Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • No veď to... len čakať, či sa niekomu "dôležitému" uráči schváliť vám kúpu a pod.
    Ja sa radšej už nad tým nerozčuľujem... drahý to vybeháva 🙂
    Kati, tak predsa bude stretko 😃
    Ja sa určite hlásim 😎 😉 😃

• baby mi sa napajame len na blbu kanalizaciu a je okolo toho milion papierovaciek 😦 chcu povolenia nakresy...a ked to nebude mozme mat vsetko ready je to jedno lebo nemam kde ist na wecko 😃

• muma..tak dufam,ze tam mate vitrinu na zahrade..aby ste nemali ziadny problem 😃

bam..no samozrejme..a dufam,ze aj s kolackami dobehnem..a hadam si dame aj nieco viac ako len kavu alebo kofolu..

• Sponzor fóra
  • Kati, ja mám ešte štyri týždne angličtinu v utorok a vo štvrtok. Ale ak to bude potom, tak mne je to jedno, či tu bude streda alebo štvrtok.
    A už teraz sa na stretko hlásim 😉
    Linduš, ja som tiež hovorila, že keď budú za nami papierovačky, už bude v pohode. Ale dovtedy možno aj zošediviem 😬

• jedine tak budem musiet postavit latrinu 😃

• ja stretko iste okrem piatku lebo to si budem musiet ist zobret papiere na matriku 🙂

• jani..tak dufam,ze 10.7 budes mat volno..lebo to je piaty tyzden..
    muma..no cim skor,tym lepsie 😃 😃 😃

• lea chapem... 😃

• vies..istota je gulomet..povedala babka a stupla na minu 😃 😃 😃

• Kati, tak to už môžem kedykoľvek 😉

• dobre..tak si to dame na stvrtok..ja sa dohodnem aj v autoskole,ze ak jazda,tak skor .. a rozmyslam,ze po stretku by som sla na korcule..ak dovtedy kupim..takze sa kludne mozete pridat..

• Kati, tak ja sa hlásim aj na korčule 😃

• ahojte hviezdy! ako sa mate? dlho som nebola u vas na navsteve!

• no super..len dufam,ze mi ten den nikto nepokazi..lebo to speje k tomu..
    ale verim,ze si uzijem..a nebudem sama.. 🙂 😵

• lea a kto ti ho ma pokazit..neboj s nami si odychnes 😉

• Sponzor fóra
  • muma..no niektori ludia..okolo tej svadby..ale co uz..zatnem zuby a odidem na korcule..a bude klud 😃 😃
    ahoj vio.ako sa mas?

• ahojky, ujde to. Par krat denne rupnu nervicky, mala je uz poriadne zihadlo neposlusne..a ukecane. ALe zajem cokoladou a ide to. 🙂
    Dva dni dozadu si rozbila hlavku o hracku, bo stale musi behat, skakat, niekedy som uz fakt zufala z nej. Boli sme zasivat na Kramaroch.
    S domom nic sa nedeje, zato sme zaplatili dovolenku konecne, tak apson cosi pozitivne.

• Kati nedaj sa... 😉
    ja by som tiež šla na korčule, ale nemám ich...
    Kati... a to pred svadbou máš odvahu na korčule ísť???
    Ahoj Vio... čo máš nové?
     😃

• evi a kam idete na dovolenku?

• ITALY🙂) Dole do Kampánie, k Neapolu. Ziadna prudká exotika.

• vio..no tak si uzi dovolenku aj za nas..kedze ja som sa rozhodla pre vodicak a tak svadobna nevyda teraz..mozno aj ano..uvidime teda..
    bam..nedam sa..no ak ich kupim,tak aj pojdem..len ich este nemam..a preco pred svadbou? no treba sa nejako vyblaznit..a uzit si v tych stresoch..aby mi zdravie neskrachovalo v sobotu..zatial to k tomu speje..

• Bam, ja som tiež Katke hovorila, že pred svadbou by som nešla 😃 lebo ja som malé nemehlo a akurát vtedy by som sa dokaličila 😬 Však ja som ani nič pred svadbou nerobila a zrazu som mala takú ranu na prste na ľavej ruke... 😠 A dodnes neviem, kedy sa mi to stalo 😐

• jani..no preto idem pokusat stastie..lebo napr v lietadle si mozem zlomit necht a budem musiet ist na gelove..otrieskam si kufor o nohu a uz mam modrinu..a to mam popolnocne kratke..takze stat sa moze cokolvek..preto este troska viac popokusam stastie 😃 😃 😃

• ja som tiež taká podobná "šikuľka" 😉 by som sa dokaličila určite...
    Evi, tak si užite dovolenku!!!
    joooj, ja by som tiež už išla kamsi...
    baby, vy sa kam chystáte tento rok? 😎

• leuš, to až koncom augusta..dovtedy este nejakých pár týždňov v ZA na robotách u svokrovcov.

• vio..no my asi nikam nepojdeme..kedze ani netusim,kolko zaberie vodicak a potom to,ze mily chce zmenit pracu..ide za mnou..tak budem chciet ostat par dni doma s nim..
    bam..no ja som tiez prilis sikovna..3krat zlomena ruka..takze tak 😃 😃

• Evi, júj tak si určite potom tú dovolenku uži... 😉
    My budeme mať zrejme tento rok dovolenku doma na dvore, alebo pôjdeme stanovať na pozemok 😃 Chceli by sme ísť do Chorvátska, ale uvidíme, ako sa to všetko vykľuje. Zatiaľ nič neplánujeme

• Haló, čo je tu dnes tak ticho??? 😠

• ahoj...u nas prijimacky takze maly chaos 😉

• ahojky, u nás boli minulý týždeň... Zajtra a vo štvrtok sú tu zase štátnice. Takže tiež tu bude veselo 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov