Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
muma..a kedy by to malo byt? jani..no tak to je dobre,ze si periete zvlast..hlavne,ked mate iny nazor na to :-) a s tou kuchynou hadam vydrzite..ved az budes mat vlastnu,tak tam nikoho nepustis za sporak :-D lebo tam budes panou ty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea o mesiac sa vydavas :-) jani dakujem za kontakt pojdem to preskumat....s byvanim je vzdy tazsko ci uz v podnajme alebo u svokry ale aspon mame viziuu ze to nie je navzdy a caka nas vlastny dom x-)
Odpovedať
inac..mily ma vo svoje izbe spravenu aj kuchynu..a nemozem ju takmer vobec vyuzivat..lebo potom na mna kricia,ze co sa nejdem najest dole do druhej..takze je to take na tri veci..
Odpovedať
Profilova fotka
No presne tak, aspoň máme tú víziu ;-) a niečo pre to robíme. To jediné má drží nad vodou :-D kati, tak u nás v dome už potom za sporák pustím iba Jarka, lebo to je skôr jeho oblasť ako moja. On varí veľmi rád, tak potom si to budeme vychutnávať. Tu u svokry ma to ani nebaví a ako vnímam, tak ani Jarka
Odpovedať
Profilova fotka
lea dufam ze tuto jesen alebo aspon tento rok :-D
Odpovedať
jani..no svojho chlapa si tam pusti mozno polovica zien :-D muma..tak to bude potom super..ak uz budete vo vlastnom..kolko izieb bude?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky zilinskeee :-) vasi muzi doma varia? stastneeeeee zeny :-D
Odpovedať
som uz doma..a aj som si musela zdriemnut..hrozna unava na mna prisla..zrejme to bude z toho peciva aj..na zlcnik by som ho prilis nemala :-S fifi..nemas co zavidiet..ten moj nevari..zatial :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte.. no niekomu sa to teda riadne krati..peti drz sa zajtra..hadam sa tu este dnes ukazes..
Odpovedať
baby..kde ste sa vsetky vytratili..ved peta ma svadbu az zajtra..takze to mate este cas sa pripravit..a kolacky tiez dnes nebudu :-p :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja uz bezim domov...peta prajem vam len to naj a uzi si to poriadne..tesim sa na fotocky... lea pekny vikend :-)
Odpovedať
muma..pekny vikend..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Peti, zajtra budem na vas mysliet velmi ;-) Poriadne si vas den vychutnajte, lebo je to naozaj najkrajsi den v zivote... tesim sa velmi skoro na fotky :-D Vsetkym vam babulky tiez krasny vikend prajem, hadam nam nebude tak horuco 8-)
Odpovedať
bam..mate tam pekne pocasie?
Odpovedať
Kati, zatial je tak pod mrakom ale neprsi... tak celkom prijemne hlavne, ze nie strasne teplo... mne to takto vyhovuje ;-) a vy v UK mate ake pocasie? co planujes na vikend?
Odpovedať
no tu sa aj slnko ukazuje.. na vikend? budem sa venovat studiu..a mala by som tie saty dokoncit..plus potrebujem skratit niektore nohavice..a este upratovanie..tento vikend je to na mna..
Odpovedať
uf, to mas pekne plany my ideme na Oravu, pozrieme krsniatko ako nam zase podrastol ;-) uz sa aj tesim... kedy zacinas s autoskolou?
Odpovedať
no to ti verim..ja sa tesim na to moje babo..pretoze je uz fakt velke..a vie krasne rozpravat :-D v utorok po prilete idem za instruktorom dohodnut podmienky..
Odpovedať
no aspon nebudes musiet po svadbe menit vodicak, budes ho mat s novymi udajmi rovno :-D nas Dami bude mat v juli prvy rocik, takze uz tiez zacina s tymi slovami, co mu nik nerozumie ;-) strasne sa na nich tesim, som ich skoro mesiac nevidela... ved ty to mas vlastne za mesiac... necely uz, vsak? ako sa citis? ci este nic? =-)
Odpovedať
no 4 tyzdne takmer :-D aj sa tesim..urcite to bude pekna podivana :-D :-D :-D a vcera som si citala trapasy zo svadieb..a som sa dobre osmiala..takze sa uz tesim na nasu svadbu.. ten nas maly ma cez dva uz..a je z neho pekne sidlo..takze som zvedava..
Odpovedať
hehe, to myslim ze na kazdej svadbe sa nieco udeje smiesne... to by asi nebolo ono, aj ked v tej chvili to nie je mozno az tak smiesne, o par rokov sa na tom zasmejeme :-) ozaj Kati, ake mas nakoniec saticky? som tu dlhsie nebola, tak som to mozno prepasla =-) mas ich v albume?
Odpovedať
o satach nepoviem nic :-p uvidis v sobotu alebo na fotkach :-D a stalo sa nieco zabavne aj vam?
Odpovedať
no dobre, ale asi to nie su tie Nikol, vsak? ;-) hadam to vydrzim a dufam, ze nebudeme na dovolenke, ked sa budes vydavat :-N nam sa asi nic take smiesne nestalo... aspon si neviem spomenut... mne bola smiesna sekera, co si na mna nachystali na odcepcenie, taka riadna masiarska :-D neviem, ci mam tu fotku este v albume... ale mali sme skor smutne, lebo maminke ublizili achilovku, den po svadbe jej ju operovali, takze asi tak... ma pamiatku na nasu svadbicku poriadnu :-|
Odpovedať
no tie musim zrusit :-D dalsi tyzden im napisem maila.. no dufam,ze tu budes..lebo pred svadbou bude aj stretko..a hadam pride aj muma..aby nam porozpravala cerstve zazitky x-)
Odpovedať
ozaj, ona ma tyzden pred tebou, ze? akosi sa to opat rozbieha... ked sa vydas ty aj muma, este nam ostane nejaka nevesticka vobec? =-) ci vsetky budeme vydate panicky??? a budeme sa stretavat na kave s detmi ;-)
Odpovedať
no mali by sme byt vsetky uz vydate..az na luko..ale ta sa zatial nezucastnila ziadneho stretka.. no potom sa budeme bavit o byvani a planovanom rodicovstve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Kati po tvoje svadbe zrejme presedláme na modrú strechu alebo koníka :-D
Odpovedať
hehe, to tam potom na MK nebudem uz vobec v obraze, tam vraj pisu strasne rychlo :-D a strasne vela za den...
Odpovedať
jani..no budeme aj tu otravovat vzduch..a aj na streche..aby to bolo zabavnejsie.. bam..neboj..vytvorime si vlastnu temu..ze buduce tehulky z ms :-D a budeme si tam pisat tie,co sme sa tu bavili o svadbe..nech sa nejak nestratime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, dobrý nápad. Ale myslím, že aj tak budeme najskôr okupovať MS...To nám je teraz predsa bližšie :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?