Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahooj 😵

• no pekny ste kupili 🙂
    tu vyzdobu nezavidim..takto sa to musi menit kazdu chvilu..esteze ja nemam tento problem..neviem si predstavit,ze by som mala mat zrazu ruzovu..asi by ma porazilo 😠

• tak z ruzovej aj mna 😃
    ja som skor za tu marhulovu alebo lososovu ked uz teda, alebo len bielo smotanovu

• Sponzor fóra
  • tak dufam,ze to bude podla predstav..lebo okolo tej vasej svadby je akosi vela problemov 🤔

• no, sak to su len detaily 😃 manzelstvo je dolezitejsie ako svadba 😉 aspon je naake vzruso 😃 len uz by hadam aj stacilo 🤔 😃

• no ja som zvedava,co sa vyskytne v najblizsej dobe 😬

• no tebe snad uz sa pritrafi len to manzelstvo 😃 urcite ti to dobre dopadne 😉

• no ved uvidime..1.7 sa idu davat kolacky piect..a este treba obvolat zoar ludi okolo servisu..
    inac..dnes to je za 20 😬 😃

• krati sa to krati, aky je to pocit?

• no otras 😠 ako ked mi pride na um nieco vesele,tak sa aj tesim..ale hrozne nemam rada tie pohlady na mna.. a teraz tam bude 70ludi cumiet len na mna 😒

• ti poviem to aj ja neznasam, mne stacilo ked som raz robila uplne kratky rozhovor s redaktorkov STV ohladom nasej skoly a to bola len jedna + kameraman co cumeli a tam ich bude 6O 😬

• ved to..este aj na zadok budu v kostole vycumovat..no hrozne cosi..

• 😃
    idem hajat, pa pa 😉

• pekne sny..ja este chvilku pobudnem..

• ahojte ako po vikende....ja super 😃

• Sponzor fóra
  • ahojte..tak dalsi tyzden pred nami..

muma..a co take si robila? 🙂

• bola som na chate...a potom na opekacke....o tyzden uz mam dovlenku a zacnu stresy tak si este uzivam ciastocný klud 😃
    a ty ako?

• ahojte, aj ja sa môžem pochváliť super víkendom 😃

• no ja mam pred sebou este dva tyzdne prace..a potom kvazi volno..
    opekat ste boli urcite spolu,ze 🙂

• hej, mali sme včera spoločnú grilovačku 😉

• cau jani...super bolo dufam ze si to zopakujeme 🙂

• Linduš, určite si to zopakujeme... Ja som mala z toho včera taký super pocit 😉

• a kde ste boli grilovat?

• u nás (u svokry) na záhrade. Linda aj s Peťom už poznajú celú našu rodinu aj so všetkými sesternicami, bratrancami a dedkom 😃

• podobne...aj drahy bol nadseny lebo myslel ze to bude nejaka mega grilovacka 🙂 ..a povedl ze mu to prislo take rodine 😃 😉

lea u janky na zahrade 🙂

• Som rada, že ste sa u nás dobre cítili 😉

• no tak to muselo byt super..
    som zvedava,ci mne sa podari nejaka taka akcia,kym budem na svk..

• sme s jankou vcera vraveli ze by sme mohli spravit nejaku pyzamovu party 😉

• waw..tak na nieco take by som urcite sla 😵

• Naozaj by sme mohli niekedy zbehnúť na nejakú chatu a urobiť pyžamovú párty. 😉 Lebo kým budeme čakať, kým my postavíme dom, tak to chvíľu potrvá

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov