Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte 😃 vy mate teda temu..... 😃 😃
    no fifi ty si taka mladuckaaa? 😃 a vies kolko ma uz presne zajtra caka za dverami?naschval pojdem kupit na moje narodky lotto.....ale aj s obcianskym radsej 😃 😬 😃 je tu 8 milion,eur.....a hodilo by sa.... 😃
    my buduci rok vlete sa uz budeme snazilkovat o dvojicky....chlapceka a dievcatko.....ale dnes som stretla obrovsky kocik s dvojickami v metre.....no to bude roboty...... 😃 😃
    prajem vam krasny vikend a tebe petapalko nadherny svadobny den...... 🙂 😉

• Ahojky, tak dvojičky? uf, nám to hrozí, ale dúfam, že nebudú... 😐 To je fakt dosť roboty...
    Evi, a koľko budeš mať, ak to nie je tajomstvo?

• no ved 18! nevies??? 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • aj som si myslela 😉 Veď práve na toľko aj vyzeráš 🙂

• Jani: dakujeme 😉 este 2 skusky na buducu sobotu a je to v suchu... snad 😬
    dvojicky? ja by som si tiez netrufla 😬 ale nam to realne aj hrozi, u Mata v rodine boli dvojicky aj z otcovej aj z maminej strany a kedze sa to "dedi" na ob-generaciu, tak.........

• Zuzi, moja mamina je z dvojičiek a svokra tiež... Tak čo ti budem rozprávať 😞
    Tak budúci týždeň už budeš mať prázdniny 🙂

• aha, takze mozno budeme kocikovat spolu tie dvojicky 😃
    veru este 2 skusky, ale ja som si uz prazdniny urobila tento tyzden 😉 aj ked by som sa mala ucit... ale snad to dobehnem buduci tyzden 😬

• Neboj, dobehneš... Tak už sa aj ja lúčim. Idem víkendovať...
    Pekný víkend všetkým 😉

• ahoj Jani, aj tebe, uzite si to 😵

• janka tak ja budem mat 29 😃
    ten zivot leti...ani neviem kde sa na mna nalepili tolke roky...... 😃
    idem konecne do obchodu a kuknut manzelika v praci....tak prajem krasny vecer.......papa 😉

• to som tu najmladsia? 😬 😃
    fifi..uzi si svokrovcov a nielen ich 🙂 a potom mozes pokracovat v studiu..
    tak tie dvojicky to musi byt riadna sranda..a mozno sa u nas podaria rovno trojicky 😃 takze do smrti vystarane 😃
    smaily..ty si uzi zajtrajsie narodeniny 😵

• diky lea 😃 moj manzelik robi asi do 15,00,tak rano skocim do olympia stadiona,lebo na narodeniny ma clovek tu vela zadarmo aj sauny,bazeny.....ale aj 4D kino.....tak idem kuknut na net co zajtra davaju...... 😉

• no teda..takze budete velmi akcni 🙂 a pobehate akoby za polovicne vstupne..to bude super..
    a manzelik chysta aj nejake prekvapko? 🤔

• Lea,mne staci malickost a to ze budeme spolu..... 😉 my teraz musime setrit.....milacik ale sa mi priznal,ze ma chcel pozvat na olympijsku vezu do tociacej sa restauracie,tam sme mali slavnostnu veceru v nas den zasnub....ale bol tam moc vynimocny vyber jedal....taky netradicny velmi......aj tie ceny.... 😬 tak tam som zavrhla.....ale bude zajtra krásny den......inac uz sme 2 mesiace manzelia 🙂 🙂 a kazdy den nasa laska rastie.......to je najkrajsie..... 😉

• no nas caka tiez sporenie..ale zas teraz radsej budem sporit,nech deticky dostanu vsetko,co potrebuju 🙂
    nam teraz kvoli vodicaku nevyda svadobna cesta..ale mozno sa aspon vikend v irsku podari..alebo cosi take..
    budete oslavovat 3mesiace v den nasej svadby.. 🙂

• Sponzor fóra
  • veru 3 mesiace budeme mat..... 😃
    a vy kedy potom planujete prve babo? 🙂

• no este par rokov si pockame..ved sa nie je kam ponahlat 😃

• lea ty mas este cas...... 🙂 😉

• no ja sa nikam neponahlam 😃
    jedine tak na vodicak..a to studium..

• baby..uz neupratujete..uz je poobede..myslim,ze doobedu stacilo..

• este som ani nezacala 😬 pisem vysvecka 😦

• a dufam,ze davas viac dobrych znamok ako zlych..

• my neznamkujeme na 1.s tupni, o to horsie na konci roka, vola sa to ze slovne hodnotenie, takze pisem 16 slohov 😦

• no takze sa vytesujes 😃 😃 😃

• precvicis si skvele pravopis 😎

• ano 😃 a hlavne stylizaciu a schopnost napisat aj negativne veci konstruktivne a v s pozitivnymnabojom🤔

• no vidis..a potom mozes robit aj moderatorku alebo kriticku 😃

• hm a drahy si beha s kamaratom a jeho malym po ZOO, tomu sa hovori spolupatricnost 😃

• no chcel ta nechat v klude,aby si sa mohla sustredit len na to 😃

• jasneeeee 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov