Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no mozno po svadbe zmeni nazor..

• no on babatko chce, len tej energie je jaksi taktsi malo 😬

• ahojte baby..
    luko..neboj,urcite sa neskor spamata..ved nechce dieta v 40 😬

• Sponzor fóra
  • no hlavne ja by som dovtedy uz rada nejake 2 porodila 😃
    prinajhrosom zbehnem do spermobanky 😃

inak peknu nedelu, ja som umyla zem a pomaly idem doklepnut tie vysvecka...este by som sa mala naobedovat 😬 drahy siel hrat badminton

• a kolko chces deti?

aj tebe prijemnu nedelu..ja akurat ranajkujem a idem si precitat na ten vodicak cosi..a potom budem pokracovat v popolnocnych satach..

• ja 2 asi to by som tak mohla zvladnut 😃

• aj ja tak..a ak bude dostatok financii,tak kludne aj tretie..

• no ja keby som mala tri tak jedine kratko po sebe a byt 10 rokov na materskej ma moc nelaka ale nevylucujem a ni tri, momentalne by som bola vdacna aj za jedno...

• no ja nebudem urcite tri roky s dietatom doma..to nie je pre mna..

• ja tak 2 roky by som brala to sa da...ale mam kolegynu, ktora ma 2 deti po sebe a uz 4 rok je na MD a este rok bude 😬

• to by som sa asi zblaznila..tu v uk sa ostava max pol roka..mozno je to malo..ale mne staci..
    kolegyna vydrzala doma len dva tyzdne 😬 😃

• no to mi zas pride malo, poviem ti ze deti, na ktore nemaju rodica cas, tak to je des a hruza, k nam do rocnika chodi syn jednej znamej moderatorky a byvalej spevacky, z druziny chodi medzi poslednymi domov, ziadne navyky, ziadne pravidla, hruza.

• ale zas ak je praca len na par hodin tak by som si to vedela predstavit, ale rok myslim minimalne by som zostala

• no u nas budu urcite..ale este je daleko to dieta..takze sa o to teraz radsej nestaram 😃

• no u nas je tak na jednej strane blizko na druhej daleko, tak tomu zatim nechavam volny priebeh 😃

som zehlila drahemu kosele do prace, uffffff, idem od zajtra na 5 dni do skoly v prirode a posledne ked si zehlil sam, to bola katastrofa, vo firme sa mu hned rehlili, ze ci som dala vypoved 😃

• Sponzor fóra
  • a to ako potom vyzeral? ved to zas nie je take tazke ozehlit nieco 😃

• no mal to dokrcene len PAN si nevie pustit naparovanie 😃

• no teda 😃 😃 😃 nema tam taky gombik? 😬

• jasne, len ho treba poziahnut na uroven 1-4 😉 a obcas streknut vodu, oba gombiky su vedla seba...
    ked treba prat, to mi hned vola, ak nie som doma a ja mu davam instrukciu po telefone 😃
    ale aspon zvladne sam nakupit na cely tyzden 😃

• no aspon cosi vie..a co varenie a upratovanie?
    ja toho svojho urcite naucim narabat s prackou a aj zehlickou..vysavac ovlada 😃 a este tak trocha v kuchyni sa motat ho tiez naucim..nech si aj ja niekedy oddychnem..

• tak vysavanie ANO, to vacsinou je jeho parketa, niekedy cez tyzden iniciativne vytrie zem
    ine upratovanie - zvladne aj sam, ked tu nie som, ale jeho pracou je utieranie prachu 😃
    varenie - absolutne nie a neviem ako to zmenit 😦 navaril mi asi dva krat, zvladne rybaciu pomazanku, ale ked ma varit, radsej ma vezme do restiky 😦

• ahojte 😃 pekna tema 😬 😃
    ja sa na mojho manzela nemozem stazovat,lebo on sa mi bez problemov pusti do vsetkeho...nielen operie,uvari sefkucharsky.......aj vysava,umyva okna.......umyva riad......ale my vsetko robime spolu....ked mozme,alebo sa navzajom odbremenime...... 🙂 😉

• rano odchadza po mne, takze urobi poriadok, poumyva riad po ranajkach a uprace po mne oblecko a ustielanie posteli je jeho domena 😃

• smaily, no tak ten tvoj je teda pracovity 😃

• 😃 ja viem...... 😃

• luko iba zehlit zehlim len ja,ale casto nemusim...... 😉

• moj zas strasne poriadkumilovny...viac ako ja priznavam 😬

• ja zehlim celkom rada, len nie kosele biznys, kedysi som ich zehlila naraz s inym pradlom, teraz ozehlim radsej kazdy den jednu na druhy den 😬

• no aspon cosi..ale zas ten moj v poho povybavuje vsetko,co potrebujem..
    ale verim,ze ho naucim varit..aspon niektore zakladne veci..ked bude mimo domu,tak bude mat viac snahy 🙂

• lea,je vazne super,ked muz vie varit...... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom návlekov na stoličky a rôzne doplnky pre nevesty 🙂
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Farebné prostredie hotela, milý personál, výborná kuchyňa a služby, ktoré si budete pochvaľovať.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov