Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj jani uz sa tu varim 😉 a to mame este dnes vecer nejaku skvelu akciu z prace 😐

• a čo máte fakultný večierok? U nás bol v piatok a dozvedela som sa to asi 2 hodiny pred jeho začiatkom 😃

• nie pridu nejaky cudzinci ohladne nejakeho projektu a o ktorom nemam ani paru kedze sa robil este ked som tu nebola 😒
    ozaj kde si si vybavolala kartu na mhd?

• Sponzor fóra
  • kartu na MHD som si vybavovala na Hlinkovom námestí pri CSOB...
    Takže máte veľkú návštevu na fakulte? No aspoň oprášiš svoje jazykové znalosti 😉
    My tu dnes nemáme vedúceho, tak je trochu voľnejši

• ja mam opat blazinec,neviem, co skor 😠 esteze mame klimu 😛

• Kati, ticho ti ju závidíme 😬 My si môžeme akurát pustiť ventilátor, ale tie nemám rada (bolí z neho hlava 😠 )

• fiha, dnes je tu riadne ticho, asi ste sa roztopili dievcata 😎

• dievcata to fakt dnes ticho? zeby tou stredou? 😃

• ahojte baby..
    fifi..som rada,ze aspon niekto 🙂

• no ja som tu dosla na skok, robim cestovne poistenie on-line pred dovolenkou 😃

• ja som prisla prave pred minutkou idem napalovat decka fotky s akcii
    zdraviiim

• ahoj luko, videla som v albume tvoju novu farbu vlasov, naozaj super 😉

• fifi..a kedy idete na dovolenku?

ahoj luko..aky bol den?

• Kati: v sobotu v noci 😃 😛

• fifi..no zavidim..ja budem v sobotu makat..a dalsiu sobotu sa budem balit na tu svadbu 😬

• Sponzor fóra
  • tak tu druhu sobotu ti zas zavidim ja 😉

• no myslim,ze az tu tretiu 😃

• teda si ma odhalila 😃
    inak tie tvoje popolnocky su super, ked si predstavim, ze si si ich aj sama sila.. a tu vysivku si robila rucne?
    riadna zabavka 😬

• no na svadbe budu pekne sediet na postavu.uz su aj upravene..ale stale som sa nedostala k tomu,aby som si ich skusila 😃
    hej..vysivka je robena rucne,jeden vikend..celu sobotu som robila somariny a az o jedenastej vecer som si povedala,ze by trebalo aj vysivat 😬
    ved sa prides urcite pozriet na svadbu..ze..a vo stvrtok na stretku dostanete male darceky..hadam 10 bude stacit nachystat 😬 😃

• no som kukala Housa 😃
    lea den bol unavny, 2 hodky som sa potila u kadernika, aspon ze vysledok stoji za to
    a zajtra este musim deckam ist kupit nejake knizky - koncorocne odmeny
    a piatok je uplny ned - porada koncorocna slavnostna potom na Zeleznej studnicke rozlucka s rodicmi a deckami, ma pozvali a vecer ze vraj zurka u zastupkyne (my sme total mlady kolektiv, takze vztahy sa utuzuju 😃 )

• luko..no mas to velmi pekne teraz..
    no taky piatok caka aj mna 😬 prihovory ludi,co odchadzaju..a tak..vecer sa ide este niekam,lebo niekto dolezity odchadza..no ja utekam domov..aby som vssetko stihla do odchodu..

• vdaka kocky 😉 je to take ziarive 😃

lea, no tak v piatok mas tiez perny den, ja asi pol soboty prespim 😬

• no ja tento vikend upratujem..kedze som na rade ja..a budem davat dokopy moju izbu..dalsiu sobotu zas musim svoju izbu vycistit a poprat vsetko a nachystat to na odlozenie..a pobalit sa..v nedelu v noci,teda v pondelok nadranom odchadzam na letisko..
    paani..ale som nervozna,ked to tu tak pisem 🤔 🤔 🤔

• no to zvladnes 😉 ako je u vas? to v BA je hrozne teplo je skoro pol desiatej a som opat spotena a to len sedim pri pc , mozem ist opat do sprchy 😦

• no tu je teplooo..v praci sa neda existovat..teda v jednom preproome..ten druhy je lepsi..

• no u nas je tiez dusno nastastie sa uci oba 4 hodiny ale tu poslednu to uz len prezivame 😃
    dva dni vydrzim a buduci tyzden si este pridem pourpatovat a prichystat veci do 1. rocnika

• no my mame az do stvrtka vyucovanie..ale dalsi tyzden uz budu asi len videa pozerat 😃
    nas caka upratovanie a este cakame na dalsiu zasielku..

• my sme uz tento nist nerobili ja som stale odbiehala k vysveckam, sa tlacilia furt sme tam nasli chybu tak opravit, na porazenie
    pomaly upratujeme, zajtra maju vyhodnotenie rocnikovych prac (kazdy cely rok pracuje na teme, ktora ho zaujima, spracuje ju a nakoniec odprezentuje. uz od 1. rocnika), a tiez rozmyslam ze ich zoberiem na videjo 😃

• my tu mame tento tyzden siestacikov..kedze vtedy oni koncia zakladnu skolu..a v piatok poobede pridu na nase oddelenie na dve hodiny.takze makame na pokusoch pre nich..

• inak mala som v triede jedneho ziaka na tyzden, co chodil s mojimi do 1. rocnika a potom odisli do anglicka a teraz prisiel na tyzden do nasej triedy a vravel, ze tam maju na 1. stupni ovela lahsiu matiku a patri k najlepsim v rocniku, doma sa s mamou ucil z nasich knih a pritom na druhej strane tam zas preberal uhly co sa u nas berie az na druhoms tupni

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.