Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • my sme skatulky skladali 😃

• no mna caka 50skatuliek na zakusky 😃 😃 😃 my ich uz kupili..a potom este kopec dalsich veci ma caka..som velmi zvedava,ako to budeme vsetko stihat..

• normalne Kati, vsetci sa cudovali a stihli... su to nervy, ale stoja za to 😃

• Sponzor fóra
  • fifi..no ja ich budem mat este ovela viac..vodicak,doktori a chcem stihat kolieskove korcule 😃

• a co s korculami???? 😕

• no chcem si kupit a ist sa vyvetrat,ak sa bude dat..

• juj, to je take krasne a ja to neviem 😞

• ani ja to neviem..neboj 😃 😃 😃

• aha tak sme dve 😃 ja som to uz skusala, teda moja sestra to so mnou skusala, ale ... 😬 asi som korculiarsky antitalent 😬

• ja som to tiez skusala..lebo segra si kupila po svadbe,tak ma sli troska ucit s jej manzelikom..

• caute baby..neflakajte to tu 😃 😛

• Ahoj Kati... Čo máš voľno? 🙂

• jani nie..chystam sa do prace..

• aha, takže chodíš takto neskôr? Ja som si dnes privstala a už som tu bola o ôsmej 😃

• ahojte ako sa mate

• Sponzor fóra
  • chodim na deviatu..plus casovy posun..takze preto to vyzera,ze az tak neskoro..

• ahoj muma..sa ti to krati 😛

• Ahoj Linda, no u mňa super. Cez víkend sme boli na oslave 50-tky. Takže pestrý víkend a ešte teraz by som najradšej dospávala 😃 A ty ako, už odpočítavaš dni?

• ahoj no asi tak uz ani mesiac nie 😮 ....ale uz ma vsetkych pozvanych 😃

• Tak to je super. 😉 Teraz už len dolaďovať maličkosti. 🙂 Budeš tu v Žiline cez víkend?
    A ozaj, ako dopadli promócie

• promocie v pohode rychlo to preslo. 😃 cez vikend idem do zv este doladit detaily ale ten dalsi tu ostanem

• super. Ja som rozmýšľala, či sa nezbehneme pozrieť Peti na svadbu. 😉 Tažke budúci víkend robíme grilovačku? 😃

• mozme 😃 alebo aspon zmrzku ale radsej by som si dala spekacku.....
    ja sa uz tesim na petine foto...uz bude mat potom ..ale to rychlo beziiiii 😉

• ani nehovor... To nie je ani pravda, ako to všetko rýchlo beží... O chvíľu už budeš mať aj ty potom. 🙂
    Tak možno by sme sa teda budúci víkend dohodli a urobili nejakú grilovačku u nás na záhrade 😉

• no to nie je zly napad..priam super napad 🙂

• ahojkajte zilincanky.... 😉
    ja len na rychlo,nemame doma pc.....a dufam,ze uz ani nepride naspät a kupime si novy......
    ja som teraz na praktiku a dusevne sa pripravujem na dolezity rozhovor so sefkou.......
    my asi za 2 tyzden prideme do ziliny na vikend,lebo sa chceme odhlasit z 2piliera.......co vy nato?
    prajem vam prasny tyzden a nech rychlo ubehne tento pondelok.....papa 😉

• uz som v praci..a hrozne sa tu nudim..vonku je tak pekne..ale som rada,ze som vo vnutri..

• ahojte, mne je zleeeee, boli ma hrdlo, hlava, tak este hodinu a vypytala som sa home 😞

• Lei aj tu je pekne, skoda len ze sa to ma vo stvrtok zacat kazit 😒

• ahojjj peta no ako ..na co sa mam pripravit 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov