Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • muma..a kedy by to malo byt?
    jani..no tak to je dobre,ze si periete zvlast..hlavne,ked mate iny nazor na to 🙂 a s tou kuchynou hadam vydrzite..ved az budes mat vlastnu,tak tam nikoho nepustis za sporak 😃 lebo tam budes panou ty 🙂

• lea o mesiac sa vydavas 🙂
    jani dakujem za kontakt pojdem to preskumat....s byvanim je vzdy tazsko ci uz v podnajme alebo u svokry ale aspon mame viziuu ze to nie je navzdy a caka nas vlastny dom 😵

• inac..mily ma vo svoje izbe spravenu aj kuchynu..a nemozem ju takmer vobec vyuzivat..lebo potom na mna kricia,ze co sa nejdem najest dole do druhej..takze je to take na tri veci..

• Sponzor fóra
  • No presne tak, aspoň máme tú víziu 😉 a niečo pre to robíme. To jediné má drží nad vodou 😃
    kati, tak u nás v dome už potom za sporák pustím iba Jarka, lebo to je skôr jeho oblasť ako moja. On varí veľmi rád, tak potom si to budeme vychutnávať. Tu u svokry ma to ani nebaví a ako vnímam, tak ani Jarka

• lea dufam ze tuto jesen alebo aspon tento rok 😃

• jani..no svojho chlapa si tam pusti mozno polovica zien 😃
    muma..tak to bude potom super..ak uz budete vo vlastnom..kolko izieb bude?

• ahojte kocky zilinskeee 🙂 vasi muzi doma varia? stastneeeeee zeny 😃

• som uz doma..a aj som si musela zdriemnut..hrozna unava na mna prisla..zrejme to bude z toho peciva aj..na zlcnik by som ho prilis nemala 😒
    fifi..nemas co zavidiet..ten moj nevari..zatial 😃 😃 😃

• ahojte..
    no niekomu sa to teda riadne krati..peti drz sa zajtra..hadam sa tu este dnes ukazes..

• baby..kde ste sa vsetky vytratili..ved peta ma svadbu az zajtra..takze to mate este cas sa pripravit..a kolacky tiez dnes nebudu 😛 😃 🤔

• ahojte tak ja uz bezim domov...peta prajem vam len to naj a uzi si to poriadne..tesim sa na fotocky...
    lea pekny vikend 🙂

• muma..pekny vikend..

• Peti, zajtra budem na vas mysliet velmi 😉
    Poriadne si vas den vychutnajte, lebo je to naozaj najkrajsi den v zivote... tesim sa velmi skoro na fotky 😃

Vsetkym vam babulky tiez krasny vikend prajem, hadam nam nebude tak horuco 😎

• bam..mate tam pekne pocasie?

• Kati, zatial je tak pod mrakom ale neprsi... tak celkom prijemne hlavne, ze nie strasne teplo... mne to takto vyhovuje 😉
    a vy v UK mate ake pocasie?
    co planujes na vikend?

• Sponzor fóra
  • no tu sa aj slnko ukazuje..
    na vikend? budem sa venovat studiu..a mala by som tie saty dokoncit..plus potrebujem skratit niektore nohavice..a este upratovanie..tento vikend je to na mna..

• uf, to mas pekne plany
    my ideme na Oravu, pozrieme krsniatko ako nam zase podrastol 😉 uz sa aj tesim...
    kedy zacinas s autoskolou?

• no to ti verim..ja sa tesim na to moje babo..pretoze je uz fakt velke..a vie krasne rozpravat 😃
    v utorok po prilete idem za instruktorom dohodnut podmienky..

• no aspon nebudes musiet po svadbe menit vodicak, budes ho mat s novymi udajmi rovno 😃
    nas Dami bude mat v juli prvy rocik, takze uz tiez zacina s tymi slovami, co mu nik nerozumie 😉 strasne sa na nich tesim, som ich skoro mesiac nevidela...
    ved ty to mas vlastne za mesiac... necely uz, vsak?
    ako sa citis? ci este nic? 🤔

• no 4 tyzdne takmer 😃 aj sa tesim..urcite to bude pekna podivana 😃 😃 😃
    a vcera som si citala trapasy zo svadieb..a som sa dobre osmiala..takze sa uz tesim na nasu svadbu..
    ten nas maly ma cez dva uz..a je z neho pekne sidlo..takze som zvedava..

• hehe, to myslim ze na kazdej svadbe sa nieco udeje smiesne... to by asi nebolo ono, aj ked v tej chvili to nie je mozno az tak smiesne, o par rokov sa na tom zasmejeme 🙂
    ozaj Kati, ake mas nakoniec saticky?
    som tu dlhsie nebola, tak som to mozno prepasla 🤔 mas ich v albume?

• o satach nepoviem nic 😛 uvidis v sobotu alebo na fotkach 😃
    a stalo sa nieco zabavne aj vam?

• no dobre, ale asi to nie su tie Nikol, vsak? 😉
    hadam to vydrzim a dufam, ze nebudeme na dovolenke, ked sa budes vydavat 😬
    nam sa asi nic take smiesne nestalo... aspon si neviem spomenut... mne bola smiesna sekera, co si na mna nachystali na odcepcenie, taka riadna masiarska 😃 neviem, ci mam tu fotku este v albume...
    ale mali sme skor smutne, lebo maminke ublizili achilovku, den po svadbe jej ju operovali, takze asi tak... ma pamiatku na nasu svadbicku poriadnu 😐

• no tie musim zrusit 😃 dalsi tyzden im napisem maila..
    no dufam,ze tu budes..lebo pred svadbou bude aj stretko..a hadam pride aj muma..aby nam porozpravala cerstve zazitky 😵

• ozaj, ona ma tyzden pred tebou, ze?
    akosi sa to opat rozbieha... ked sa vydas ty aj muma, este nam ostane nejaka nevesticka vobec? 🤔
    ci vsetky budeme vydate panicky??? a budeme sa stretavat na kave s detmi 😉

• no mali by sme byt vsetky uz vydate..az na luko..ale ta sa zatial nezucastnila ziadneho stretka..
    no potom sa budeme bavit o byvani a planovanom rodicovstve 😃

• Ahojte,
    Kati po tvoje svadbe zrejme presedláme na modrú strechu alebo koníka 😃

• hehe, to tam potom na MK nebudem uz vobec v obraze, tam vraj pisu strasne rychlo 😃 a strasne vela za den...

• jani..no budeme aj tu otravovat vzduch..a aj na streche..aby to bolo zabavnejsie..
    bam..neboj..vytvorime si vlastnu temu..ze buduce tehulky z ms 😃 a budeme si tam pisat tie,co sme sa tu bavili o svadbe..nech sa nejak nestratime 😃

• Kati, dobrý nápad. Ale myslím, že aj tak budeme najskôr okupovať MS...To nám je teraz predsa bližšie 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov