz by som najradšej dospávala 😃 A ty ako, už odpočítavaš dni?

• ahoj no asi tak uz ani mesiac nie 😮 ....ale uz ma vsetkych pozvanych 😃

• Tak to je super. 😉 Teraz už len dolaďovať maličkosti. 🙂 Budeš tu v Žiline cez víkend?
    A ozaj, ako dopadli promócie

• promocie v pohode rychlo to preslo. 😃 cez vikend idem do zv este doladit detaily ale ten dalsi tu ostanem

• super. Ja som rozmýšľala, či sa nezbehneme pozrieť Peti na svadbu. 😉 Tažke budúci víkend robíme grilovačku? 😃

• mozme 😃 alebo aspon zmrzku ale radsej by som si dala spekacku.....
    ja sa uz tesim na petine foto...uz bude mat potom ..ale to rychlo beziiiii 😉

• ani nehovor... To nie je ani pravda, ako to všetko rýchlo beží... O chvíľu už budeš mať aj ty potom. 🙂
    Tak možno by sme sa teda budúci víkend dohodli a urobili nejakú grilovačku u nás na záhrade 😉

• no to nie je zly napad..priam super napad 🙂

• ahojkajte zilincanky.... 😉
    ja len na rychlo,nemame doma pc.....a dufam,ze uz ani nepride naspät a kupime si novy......
    ja som teraz na praktiku a dusevne sa pripravujem na dolezity rozhovor so sefkou.......
    my asi za 2 tyzden prideme do ziliny na vikend,lebo sa chceme odhlasit z 2piliera.......co vy nato?
    prajem vam prasny tyzden a nech rychlo ubehne tento pondelok.....papa 😉

• uz som v praci..a hrozne sa tu nudim..vonku je tak pekne..ale som rada,ze som vo vnutri..

• ahojte, mne je zleeeee, boli ma hrdlo, hlava, tak este hodinu a vypytala som sa home 😞

• Lei aj tu je pekne, skoda len ze sa to ma vo stvrtok zacat kazit 😒

• ahojjj peta no ako ..na co sa mam pripravit 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    BombaTim svadobná agentúra
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov