Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no nas uz sice stoji ale pyzamovu party tam tak skoro nevidim 😬

• Neboj, niečo vymyslíme 😉
    Ozaj, mohla by si mi dať link na tú predajňu kachličiek a dlažby? Chcem si to pozrieť a pokochať sa 😃

• prave ti ju posielam 🙂

• Sponzor fóra
  • ďakujem 🙂

• prislo ti to? 🙂

• hej, prišlo a už som sa aj pokochala. Sú tam naozaj krásne tie obklady aj dlažby... Ja s mojou nerozhodnosťou budem mať asi malý problém 😬

• este mas dost casu 😃

• veď to hej, a dovtedy sa možno ešte niečo aj zmení, alebo budú mať nové modely. Ale rozmýšľali sme, že cez zimu by sme už kúpili obklad aspoň na spodnú kúpeľňu. Takže budem musieť pomaly rozmýšľať a rozhodovať sa 🙂

• no ved ktovie ako budu ceny na rok... 😐

• veď práve preto nad tým takto rozmýšľame 😐
    Ozaj, budúci týždeň máš celý dovolenku?

• hej od pondelka 🙂

• ale sem tam sa tu objavim lebo doma mame net 🙂

• tak to je super, lebo už som sa zľakla, že tu ten týždeň pred svadbou nebudeš 😕

• nie nie budem sa sem chodit stresit 😎

• neboj, my ťa budeme psychicky podporovať 😉

• Sponzor fóra
  • presne tak 🙂

• no uz som doma..konecne..za dva tyzdne o tomto case som uz na svk 😎 😎 ani neviem,ci chcem ist 😬

• ahojte 😉 tak my cestujeme vo stvrtok do nedele do za.....je to teraz dost tazke,ale verime......ze sa druh mojej maminky dostane z vazneho zdr.stavu po pade z ceresne......preto sa tu momentalne neobjavujem,lebo nemam chut niekam vobec pisat......a aj pocitac nemame,iba väcsinou v noci skolsky od manzela......
    Lea prajem krasne posledne pripravy na svadbu.......my si kazdy den uvedomujeme aki sme stastni,ze sme manzelia......a kazdy den rastie nasa Laska...to je nasa sila.......
    papapa 😉

• ahoj smaily..hlavne je,ze si uzivate manzelsky zivot naplno..je to podstatne..lebo zivot je velmi kratky 😴

• veru Lea, pri takych situaciach si velmi uvedomujem,aky je zivot kratky... 😴
    a je velmi dolezite prezit kazdu minutu...
    papa

• pekny vecer

• ahojte, dlho som tu nebola...nejak nestihacky 😞 snad poobede popismeme trosku 😉

• ahojte, kde ste všetky? 🙂
    Zuzi, no veru, zanedbávaš nás 😐

• Janka veru 😞 mrzi ma to,ale mam toho teraz vela, aj skola aj praca a nestihala som... no skola uz skoncila,cakam na posledne vysledky a uz sa venujem len praci, tak snad tu dojdem castejsie na pokec 😎

• ahoj Zuzi, takže už máš po škole... To je super 😉 Už sa nám môžeš viac venovať 😃

• snad ano 😉 este si v praci Jani?

• hej, ešte som v práci, ale o 10 minút konečne odchádzam. Už mám toho od rána dosť 😛

• to ti verim, som tiez rada, ze som uz doma 😉 nech ti to rychlo ubehne 😎

• ahojte baby..tak som doma..a som velmi rada..v praci mame hrozne teplo,takze sa mi tam priserne dycha..ale hadam zajtra budeme v druhom labaku,kde je ovela prijemnejsie..aj ked dnes by sme urcite spustili poziarne,ak by bolo cosi take v labaku..kedze sme sa hrali 😵

• ahojte, dnes to vyzerá opäť na jeden pekný teplý deň 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov