Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • peti..tak uz si na druhom brehu 😃 daj potom este nejake foto z kostola a zo saly..nech vidime..a aj popolnocnych siat,ak si sa do nich prezliekla..
    baby..ja som dala detail tych popolnocnych do albumu..na mne budu asi az zajtra..

• no som sa dozvedela..ze ani krsna a ani birmovna mi na svadbu nejdu..
    ale mam uz svedka aspon..
    a milemu tiez traja odriekli ucast..takze sa ten pocet zacina znizovat..

• baby..kde ste vsetky 🤔 🤔 🤔
    som si zapla pc,aby som pridala foto v popolnocnych satach..je tam aj ten kvet..len neviem,ci ho chcem..je len tak provizorne upevneny..

• Sponzor fóra
  • Kati, tie šaty sú super, ty si riadna šikulka 😉

• Aj mne sa pacia a aj ten kvet tam podla mna pasuje.
    Jani, vcera sme vas videli aj s manzelom vykracovat si po chodniku smerom k tym novym panelakom co su pod Hajikom. Isli sme autom a nechcela som na vas trubit.

• Peti, včera? A určite sme to boli my? Lebo včera som bola až do 18.30 v práci a potom som šla trolejom domov do Závodia. A už potom som vonku nebola.

• ahojte
     no ako mlada pani aky je to pocit? 🙂

• Peti, a nebolo to pred Kvačalovou? Lebo tade sme išli. Celý čas rozmýšľam, že kde si ma mohla vidieť 😃
    Ahoj Linduš, tak čo pýtala si sa drahého? 😉

• jani cau ..takze lepsie by bolo v nedelu ak sa vam da ..lebo ide este v sobotu domov dohod 😉 nut autobus a nejake detaily

• jasné, tak môže to byť v nedeľu. Inak som počula, že v sobotu má byť škaredšie počasie. Tak v nedeľu nám to snáď vyjde 😉

• dufam ze ano... 🙂

• Neboj, vybavíme 😃

• spolieham sa ..a kde potom mame prist? 🙂

• do Závodia... Ako pôjdete? Trolejom? Ja prídem určite po vás. Ale ja ti ešte zavolám a presne sa dohodneme 😉

• Jani presne na Kvacalovej, uz som si myslela, ze som si ta ozaj s niekym pomylila. Este som teda pridala nejake foto z kostola a saly, ked lea chcela vidiet, ale mam ich v pripravnom albume.

• Sponzor fóra
  • Peti: uplne super, 😉 oba albumy som uz presla 😃 este raz gratulujem....
    P.S. Edo nesklamal 😃

• No to teda nie a s rychlostou urobenia foto dokonca prekvapil 😉 Dakujem ti za tip a dokonca mal medzi mojimi hostami zopar spoluziakov.

• svet je naozaj maly 😃 nuz Eda bavi fotografovanie, co ste si isto vsimli aj sami 😃 tiez sme boli s vysledkom spokojni a aj s rychlostou a mnozstvom fotiek 😉

• Peti, fotky sú super 😉
    Zuzi, to ste mali jedného fotografa s Peťou? Jeho fotky sú naozaj pekné

• ok jani uz sa tesim...nammm masko 😃
    peta fotky su super...bola si krasna nevesticka....aj torty ste mali super, mne sa tento vikend vydava kamoska potom je volna a ide ja a potom lea..riadna snura 😃 😎

• pekne sa to rozbieha 😃 Linduš, už sa teším na tvoje fotky. Teraz si ty na rade 😉

• hej .....no veru ubehlo to riadne rychlo 😵

• Jani: ano, mali sme rovnakeho fotografa 😉 davala som Peti kontakt a zrejme sa dohodli, som ani netusila 😃
    heh, svadobna snura, pekne napisane 😃

• Dakujem baby. Lindi, skoda, ze to nemas v Ziline, teraz uz mam volnejsie a isto by som sa zasla pozriet 😞 Mali sme tam este jednu super vec co sa nam vydarila, ale foto z naj som nedavala, lebo by nebolo vidno o co ide. Pamatate sa ako raz luko posielala link na taky specialny manzelsky tanec? Bol to taky sladak, ktory sa potom prerusil modernymi tancami. Tak to sme si nacvicili aj my ( musela som teda draheho prehovarat a nakoniec to aj tak urobit proti jeho voli ) a mali sme s tym taky uspech, ze si ludia vynutili repete. Potom sa tak rozprudila zabava, ze bolo na parkete uplne narvate. Vrele vam to baby cakatelky odporucam skusit.

• a keď to už príde, tak budeš mať pocit, že odbíja snáď každá druhá alebo tretia minúta 😃

• ahojte baby..tak som uz v praci a o chvilku mame obed..takze vacsina dna je uz za nami..
    peti..no velmi pekne foto..aj z toho kostola..kto robil vyzdobu na tie lavice a v tom kostole? bola v ten den este nejaka dalsia svadba v tom kostole?
    my ideme dalsi tyzden volat kostolnikovi,ze ako to bude..
    normalne zacinam trocha stresovat..aj ked sa mi nechce,no mileho mama je uz dost na nervy z toho..
    muma..no u nas v praci mam ja 12. tyzden po mne prva kolegyna,potom tyzden na to este jedna..2.augusta je volno a dalsia sobota zas kolega..takze sa to tu rozbehlo..a to je len nase oddelenie..

• Lei som rada ze si si to ese stihla pozriet, lebo uz ma admin upozornil, ze to musi ist z pripravneho albumu prec. Masle a navleky do kostola som mala objednane zo Zvolena a kvety su v kostole standardne. Po mne bola este jedna svadba, ale ja som s tou babou bola dohodnuta co a ako. S kostolnikom sa popravde moc nepodohadujes. Skor si zisti na fare kto ma v tvoj den svadbu a zavolaj mu.

• kostolnik mi to nepovie? a to uz preco..ved by mohol vediet co sa deje v kostole,o ktory sa stara..

• no neviem na nas bol velmi neprijemny, ale vsak skusit mozes

• volala si s nim,ci sa aj osobne stretla?
    a ako organista..koho ste si vybrali? a co vam hral?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.