Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • pocuj jani kde v ziline predavaju latky potrebujem si kupit na spodnicku pod popolnocne saty 🙂

• Viem, že jeden obchod je oproti VIX-u. Tam majú určite. Ale viac netuším 😐 A akú látku potrebuješ?

• asi nejaky saten

• Sponzor fóra
  • uf, mali sme tu veselo. Plná kancelária brigádnikov. Tak som nestíhala ani písať 😞
    skús tam pozrieť, tam mali celkom fajn výber...

• ok zajdem tam..my sme boli na skuske obhjaoby jednej doktorantky 😉

• tak máš teraz v práci celkom rušno 😉

• veru...a eset aj horuco 🙂

• no hovor mi o tom niečo 😛 Pomaly sa zase varím vo vlastnej šťave... ale aj tak mám radšej teplo ako zimu (dievča z juhu 😬 )

• to je pravda...dnes idem kukat kuchyne pojdem aj na bulvar myslim ze to si mi ti spominala ze tam robia pekne 🙂 lebo som dozvedala ze taka vyroba trva aj cez 2mesiace 🙂

• kočky čafte, dnes je tu akosi ticho... 🤔
    vidim že sme na tom podobne... s tým teplom, my máme otvorené všetky okná a dvere, čo sa dajú... a aj tak nepomáha... 😒

• bam podobne bodol by nejaky bazen.... 🙂

• no, my máme na prízemí takú fontánku... žeby som sa šla namočiť? 😎

• Bam, tak na to by som sa išla pozrieť 😃
    Linduš, ja som ti spomínala Ideu, ale počula som, že aj na Bulvári robia. Potom zreferuj, ja už tiež robím prieskum kuchýň 😉

• ideu a ta je kde? na bulvari je drevit....ja som si to pomylila 🙂
    baby ale v lete by sme mohli skocit niekam na kupko ked uz budem osvadbena 😃

• super nápad, plne súhlasím 😉
    Idea je na Kamennej, tam je plno predajní s nábytkom 🙂

• Sponzor fóra
  • ... hehe však by na mňa kukali, či som OK 😃 ale nápad to nie je zlý, keď si močia nohy na námestí vo fontáne... 😎

• Bam, tak nabudúce, keď pôjdem okolo, zavolám a pôjdeme sa omočiť 😃 Čo ty na to?

• Jani a kam, na námestie či ku mne do roboty? 😵

• na namestie podme ako tie deticky behaju 🙂 😃

• ahojte baby..za chvilku koncim..a som celkom rada..vonku je prijemne..ale vo vnutri je prilis teplo..
    no to pocasie,co je vonku by som brala na svadbu 😵

• Kati u nás tak isto nepríjemne teplo v kancli... ale už rozmýšľame nad fontánovým osviežením s babami... 😃
    Linduš, ale nás by asi vyhnali veľmi rýchlo... tie deti tam tak asi moc nie je vidno 😎

• tak to uz vidim len na bazen v zahrade len do tej nasej sa nejaky extra neda dat..ozaj bam kde ste kupili ten pozemok? ci je to tajomstvo 😬

• Bam, tak to skúsime najskôr na námestí a keď nás vyhodia, tak ideme k vám do práce 😃

• muma..na bulvari mas dva metrove obchody..su to celkom dobre..takmer vzdy najdem,co potrebujem..jeden je kusok pri kniznici a druhy je od strany slovakie..smerom na bulvar..

• baby..ja som raz mala skoncit vo fontane..o druhej rano..ale na tu na dolnom namesti som sa vyhovorila,ze ved hore je dalsia..a ked sme prisli tam..tak bola prazdna..to bolo stastie 😃 😃 😃

• Tak na tieto som úplne zabudla a k tomu som tam tiež pred svadbou zháňala látky a stužky 😵

• 🙂 Jani, tak to potom vyhodia asi mňa z práce 😬
    ale to námestie by možno aj šlo... nejako podvečer...
    Linduš, pozemok je zatiaľ na bode mrazu... sme vo fáze vyčkávania, či nám to schváli zastupiteľstvo a potom katastrálny a tak... tajomstvo to nie je, napíšem ale radšej do IP, aby sa to nezakríklo 🤔
    Kati... ty si to vieš zariadiť... xixi

• jani..no ja som behala den pred odletom v aprili po meste..ale zohnala som to,co som potrebovala..
    bam..no to bolo fakt stastie..ale to asi preto,ze som taka dobra 😃 😃 😃

• dobre baby idem ja ..majte sa pekne neupecte sa a lea ja uz mam len 25 dni takze ty plus 7 😃

• Takže tento piatok si spievaš "už len 22 dní" 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov