Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • a akej farby maju tie steny?

• jaj, no to ti teda nevim, ale viem, ze to premalovali 😬 a vraj sa tam zlata bude hodit, tak dufam, este to mozem zmenit keby daco

• a kolko hosti budete mat?
    u nas to vyzera pod 75 uz 😬

• Sponzor fóra
  • Luko, pozeram tvoj pripravny album, vy mate rovne opierky na cely chrbat( ak su tam stale tie iste stolicky) na nich to bude vyzerat velmi pekne. 🙂

• no do 6O, ale zmesti sa tam aj 90, ale to uz musela byt tlacenka, tych 6O komplet aj s hudobnikmi a spol je tak akurat, ja by som to chcela aj inde, ale to by mamina kamaratka neprezila a kedze u nej robi, tak viac menej sala bola dopredu jasna 😬

• no ja mam teraz obavy,ci sa pomestime..ale verim,ze ano..ze sa nebudeme tlacit..
    monku..a vy budete mat kolko ludi?

• My mame priblizne 70 az 90 plus minus, drahy je vo vojsku, zalezi ci sa niektori kolegovia vratia alebo budu znova odveleni (Afgan, Irak)

• my sme to uz konecne uzavreli..teda az na jednu dvojicu..ti nam daju vediet v najblizsie dni..inac zvysok je uzavrety..a neviem,ci pride teta..ak nie,tak to bude rezerva..

• a kde to mate tu hostinu?

• My mame v Kysuckom Novom Meste. A vy? 😉

• v Tuzrovke v restauracii Urbar

• v Turzovke, jaj uz pisat neviem 😬

• A ty si z turzovky? Odtial mam byvalych spoluziakov zo strednej.

• ano priamo 😉

• A poznas Martina Kaducha a Patrika Steinegera (zialbohu tragicky zomrel pred 5 rokmi, strasne nam chyba na skolskych stretavkach) 😞

• Sponzor fóra
  • no zalezi akych starych, Martina Kaducha jedneho poznam, ma asi 30r. ale a Patrik Steiniger urcite ano, podla mena, ale osobne nie

• Ano 30, este nie sme tak stari, ci hej 😉

• ne, sak ja mam 29 😃 Martina si pamatam este zo ZS, ale osobne ho tiez nepoznam a Patrika mi je luto, ako kazdeho maldeho cloveka 😞

• monku ja mam z KNM tiez spoluziacky zo SS Danku Palarcovu a Veroniku Vlckovu, obe su uz vydate, tak neviem ako sa teraz volaju

• Meno Veronika Vlckova mi nieco hovori, ale nepoznam osobne ani Danku. Ja som zo slovenka prec 10 rokov, tak asi preto. 🙂 Moj brat by ich mohol poznat, kde chodili na zakladnu?

• jaj, tak to netusim, videli sme sa posledne na stretavke pred 2 rokmi, inak maju tiez tak 29 rokov.

• ahoooj 🙂

• ahoj 🙂
    som tu na skok, ideme sa napapat a kupit digitos vahu kuchynsku a este niekam do mesta dufam 😃

• ejha..takze ides milemu vypekat 😵
    mna sa minule kolegyne pytali,ze co by som chcela ako svadobny dar..a na nic som neprisla..takmer vsetko mame..jedine kavovar chyba sa mi zda 😃

• tak ja by som hned vedela - pekarnicku na chlieb, odstavovac, mixer nejaky fajny 😃 ale my sme oznamili ze chceme peniaze, takze si to asi kupime sami

• no pekaren som dostala..odstavovac teda neviem..ma kuchynskeho robota..ale netusim,co vsetko je v nom..viem,ze tam zarucene ponorny mixer,kedze ten casto pouzivam 🙂
    my sme vela veci podostavali a cosi uz aj ja..
    napr. mame mikrovlnku,na ktoru staci kupit ram a mas ju vstavanu..dokopy ta to vyjde asi 5t..a cisto vstavana stoji cez 10t 😬

• ja mikrovlnku pouzivam zriedka kupili sme za tri tis, viac som dat nechcela, lebo varim v nasich zdravych AMC hrncoch 😃
    a odstavovac sme nakoniec dnes kupili Philips stal 2 700 tak snad bude dobry 😬

• dnes mi volala mama, bola kuknut na svadbe kde mali vyzdobu co sme aj my chceli a hned to zrusila, vraj tonebola zlata ale kaki farba, tak co fcul, nahovaraju ma na bordovu, to ja nechcem, tak skor lososovu alebo marhulovu, no vyriesim to az v juli ked pojdem domov, este ze som nezacala kupovat zlate doplnky 😮

• Ahojteee! Som len na skok, pozdraviť vás... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov