Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Ahojte kocky, neporadili by ste mi prosím dobrú vizážistku na svadobné líčenie zo ZA? Nechty by som si chcela dať robiť na Hajiku v nechtovom štúdiu a vlasy v Revolution Hair. Máte niektorá s nimi skúsenosti?

• ahoj Patkao,
    to veru netusim, ale v centre je kopu salonov, takze dobreho vizazistu najdes urcite lahko. To vlasove studio nepoznam, ja chodievam do Rocco studia, tam som spokojna 😉

• petkao..ja budem mat jednu babu zo salonu margareta.alebo tak nejako..na narodnej ich najdes,ako je salon dagmar..

• Sponzor fóra
  • dakujem..musim to ist popozerat, predsa len uz sa to krati 😉

• ahojte babule 🙂 dnes budem len prezivat..som sla dost neskoro spat..
    patka..no krati sa to riadne..

• Čaute babenke neviete mi poradiťdobrú kozmetičku a nechty v KNM? Díky 😞

• Leatae..pozerala som ze ty to mas len týžden po mne 🙂..ako dlho ste to všetko planovali?

• Lei, s kostolnikom som volala a stretla som sa s jeho otcom, lebo ten ma kluce od kostola a nechcel nam najprv povolit vyzdobu, tak som sa s nim musela hadat. Takze tak a hral nam p. Kubek. Pri vstupe a vystupe z kostola hral svadobny pochod a medzitym hral nejaku pesnicku k citaniu. Ale da sa s nim v pohode dohodnut, dokonca aj spevakov vie zohnat.

patkao: mna licila pani Tothova a bola som velmi spokojna. Ak budes chciet, napisem ti na nu kontakt do IP. Mna licila v kadernictve popri tom ako ma cesali, ale myslim, ze sa s nou da dohodnut aj inaksie. Make up mi vydrzal az do rana v pohode a to som aj poplakala. A nechty som si aj ja dala robit na Hajiku, ale tam su 2 prevadzky, tak neviem kam ides ty.

• petapalko, poprosim ta o ten kontakt na tu pani Tothovu. Na tie nechty, videla som ze robia v Complete care, ale ja som myslela na to nechtove štúdio co je na slnečnom námestí..ty si si kde dala robit?

• Ja som bola v tom Complete care a celkom v pohode, ale ja som neni zvyknuta nosit umele nechty, tak neviem posudit, ci su dobre, ale spravila mi ich presne podla obrazku, co som si doniesla. Cislo na vizazistku mas v IP

• ahoj patkao---ty mas svadbu ako ja 😃

• petapalko dakujem 🙂 .ani aj nie som zvyknuta na umele, este som nemala ine ako svoje kratke, ale kedy inokedy bude taka prilezitost dat si ich urobiť, ak nie na svadbu..

• peti..a co na tej vyzdobe sa mu nepacilo??? 🤔
    patkao..no ano,len tyzden po tebe..v den tvojej svadby budem este v zahranici 😃

• No ja som praveze zvyknuta na svoje dlhe nechty, ani my vlastne umele nerobili, len mi moje zagelovali, lebo by ma mrzelo, keby sa mi nejaky nahodou v den svadby zlomil....a to by sa urcite stalo. A kde mas svadbu?

Muma co ti este chyba vybavit?

• baby uz stresujete,ked to mate za par? 😛

• Sponzor fóra
  • Ja už stresujem, hlavne z ucesu a licenia 🙂 ..svadbu mame v kostole v Rosine a potom vo VIXe, vyzera to tam pekne..no parket sa mi zda troska malý..

Muma, a ty mas kde svadbu?

• no teraz riesim kyticu ..chcela som pivonky ale ze ich nemaju tak hladam ine kvetinaarstva...a este koselu pre polovicku

svadbu budem mat v Banskej Bystrici

• Z cesania a licenia si nemusis robit hlavu, lebo to ide same, vsak kadernicku si spominala, ze uz mas a vizazistku budes mat mozno tiez 😉

• a boli ste aj na skuske..pripadne planujete skusku ucesu?
    ja idem v utorok pred svadbou na melir a rozmyslam,ze by sme to mohli skusit aj ucesat..zas mi podrastli vlasy a mam obavy,ci bude uces drzat..
    make-up mi moc netreba..dam jej vlastne tiene a tie su celkom svetle a aj ruz je primerany..

• lea ja idem na skusku ucesu aj make up tyzden pred svadbou v piatok a idem si dat aj balzam na vlasy 🙂

• a na co aj balzam? chces ich troska ozivit 🙂

• Ja som make up neskusala a na uces som bola v utorok pred svadbou. Ja som tiez chcela kyticu z kal a potom ked som sa dozvedela, ze nebude, tak som to musela rychlo riesit a hladat nieco uplne ine, ale nakoniec som bola rada, lebo moje najoblubenejsie kvety su frezie a tie som tam nakoniec mala.

• hej tak na ozivenie....peta aj ja mam naj frezie tak uvidim co vymslim 🙂

• ja mam modre ruze s cimsi..ale netusim co to bude 😬

• Aj cisto freziova kyticka je pekna, len je to take drobnejsie a hodne zelene, kedze frezie sa viazu nerozkvitnute. Mne uz teraz doma porozkvitali skoro vsetky. Idem si dnes po video, tak strasne sa tesim, lebo si z tej nasej svadby moc toho napamatam, som bola akosi stale rozlietana, bud som sa venovala hostom, alebo bol so mnou program.

• peti..tak dufam,ze potom pozicias to video..este musim aj od fifi poziciat..
    a stal sa pocas svadobneho dna nejaky trapas? som nedavno citala temu o trapasoch a som sa teda riadne pobavila 😃

• tiez som nad nou rozmyslala len nad freziami 🙂

• dneeeeees sme tu ticho 😕
    kati: skusam draheho nahovorit, aby dal kusok nasho videa na web, ale ma ine starosti teraz, ale snad sa k tomu dopracujeme 😬

• ahoj fifi..no to by bolo super..ale aj tak chcem vidiet celu vasu svadbu.. 😃

• no to mi je jasne Kati 😃 neboj, aj to bude 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Tereza Kližanová - Wedding & Event Planning
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov