Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja budem mat La sposa Mansion mam ich aj v albume Blizsie k realite, idem kuknut na tu Reinu 🙂
    jej z Vysokej tak to sme blizko 😃 teda ja uz byvam v BA ale chodim na Kysuce pravidelne za mamou a brachom 😉

• luko..aspon si budes pisat tu s nami..a zmysluplne veci 😛
    vero..tak dufam,ze ich potom zvladnes..ja pracujem na popolnocnych..po dlhsej dobe opat..kedze svadba sa rychlo blizi..mam tiez v kristine rezervovane saty..len to budem musiet zrusit..

• veronica Reina su krasne satky 😉
    lea, no vsak jasne, radsej zmysluplne, ale troska sa vyblaznit obcas nezaskodi, ale dobre ze to stopli, lebo by sa tam cochvila vsetci presunuli 😃 (to bol vtip, samozrejme 😉 )
    pocuj a ako to dopadlo s tymi tvojimi satkami nakoniec, objednavala si z netu?

• Sponzor fóra
  • mozete mi dat link na tu reinu..velmi by som ich chcela vidiet..
    luko..no treba tu mat poriadok 🙂 aj ked sa to mozno niektorym nevidi,no je to opodstatnene..ved to chapes ako ucitelka 😉
    mam uz u seba svadobne saty..ale pochvalim sa az na svadbe s nimi..urcite sa vam budu pacit..teda aspon dufam 😃

• ďakujem, mne sa veľmi pačia tie tvoje, ale vôbec som ich tam nevidela...
    Inak, si mi veľmi povedoma... Možno sa mi len na niekoho podobáš... 🙂
    Lea:No aj ja dúfam, že to zvládnem... Ale čím viac bližšie k strede, tým ma moje "dúfanie" opúšťa 😞

• Inak luko, píšeš o tej vizážistke... Kde sa ideš česať?

• lea absolutne, ja som vedela, ze admini to zamknu, ved to uz k nicom nespelo ta diskusia, uz sme sa fakt len zabavali,
    ja tesim na tie tvoje saty uz len mesiac..necely 😃

veronika a kolko mas rockov? vies ze ci sme rovesnicky, ale tipujem ze si mladsia

• Ja pišem ako hotentot. To z toho učenia, prepačte 😬
    Luko tu vizážistku som ti videla v albume, preto sa pýtam.
    A tie šaty, čo hovorim, že som ich nevidela, tak tým som myslela že som ich nevidela v tom salone...
    Možno ma pochopíte 😬

• Ja budem mať 20. 08. 22rokov.

• lea tu je ten link:http://www.salonkristina.sk/SSpatrick.html
    veronika, no vidis, si mi pripomenula, ze kadernicku ste nemam 😃 tak su dve varianty:
    1. vsetko vybavim v Bytci
    2. a ta sa mi viac paci, vizazistka z Bytce pride ku mne a kadernicka bude z Turzovky, kedze ja chcem jednoduchy hladky uces, alebo taky trocha strapatejsi, veim ze to zvladnu

• veronika tie saty mam z BA, v kristine ich nemali

jaj to si mladunka 😉 ja uz budem mat 30 o rok 😎

• Takže 29, tak si nepridavaj 😉
    To si v najlepších rokoch...
    A nastavajúceho manžela máš tiež z Turzovky?

• som myslela,ze je to z novej kolekcie..no su fakt pekne..vero..budes krasna nevesta 😵
    neboj..statnce zvladnes..oni chcu mat uz tiez klud..

• veronika on je z BA, ale povodom z Moravy 😉
    a aku skolu studujes?

• Lea:Ďakujem 🙂
    Luko: Študujem vysokú školu ekonomickú, 3ročník, v stredu robím bakalára 😐
    Ty asi učíš, však?
    Vyvodzujem z toho, čo som od teba čítala.

• Sponzor fóra
  • vero..ja som sice bakalarky nemala..ale tie su zvacsa v pohode..
    mam za sebou 'len' magisterske statnice..a dali mi zabrat,no spravila som..
    luko..tak sup sup do baba..aby si stihala pred tridsiatkou porodit 😃

• ano ucim v BA na ZS 😉 ucila som rok aj na Podvysokej, pred 6 rokmi, aka haluz ked potom si bracho nasiel frajerku z Podvysokej a ze moja byvala ziacka 😬 no nastastie vtedy bola deviatacka a len som im chodila obcas zastupovat, tak som sa necitila taka stara 😃

drzim ti palce na statnici, neboj, to bude v suchu 😉

ja sa lucim, ozvem sa asi az v piatok, bo idem do tej skoly v prirode do Modry, krasny tyzden prajem
    pa pa lea aj tebe 😉

• Lea: vďaka za psychickú podporu 🙂
    Každe milé slovo povzbudí 😉

• Dobrá haluz 😃 Tak aspoň si si vychovala švagrinku 😃
    Tak veľa pekných zážitkov. ďaujem za držanie palcov... budem to potrebovať.
    Papa 🙂

• Tak pôjdem aj ja lea. Ešte sa idem niečo poučiť 😐
    Maj sa krásne a niekedy na budúce 🙂
    hádam ešte do stredy prídem (ak ma neporazí) 😛

• luko..tak si to tam uzi..aj so ziakmi..
    vero..neboj..zvladas..zvladli aj hlupejsi a myslim,ze ty k nim urcite nepatris..takze pohoda..a cakam na vysledok 😉

• ahojte ako vikend? ja dohanam posledne detaily..uz sa mi to neuveritelne krati 🤔

• ahojte, kočky... Tak víkend bol taký v pohode. Celkom som si oddýchla. A v sobotu som sa bola pozrieť na Peťu 🙂 Bola nádherná... naozaj krásna nevesta 😉 Len škoda, že sme tam nemohli zostať až do konca sobáša. Ale hlavné je, že som ju videla 😃

• ahoj jani a foro nemas 🙂

• žiaľ, ešte stále nemáme foťák... 😞 ale Peťa určite nejaké foto dá 😉
    Ozaj, teraz som videla, že tá kamarátka má na vstavané skrine akciu. Boli ste sa tam už pozrieť?

• no chystam sa tento tyzden do maxu dobre ze vravis tak pojdem co najskor 🙂

• treba, lebo vraj majú nejaké 10 - 15% akcie. A to tiež niečo urobí 😉
    A čo ten víkend. Budete tu? Lebo už chystám tú grilovačku 😵

• no a kedy sobotu ci nedelu 🙂

• Ja by som v sobotu poobede, ale keby to vám nevyhovovalo, tak to môže byť aj nedeľa 😉 Drahý už začal oprašovať gril. On priam zbožňuje grilovačky 😃

• aj ja 😛 dodhodnem sa z drahym a zjatra ti dam vediet presne,,,a co mame doniest..spekacik 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.