Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • super super, to uz budem spat z dovolenky 😃

• Rada by som Vas osobne spoznala, ale 29.6. cestujem do Nemecka a prídem až v druhej polovici septembra....snáď niekedy potom na jeseň.......to už budeš rozprávať ako dopadla tvoja svadba🙂)))
    Fifi, kam idete na dovolenku?

• fiha aka dlha cesta, ides za niekym znamym? cestujeme do Chorvatska na ostrov Pag, tak narychlo sme sa rozhodli - pred 5 dnami 😛

• Sponzor fóra
  • no v sep asi tazko..lebo v auguste odchadzam naspat do uk..ale ked pridem,tak zas cosi zorganizujem..

• To su najlepsie take rychlovky.....aspon nemas tolko stresov a starosti okolo toho......
    Ja tam idem so segrou pracovat.....ona cestovala dnes a ja to mám posunuté, kvôli tým štatniciam a o dva týždne príde môj miláčik z Belgicka, tak chcem byť ešte aspoň chvíľu s ním....

• fiha, dlhe odlucenie.....

• ahojte 😎
    tak ta moja vcerajsia zdravotna indispozicia nakoniec dopadla tak, ze po mna drahy prisiel do prace a hned som sla k lekarke, mam silnu anginu 😢

• Luko: parada, ved prednedavnom si jednu prekonala, nie?

• si pamatas 😃 ano pred mesiacom som bola nachcipana tiez, robit s detmi to je cakanie, co od koho zase chytis 😦

• Fifi, vieš, Mirko tam je za prácou prvý krát na štyri týždne a odteraz bude chodiť tak, že 4 týždne tam a 1-2 týždne doma......ale to zvládneme......minulý rok som bola na druhom konci sveta 4 mesiace a vydržali sme........a koniec koncov......aspoň nám to rýchlo ubehne a tá naša svadba tu bude čo nevidieť....🙂))

• mati a co tam idete robit?
    fifi..no aj my sa tak mozno dokopeme na svadobnu..ak bude cas..tak fakt par dni pred odletom..
    luko..za ten cas by si mala byt uz imunna 😃

• no odkedy som prestala zvnutra dezinfikovat, teda na VS sme to ozaj nezanedbavali 😃 tak sa tie choroby na mna lepia 😦

• Lea, ideme k jednemu starému nemčúrovi do krásneho menšieho hotelíka so saunou, bázenom, reštikou a tam, čo príde.....ale sa teším.....nemčinu som ešte nemala možnosť precvičovať v praxi......
    Ahoj luko, ale veď taka dezinfekcia sa dá aplikovať aj doma....ja keď nemám chlapa doma a nie je ani otec, tak si s maminou samé otvoríme večer nejaké dobré červené a liečime sa...🙂)))

• luko..kazdy vecer povinne jeden poharik..to do rana vyprcha 😃
    mati..takze celkom prijemne prazdniny..ja tie svoje si idem aspon ciastocne uzit na svk..
    ale ja mozem s kludom povedat,ze mam cely rok prazdniny..tym,ze som mimo 😛 😃 😎

• jaj, no ked dopapam lieky tak tiez otvorim vinecko 😃

• Sponzor fóra
  • Lea a co robis v UK?
    Luko, tak sup-sup dopapaj lieciky a pusti sa na tu klasicku, tradicnu medicinu......🙂))

• luko..no tak to je super..
    mati..pracujem tu..na strednej skole 🙂

• ako profesorka? to musis byt v angline supis-pupis........

• neucim..zatial teda..ale casom by som chcela..zatial len v labaku..este chvilku potrva kym sa dostanem k uceniu..lebo mam este dolezitejsie veci..

• to musi byt zaujimava praca......🙂))) ja som akurat vcera stretla cloveka tuna v Blave, ktory ma chce vziat ako Officce manager-ku🙂))

• tak to by si mala super..

• martinka, tak to nevahaj 😵

• ved rozmyslam, ze to asi zoberiem......zajtra mam ist s nim na jednu konferenciu a porozprava mi co ako.......a ked pridem z Nemecka, mala by som tu fleka.....lebo slubil, ze by na mna pockal....

• super, tak nech ti to vyjdne 😵

• super, tak nech ti to vyjde 😵

• mati..tak ber vsetkymi desiatimi 😵
    ja som sla na pohovor den po promociach..a som spokojna..lebo to bude odrazovy mostik pre moju karieru 😵

• to je pravda......asi to fakt zoberiem......ved na SR som este tri tyzdne, tak mam este chvilu cas......a navyse hovoril, ze je ochotny respektovat, ze som studentkou denneho studia......zatial velmi ochotny...🙂)))

• no to budes mat aspon nejake vreckove..a hned ziskas prax 🙂

• kamoska takto robila v jednej pC fime pocas VS (informatika v ZA) a hned po skole dostala skvely flek, teraz pracuje v Holandsku pre tu istu firmu ale za holandske peniaze a uz ide stavat dom. 😉

• No tak kamoske sa zadarilo......ale musi byt i fest sikovna....🙂)))
    Luko,mozem sa opytat? Kde v okoli Cadce budete mat svadbu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Ponúkame prenájom návlekov na stoličky a rôzne doplnky pre nevesty 🙂
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov