Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte :-D vy mate teda temu..... :-D :-D no fifi ty si taka mladuckaaa? :-D a vies kolko ma uz presne zajtra caka za dverami?naschval pojdem kupit na moje narodky lotto.....ale aj s obcianskym radsej :-D :-N :-D je tu 8 milion,eur.....a hodilo by sa.... :-D my buduci rok vlete sa uz budeme snazilkovat o dvojicky....chlapceka a dievcatko.....ale dnes som stretla obrovsky kocik s dvojickami v metre.....no to bude roboty...... :-D :-D prajem vam krasny vikend a tebe petapalko nadherny svadobny den...... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak dvojičky? uf, nám to hrozí, ale dúfam, že nebudú... :-| To je fakt dosť roboty... Evi, a koľko budeš mať, ak to nie je tajomstvo?
Odpovedať
no ved 18! nevies??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj som si myslela ;-) Veď práve na toľko aj vyzeráš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: dakujeme ;-) este 2 skusky na buducu sobotu a je to v suchu... snad :-N dvojicky? ja by som si tiez netrufla :-N ale nam to realne aj hrozi, u Mata v rodine boli dvojicky aj z otcovej aj z maminej strany a kedze sa to "dedi" na ob-generaciu, tak.........
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, moja mamina je z dvojičiek a svokra tiež... Tak čo ti budem rozprávať :-( Tak budúci týždeň už budeš mať prázdniny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, takze mozno budeme kocikovat spolu tie dvojicky :-D veru este 2 skusky, ale ja som si uz prazdniny urobila tento tyzden ;-) aj ked by som sa mala ucit... ale snad to dobehnem buduci tyzden :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, dobehneš... Tak už sa aj ja lúčim. Idem víkendovať... Pekný víkend všetkým ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani, aj tebe, uzite si to x-)
Odpovedať
janka tak ja budem mat 29 :-D ten zivot leti...ani neviem kde sa na mna nalepili tolke roky...... :-D idem konecne do obchodu a kuknut manzelika v praci....tak prajem krasny vecer.......papa ;-)
Odpovedať
to som tu najmladsia? :-N :-D fifi..uzi si svokrovcov a nielen ich :-) a potom mozes pokracovat v studiu.. tak tie dvojicky to musi byt riadna sranda..a mozno sa u nas podaria rovno trojicky :-D takze do smrti vystarane :-D smaily..ty si uzi zajtrajsie narodeniny x-)
Odpovedať
diky lea :-D moj manzelik robi asi do 15,00,tak rano skocim do olympia stadiona,lebo na narodeniny ma clovek tu vela zadarmo aj sauny,bazeny.....ale aj 4D kino.....tak idem kuknut na net co zajtra davaju...... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no teda..takze budete velmi akcni :-) a pobehate akoby za polovicne vstupne..to bude super.. a manzelik chysta aj nejake prekvapko? =-)
Odpovedať
Lea,mne staci malickost a to ze budeme spolu..... ;-) my teraz musime setrit.....milacik ale sa mi priznal,ze ma chcel pozvat na olympijsku vezu do tociacej sa restauracie,tam sme mali slavnostnu veceru v nas den zasnub....ale bol tam moc vynimocny vyber jedal....taky netradicny velmi......aj tie ceny.... :-N tak tam som zavrhla.....ale bude zajtra krásny den......inac uz sme 2 mesiace manzelia :-) :-) a kazdy den nasa laska rastie.......to je najkrajsie..... ;-)
Odpovedať
no nas caka tiez sporenie..ale zas teraz radsej budem sporit,nech deticky dostanu vsetko,co potrebuju :-) nam teraz kvoli vodicaku nevyda svadobna cesta..ale mozno sa aspon vikend v irsku podari..alebo cosi take.. budete oslavovat 3mesiace v den nasej svadby.. :-)
Odpovedať
veru 3 mesiace budeme mat..... :-D a vy kedy potom planujete prve babo? :-)
Odpovedať
no este par rokov si pockame..ved sa nie je kam ponahlat :-D
Odpovedať
lea ty mas este cas...... :-) ;-)
Odpovedať
no ja sa nikam neponahlam :-D jedine tak na vodicak..a to studium..
Odpovedať
baby..uz neupratujete..uz je poobede..myslim,ze doobedu stacilo..
Odpovedať
este som ani nezacala :-N pisem vysvecka 8-(
Odpovedať
a dufam,ze davas viac dobrych znamok ako zlych..
Odpovedať
my neznamkujeme na 1.s tupni, o to horsie na konci roka, vola sa to ze slovne hodnotenie, takze pisem 16 slohov 8-(
Odpovedať
no takze sa vytesujes :-D :-D :-D
Odpovedať
precvicis si skvele pravopis 8-)
Odpovedať
ano :-D a hlavne stylizaciu a schopnost napisat aj negativne veci konstruktivne a v s pozitivnymnabojom=-)
Odpovedať
no vidis..a potom mozes robit aj moderatorku alebo kriticku :-D
Odpovedať
hm a drahy si beha s kamaratom a jeho malym po ZOO, tomu sa hovori spolupatricnost :-D
Odpovedať
no chcel ta nechat v klude,aby si sa mohla sustredit len na to :-D
Odpovedať
jasneeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?