Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • No veď to... len čakať, či sa niekomu "dôležitému" uráči schváliť vám kúpu a pod.
    Ja sa radšej už nad tým nerozčuľujem... drahý to vybeháva 🙂
    Kati, tak predsa bude stretko 😃
    Ja sa určite hlásim 😎 😉 😃

• baby mi sa napajame len na blbu kanalizaciu a je okolo toho milion papierovaciek 😦 chcu povolenia nakresy...a ked to nebude mozme mat vsetko ready je to jedno lebo nemam kde ist na wecko 😃

• muma..tak dufam,ze tam mate vitrinu na zahrade..aby ste nemali ziadny problem 😃

bam..no samozrejme..a dufam,ze aj s kolackami dobehnem..a hadam si dame aj nieco viac ako len kavu alebo kofolu..

• Sponzor fóra
  • Kati, ja mám ešte štyri týždne angličtinu v utorok a vo štvrtok. Ale ak to bude potom, tak mne je to jedno, či tu bude streda alebo štvrtok.
    A už teraz sa na stretko hlásim 😉
    Linduš, ja som tiež hovorila, že keď budú za nami papierovačky, už bude v pohode. Ale dovtedy možno aj zošediviem 😬

• jedine tak budem musiet postavit latrinu 😃

• ja stretko iste okrem piatku lebo to si budem musiet ist zobret papiere na matriku 🙂

• jani..tak dufam,ze 10.7 budes mat volno..lebo to je piaty tyzden..
    muma..no cim skor,tym lepsie 😃 😃 😃

• lea chapem... 😃

• vies..istota je gulomet..povedala babka a stupla na minu 😃 😃 😃

• Kati, tak to už môžem kedykoľvek 😉

• dobre..tak si to dame na stvrtok..ja sa dohodnem aj v autoskole,ze ak jazda,tak skor .. a rozmyslam,ze po stretku by som sla na korcule..ak dovtedy kupim..takze sa kludne mozete pridat..

• Kati, tak ja sa hlásim aj na korčule 😃

• ahojte hviezdy! ako sa mate? dlho som nebola u vas na navsteve!

• no super..len dufam,ze mi ten den nikto nepokazi..lebo to speje k tomu..
    ale verim,ze si uzijem..a nebudem sama.. 🙂 😵

• lea a kto ti ho ma pokazit..neboj s nami si odychnes 😉

• Sponzor fóra
  • muma..no niektori ludia..okolo tej svadby..ale co uz..zatnem zuby a odidem na korcule..a bude klud 😃 😃
    ahoj vio.ako sa mas?

• ahojky, ujde to. Par krat denne rupnu nervicky, mala je uz poriadne zihadlo neposlusne..a ukecane. ALe zajem cokoladou a ide to. 🙂
    Dva dni dozadu si rozbila hlavku o hracku, bo stale musi behat, skakat, niekedy som uz fakt zufala z nej. Boli sme zasivat na Kramaroch.
    S domom nic sa nedeje, zato sme zaplatili dovolenku konecne, tak apson cosi pozitivne.

• Kati nedaj sa... 😉
    ja by som tiež šla na korčule, ale nemám ich...
    Kati... a to pred svadbou máš odvahu na korčule ísť???
    Ahoj Vio... čo máš nové?
    😃

• evi a kam idete na dovolenku?

• ITALY🙂) Dole do Kampánie, k Neapolu. Ziadna prudká exotika.

• vio..no tak si uzi dovolenku aj za nas..kedze ja som sa rozhodla pre vodicak a tak svadobna nevyda teraz..mozno aj ano..uvidime teda..
    bam..nedam sa..no ak ich kupim,tak aj pojdem..len ich este nemam..a preco pred svadbou? no treba sa nejako vyblaznit..a uzit si v tych stresoch..aby mi zdravie neskrachovalo v sobotu..zatial to k tomu speje..

• Bam, ja som tiež Katke hovorila, že pred svadbou by som nešla 😃 lebo ja som malé nemehlo a akurát vtedy by som sa dokaličila 😬 Však ja som ani nič pred svadbou nerobila a zrazu som mala takú ranu na prste na ľavej ruke... 😠 A dodnes neviem, kedy sa mi to stalo 😐

• jani..no preto idem pokusat stastie..lebo napr v lietadle si mozem zlomit necht a budem musiet ist na gelove..otrieskam si kufor o nohu a uz mam modrinu..a to mam popolnocne kratke..takze stat sa moze cokolvek..preto este troska viac popokusam stastie 😃 😃 😃

• ja som tiež taká podobná "šikuľka" 😉 by som sa dokaličila určite...
    Evi, tak si užite dovolenku!!!
    joooj, ja by som tiež už išla kamsi...
    baby, vy sa kam chystáte tento rok? 😎

• leuš, to až koncom augusta..dovtedy este nejakých pár týždňov v ZA na robotách u svokrovcov.

• vio..no my asi nikam nepojdeme..kedze ani netusim,kolko zaberie vodicak a potom to,ze mily chce zmenit pracu..ide za mnou..tak budem chciet ostat par dni doma s nim..
    bam..no ja som tiez prilis sikovna..3krat zlomena ruka..takze tak 😃 😃

• Evi, júj tak si určite potom tú dovolenku uži... 😉
    My budeme mať zrejme tento rok dovolenku doma na dvore, alebo pôjdeme stanovať na pozemok 😃 Chceli by sme ísť do Chorvátska, ale uvidíme, ako sa to všetko vykľuje. Zatiaľ nič neplánujeme

• Haló, čo je tu dnes tak ticho??? 😠

• ahoj...u nas prijimacky takze maly chaos 😉

• ahojky, u nás boli minulý týždeň... Zajtra a vo štvrtok sú tu zase štátnice. Takže tiež tu bude veselo 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného