Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nas uz sice stoji ale pyzamovu party tam tak skoro nevidim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, niečo vymyslíme ;-) Ozaj, mohla by si mi dať link na tú predajňu kachličiek a dlažby? Chcem si to pozrieť a pokochať sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prave ti ju posielam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prislo ti to? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, prišlo a už som sa aj pokochala. Sú tam naozaj krásne tie obklady aj dlažby... Ja s mojou nerozhodnosťou budem mať asi malý problém :-N
Odpovedať
Profilova fotka
este mas dost casu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veď to hej, a dovtedy sa možno ešte niečo aj zmení, alebo budú mať nové modely. Ale rozmýšľali sme, že cez zimu by sme už kúpili obklad aspoň na spodnú kúpeľňu. Takže budem musieť pomaly rozmýšľať a rozhodovať sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ktovie ako budu ceny na rok... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
veď práve preto nad tým takto rozmýšľame :-| Ozaj, budúci týždeň máš celý dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
hej od pondelka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale sem tam sa tu objavim lebo doma mame net :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to je super, lebo už som sa zľakla, že tu ten týždeň pred svadbou nebudeš :-.
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie budem sa sem chodit stresit 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, my ťa budeme psychicky podporovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak :-)
Odpovedať
no uz som doma..konecne..za dva tyzdne o tomto case som uz na svk 8-) 8-) ani neviem,ci chcem ist :-N
Odpovedať
ahojte ;-) tak my cestujeme vo stvrtok do nedele do za.....je to teraz dost tazke,ale verime......ze sa druh mojej maminky dostane z vazneho zdr.stavu po pade z ceresne......preto sa tu momentalne neobjavujem,lebo nemam chut niekam vobec pisat......a aj pocitac nemame,iba väcsinou v noci skolsky od manzela...... Lea prajem krasne posledne pripravy na svadbu.......my si kazdy den uvedomujeme aki sme stastni,ze sme manzelia......a kazdy den rastie nasa Laska...to je nasa sila....... papapa ;-)
Odpovedať
ahoj smaily..hlavne je,ze si uzivate manzelsky zivot naplno..je to podstatne..lebo zivot je velmi kratky |-|
Odpovedať
veru Lea, pri takych situaciach si velmi uvedomujem,aky je zivot kratky... |-| a je velmi dolezite prezit kazdu minutu... papa
Odpovedať
pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dlho som tu nebola...nejak nestihacky :-( snad poobede popismeme trosku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kde ste všetky? :-) Zuzi, no veru, zanedbávaš nás :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Janka veru :-( mrzi ma to,ale mam toho teraz vela, aj skola aj praca a nestihala som... no skola uz skoncila,cakam na posledne vysledky a uz sa venujem len praci, tak snad tu dojdem castejsie na pokec 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Zuzi, takže už máš po škole... To je super ;-) Už sa nám môžeš viac venovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
snad ano ;-) este si v praci Jani?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ešte som v práci, ale o 10 minút konečne odchádzam. Už mám toho od rána dosť :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verim, som tiez rada, ze som uz doma ;-) nech ti to rychlo ubehne 8-)
Odpovedať
ahojte baby..tak som doma..a som velmi rada..v praci mame hrozne teplo,takze sa mi tam priserne dycha..ale hadam zajtra budeme v druhom labaku,kde je ovela prijemnejsie..aj ked dnes by sme urcite spustili poziarne,ak by bolo cosi take v labaku..kedze sme sa hrali x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes to vyzerá opäť na jeden pekný teplý deň 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?