Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
my sme stravu nebrali a slis me o 23:00 a potom s rpestavkami bez spania asi 16 hodin, des nikdy viac :-S
Odpovedať
fifi super fotky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, co vela roboty?
Odpovedať
Profilova fotka
Och, Peti, dnes tu máme veselo a do toho ešte aj teplo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No ja napodiv celkom kludne na to, ze je zaciatok mesiaca a ani vyhriat nam to tu dnes nestacilo ako zvycajne. Jani ty si nahodou nemenila trvaly pobyt na obcianskom? Neviem co nam k tomu bude treba.
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, ja som menila na občianskom úplne všetko, okrem rodného čísla a dátumu narodenia :-D Potrebovala som potrvdenie z Mestského úradu o trvalom pobyte, potom sobášny list a ešte aj diplom. To bolo asi všetko, čo som tam ja niesla. A kedy si ideš vybavovať ten občiansky? Už máte sobášny?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano vcera som pon bola a bolo zavrete na obcianskych, lebo prechadzaju na ten novy system a dnes mali len do 12tej, tak ideme na zmeny az zajtra. Lenze mi budeme menit trvaly pobyt obaja a urcite k tomu budem potrebovat aspon list vlastnictva alebo nieco, lebo nemozu mi napisat trvaly hocikde si poviem....aspon si myslim
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som musela doniesť na mestský úrad list vlastníctva od domu, kde som si nahlasovala trvalý pobyt, k tomu súhlas svokry a jej sestry ako majiteľov domu. Tam mi potom dali potvrdenie o tom, že mám trvalý pobyt na tej adrese. Takže najskôr si musíš vybaviť trvalý pobyt a potom si môžeš meniť občiansky
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma..a vynimocne aj tu je priserne teplo :-N muma..som rada,ze si sa ukazala..a super,ze nestresujes.. moja forma stresu sa prejavuje castym smiechom..takze sa mam na co tesit :-D :-D budem na teba v sobotu tuho mysliet,ked budem balit vsetky tie veci na svadbu :-D inac,v julovkach su dalsie dve asi,co to maju teraz v sobotu..takze nie si sama ;-)
Odpovedať
muma, drzim palceky, uz sa ti to krati.... lea, buduci tyzden je kedy to stretko? :-D mne vyhovuje hocikedy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luko tak sa mi zda ze vo stvrtok a hodinu, este asi upresni
Odpovedať
dakujem, super, stvrtok je dobry ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
To je super, ze konecne budes moct prist aj ty x-)
Odpovedať
dobre ranko baby.. stretko je vo stvrtok 10.7 o 17.00...stretavka zas pri caroline..a vy mozete rozmyslat,ze kam pojdeme ;-) pripadne te royal ako sme boli naposledy..su ta velke boxy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, takže budúci štvrtok si rezervujem. Už nebudem mať ani angličtinu, takže vás nebudem musieť opustiť :-D Luko, to je super, že prídeš aj ty ;-)
Odpovedať
jani..no tak to potom super vyslo,ked uz koncis aj jazyk :-) a peta nech prinesie svadobne fotky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
A Linda svadobné koláče :-D x-)
Odpovedať
kocky, co je to caroline? a kde to je :-N vdaka tiez sa na vas tesiiiiiiiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, je to na Národnej (bývala Masaryčka)... Kúsok od podchodu od stanice na pravej strane ;-)
Odpovedať
ok, tak to uz sa najdeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, nájdeme sa... Veď už sa poznáme z fotiek :-D Zatiaľ sme sa vždy všetky našli :-)
Odpovedať
ahojte ;-) tak my uz zas v pracovnom a studijnom tempe.... skoda,ze sme nemohli byt na sk dlhsie......moj otcim je natom stale velmi zle,ale uz bez pristrojov a moze prehltat kasicky.....to je aspon pokrok.... my mame komplikovane leto,na sk mozme ist uz len na taky tyzden a to koniec augusta.... lae a ty ako? uz na plne obratky sa chystas co? :-) prajem krasny den
Odpovedať
luko..kludne sa mozeme stretnut pred makytou..taj troska blizsie ku vlakovej stanici..alebo si povedz,kde to poznas a ja ta tam vyzdvihne a pojdeme za ostatnymi ku caroline ;-) smaily..ahoj..no som rada,ze sa mu asopn trocha polepsilo.. moje pripravy su v plnom prude..teraz samy stres kvoli tomu,ze nemame organistu..dufam to dnes mily vyriesil..a este ma aj nasr... v robote..idem si dat zmrzku..nech pridem na lepsie myslienky..
Odpovedať
ach lea,ja som na minutku doma idem hned na babysit. ale som jedla teraz sladke,lebo ma tiez nasr...... ]-( ale lekari zo slovenska......socialny system na slovensku....ach ja sa vazne necudujem ze nemci si myslia,ze slovensko je niekde pri rumunsku.......ved slovensko sa tak aj sprava.....clovek si cely zivot plati poistku a ked potrebuje pomoc tak sa vykaslu vsetci na teba.... idem napisat list na ministerstvo,lebo toto bola uz posledna kvapka ktoru som potrebovala...aj ked viem,ze na slovensku sa nedovolas nikde iba na lamparen.....
Odpovedať
lea, tak vdaka, ja asi prijdem vlakom tak tam pred stanicou niekde alebo na zaciatku masarycky x-) smaily, co sa tyka nasho zdravotnictva, iluzie soms tratila pred pol rokom v nemocnici v Cadci, sa necudujem, ze ju volaju krematorium 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, lea: nova fotka :-D ja nefajcim, ale kamarat doniesol kubanske cigary, no nedaj si ;-) tak som jednu zduchala :-N dnes tu bol inak horuci den :-p chlapi griluju chobotnicu a baby sa chladime na terase, tak som vas prisla pozdravit, kym mam chvilku :-)
Odpovedať
provokujes :-D no uzivaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nieeeeeeee ;-) len tak trosku x-)
Odpovedať
no len pekne relaxuj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak relaxujem, az sa hrozim toho, ze to o chvilu skonci 8-( a cakam na tu chobotnicu ;-) este som to nejedla
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?