Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte 😃 vy mate teda temu..... 😃 😃
    no fifi ty si taka mladuckaaa? 😃 a vies kolko ma uz presne zajtra caka za dverami?naschval pojdem kupit na moje narodky lotto.....ale aj s obcianskym radsej 😃 😬 😃 je tu 8 milion,eur.....a hodilo by sa.... 😃
    my buduci rok vlete sa uz budeme snazilkovat o dvojicky....chlapceka a dievcatko.....ale dnes som stretla obrovsky kocik s dvojickami v metre.....no to bude roboty...... 😃 😃
    prajem vam krasny vikend a tebe petapalko nadherny svadobny den...... 🙂 😉

• Ahojky, tak dvojičky? uf, nám to hrozí, ale dúfam, že nebudú... 😐 To je fakt dosť roboty...
    Evi, a koľko budeš mať, ak to nie je tajomstvo?

• no ved 18! nevies??? 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • aj som si myslela 😉 Veď práve na toľko aj vyzeráš 🙂

• Jani: dakujeme 😉 este 2 skusky na buducu sobotu a je to v suchu... snad 😬
    dvojicky? ja by som si tiez netrufla 😬 ale nam to realne aj hrozi, u Mata v rodine boli dvojicky aj z otcovej aj z maminej strany a kedze sa to "dedi" na ob-generaciu, tak.........

• Zuzi, moja mamina je z dvojičiek a svokra tiež... Tak čo ti budem rozprávať 😞
    Tak budúci týždeň už budeš mať prázdniny 🙂

• aha, takze mozno budeme kocikovat spolu tie dvojicky 😃
    veru este 2 skusky, ale ja som si uz prazdniny urobila tento tyzden 😉 aj ked by som sa mala ucit... ale snad to dobehnem buduci tyzden 😬

• Neboj, dobehneš... Tak už sa aj ja lúčim. Idem víkendovať...
    Pekný víkend všetkým 😉

• ahoj Jani, aj tebe, uzite si to 😵

• janka tak ja budem mat 29 😃
    ten zivot leti...ani neviem kde sa na mna nalepili tolke roky...... 😃
    idem konecne do obchodu a kuknut manzelika v praci....tak prajem krasny vecer.......papa 😉

• to som tu najmladsia? 😬 😃
    fifi..uzi si svokrovcov a nielen ich 🙂 a potom mozes pokracovat v studiu..
    tak tie dvojicky to musi byt riadna sranda..a mozno sa u nas podaria rovno trojicky 😃 takze do smrti vystarane 😃
    smaily..ty si uzi zajtrajsie narodeniny 😵

• diky lea 😃 moj manzelik robi asi do 15,00,tak rano skocim do olympia stadiona,lebo na narodeniny ma clovek tu vela zadarmo aj sauny,bazeny.....ale aj 4D kino.....tak idem kuknut na net co zajtra davaju...... 😉

• no teda..takze budete velmi akcni 🙂 a pobehate akoby za polovicne vstupne..to bude super..
    a manzelik chysta aj nejake prekvapko? 🤔

• Lea,mne staci malickost a to ze budeme spolu..... 😉 my teraz musime setrit.....milacik ale sa mi priznal,ze ma chcel pozvat na olympijsku vezu do tociacej sa restauracie,tam sme mali slavnostnu veceru v nas den zasnub....ale bol tam moc vynimocny vyber jedal....taky netradicny velmi......aj tie ceny.... 😬 tak tam som zavrhla.....ale bude zajtra krásny den......inac uz sme 2 mesiace manzelia 🙂 🙂 a kazdy den nasa laska rastie.......to je najkrajsie..... 😉

• no nas caka tiez sporenie..ale zas teraz radsej budem sporit,nech deticky dostanu vsetko,co potrebuju 🙂
    nam teraz kvoli vodicaku nevyda svadobna cesta..ale mozno sa aspon vikend v irsku podari..alebo cosi take..
    budete oslavovat 3mesiace v den nasej svadby.. 🙂

• Sponzor fóra
  • veru 3 mesiace budeme mat..... 😃
    a vy kedy potom planujete prve babo? 🙂

• no este par rokov si pockame..ved sa nie je kam ponahlat 😃

• lea ty mas este cas...... 🙂 😉

• no ja sa nikam neponahlam 😃
    jedine tak na vodicak..a to studium..

• baby..uz neupratujete..uz je poobede..myslim,ze doobedu stacilo..

• este som ani nezacala 😬 pisem vysvecka 😦

• a dufam,ze davas viac dobrych znamok ako zlych..

• my neznamkujeme na 1.s tupni, o to horsie na konci roka, vola sa to ze slovne hodnotenie, takze pisem 16 slohov 😦

• no takze sa vytesujes 😃 😃 😃

• precvicis si skvele pravopis 😎

• ano 😃 a hlavne stylizaciu a schopnost napisat aj negativne veci konstruktivne a v s pozitivnymnabojom🤔

• no vidis..a potom mozes robit aj moderatorku alebo kriticku 😃

• hm a drahy si beha s kamaratom a jeho malym po ZOO, tomu sa hovori spolupatricnost 😃

• no chcel ta nechat v klude,aby si sa mohla sustredit len na to 😃

• jasneeeee 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov