Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie este, uz zasa :-D medzicasom som stihla kuknut Panelak, osprchovat sa, urobit poriadok v papieroch...uz dva dni sa chystam urobit zoznam veci na dofcu :-D tak to snad teraz zvladnem :-D
Odpovedať
no super teda..ja som si tiez kukla panelak a uz sa tesim na dalsi film.. tiez by som mala napisat zoznam veci,co mi treba doniest do uk :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, mame rovnaku robotu - piseme zoznamy :-D ako sa ma tvoj drahy? predsvadobne stresy este nie su?
Odpovedať
no netusim..stresuje sa v praci.. stresy budu od dalsieho tyzdna :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja len tak, lebo moj bol relativne v pohode do svadobneho dna :-N
Odpovedať
no my budeme hadam obaja v pohode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved uvidis v sobotu rano 12. jula :-D
Odpovedať
presne tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som stresovala :-D ale teraz si musite uzit pripravy :-p oznamka uz rozdane?
Odpovedať
oznamka uz konecne odoslane..uz len vam na stretko donesiem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heeeeej? aj darceky, ci co si to spominala minule? :-p
Odpovedať
ano..aj tie.. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hm, pytat sa ta, co to bude, je asi zbytocne, co :-D
Odpovedať
no ved som to minule spominala :-p ale pisat to uz nejdem..ak si zvedava,tak si to najdes :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to vies, ze som, idem hladat :-D
Odpovedať
tak napis..ze co si nasla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to som veru nenasla... dosla som k 20.6. a nic... len si spomenula v jednom prispevku, ze sa budu piect pomaly kolaciky a ze donesies nejake darceky na stretko, tak aby sme prisli.... inak nic =-)
Odpovedať
no tak mozno este par stran dozadu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to uz nejdem listovat |-|
Odpovedať
tak uvidis za par dni..ved coskoro som na svk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... Tak konečne tu máme piatok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hura Jani :-p
Odpovedať
ahojte baby :-) aka som rada,ze je ten piatok..aspon si doma oddychnem..dnes tu mame toho vela.. akurat cakam na zvoncek,aby sme sa rozbehli do niekolkych tried..tento tyzden mame novych ziakov,ktori sa oboznamuju so skolou..a dnes prislo na anse oddelenie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a u vás dnes nezačínajú prázdniny?
Odpovedať
babulky ja som dostala pekarnicku na chlieb, tesiiiiiim :-D od rodicov mojich stvrtakov, budem piect zdravy chlebik x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko, tak to je super darček. ;-) To poteší snáď aj viac ako kopa kvietkov :-D
Odpovedať
najviac ma potesil dennicek do ktoreho mi kazdy napisal par slov, je super ucit na 1.s tupni, deti su take vdacne, mala som ich 2 roky a teraz odchadzaju na nase gymnazium, co je o dve zastavky dalej ale predsa uz sa tak casto neuvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je s tym dennickom naozaj mile. Teraz tie deti vymyslia fakt všeličo. Budeš mať na nich peknú pamiatku
Odpovedať
tu v uk sa konci az okolo 20.7..len nasa skola konci zaciatkom jula.nastastie :-D luko..takze pekne vypekat ides..potom sa nezabudni pochvalit ako to islo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte prisla som vas pozdravit pred odchodom... posluchajte tu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?