Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • a ako sa inac mas..moc tu uz nechodis.asi kvoli skole,ze..

• ano ano, kvoli skole 😞 este musim dobojovat 2 skusky a mam leto... hura 😵
    inak saty po polnoci su "chic" 😃 naozaj dobra praca, pristanu ti 😉

• ahojte baby..
    fifi..no nezavidim..ale zas ti to nieco da 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojkyy je tu vobec este niekto púotrebovala by som surne pomoct ak by sa tu nahodou niekto zastavil mohol by sa mi niekto oéézvat..poprosila by som velmi moooooooooooccccccccc.Fakt som bezradna.

• a co by si potrebovala?

• a co take sa deje? 🤔

• ahojte, tak sa konečne aj ja hlásim 😉 Čo máte nové 🙂

• jani..no za chvilku mame vikend..takze uz sa tesime zrejme vsetky..

• no veru, konečne. Včera som bola v Bratislave od rána do večera a dnes som nejaká zničená 😦

• no ja som prave rozposlala emaily okolo svadby..nech viem,co mozem cakat..a tak..

• ahojte ako sa mate...ja som dnes dala oznamka v praci 🙂

• ahojte kocky 😎 ale je dnes nadherne, vsak?
    Lindus, a nechces pridat oznamko do albumiku? Nech sa aj my pokochame 😉
    Ja som dostala tiez vcera oznamko od mojej naj-kamosky, svadbu maju 2.8., take krasne a jednoduche... moja krvna skupina 😃
    Kocky, ozaj neviete mi poradit nejaku dobru pozicovnu spol. siat v ZA?
    Potrebujem zohnat nejake satky na tu kamoskinu svadbicku...

• bam nenam album nejako som to nevykryla....ale ak chces poslem ti na mail alebo anzivo na stretku 🙂
    peken saty maju v salone vanessa ci ako sa vola mala odtial aj smaily myslim popolnocne ale nie som ista 🙂

• jeeej Lindus, ved ty to mas uz za dva tyzdne, vsak?
    ufff, ale to bezi... tesis sa uz?
    OK, na oznamko si pockam na stretko 😉
    dufam, ze ho stiham a ze sa nepresunulo, lebo od cca 13. alebo 14. 7. sme na dovolenke... sa straaasne tesim!
    ... a Vanessa to je kde? nieco mi to hovori... 🤔

• Môžem povedať, že Linda má naozaj krásne oznamko. Už mi prišlo na mail a je skvelé 😉
    Bam, veľmi pekné spoločenské šaty som videla v salóne Elegant Stich (Zuzka odtiaľ mala svadobné) a aj v Kristíne

• Sponzor fóra
  • http://www.salonvanessa.sk/
    dufam ze nie malo by byt toho 10.jula medzi svadbove stretko po mojej a pred leinou 😃

• Linduš, nedeľa platí?

• plati a o kolkej? 🙂

• a co mas rada ..zo sladkosti ci vsetko 😃

• tak okolo tretej - štvrtej? Veď ja ti ešte zajtra zavolám, aby sme sa presne dohodli, kde a kedy vás prídem čakať. Už sa veľmi teším 😉

• práve som si našla na teba aj číslo do práce 😃

• ok super to nam vyhovuje 😃 tesim saa

• Lindi vdaka, idem kuknut... a v tej Danici za carrefourom neviete, ci nieco je na vyber?
    OK, tak dufam, ze stretko stiham urcite... uz tam bude len Katka slobodna, co?
    Ideme ju odhovarat? hehe... 😃 😉

• bam nemas zac.....urcite ale uz len par dni si to bude uzivat 😃

• bam..kludne sko aj tam..mali pekny vyber siat..som sa minule kochala nimi 😵
    muma..uz vsetko hotove?

• no este menovky a tu kyticu....a uz len take klasika ako kolace a alkohol odniest do saly..a samozrejme kopec drobnosti co sa este vyskytnu 😃
    a ty ako mas uz vsetko? inak tie krabicky pre hosti su genialne, skoda ze nie som pozvana 😃 😬

• no takze uz finalizujete..ja som popisala maily,ze ako to vyzera s pripravami..a este vino chyba..
    a aka bude kyticka nakoniec?
    my zanasame suroviny na kolace 1.7 😵 a uz sa tesim az si nieco z toho dam 😃
    som rada,ze sa skatulky pacia..zatial to vyzera,ze ich bude nazvys..tak mozem podarovat 😃

• ooo no taky darcek potesi 🙂
    kyticu uvidim cez vikedn idem obehat kvetinarstva a v pondelok napisem ze co som nakoniec obejdnala 🙂

• no kto pride na to stretko,tak sa zrejme cohosi takeho docka 😛 takze ak chces,musi prist 😎

• pridem aj s kolacikmi..dufam ze budu a budu jedle 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Tereza Kližanová - Wedding & Event Planning
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov