Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • lea, tak to je blbe, tak sa do poriadku moja....

ahoj fifi, tak o chvilu vitaj spat v SR

• Kati: ja balim uz dnes 😬 rano vyrazame... dala som este nejake nove fotky na picasaweb, ak chcete kuknite 😉
    inak ako sa dnes citis? uz ti je lepsie?
    Ahoj Luko 😃

• my sme dnes akurat boli kupovat kufre, o mesiac drahy leti na ten Havaj, zidu sa aj na dovolenku, nemali sme ziadne, len cestovne tasky, z toho jedna roztrhana, tu som vyhodila uz a pribrala som k tym kufrom este jednu 😃

• Sponzor fóra
  • juuuuj Havaj, tak to bude ina dovolenka 😛
    ozaj Kati a co ten organista? mate uz niekoho?

• no, ale on ide sam, vsak to ma polopracovnu, tiez moooozem len snivat 😃

• ahojte, môžem povedať, že Linda mala dnes počasie skvelé... Ani teplo ani zimu. Ale však sme jej to vybavili 😃
    Včera mi písala, že všetko zatiaľ zvládajú dobre a hneď ako bude mať fotky, tak pošle 🙂

• no este nie som 100% oka..ale hadam zajtra vecer uz budem..len dnes musim lezat..

jani..no tak to je super..inac pozerala som predpoved..do stvrtka nic moc a od piatka sa ma zlepsit..ved ako inak,ked si to ty zariadila 🙂

• Jani: super, ze to Linde vyslo 😛 tesim sa na info a fotkyyyy 😃
    Kati: my uz sme domaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 aj sme sa trosku potesili, aj my je luto, ze to tak rychlo ubehlo 😞

• baby..tak ja som takmer dobalena..len tie saty zaberaju hooodne miesta..takze musim dat nieco do hlavnej batoziny 😒 hadam sa mi nikde nestrati..este popisat vsade adresy..len hadam nebudu chciet,aby som tu prirucnu otvorila na kontrole..lebo to bude probleeeem 😃

• Aj ja som v sobotu na Mumu myslela a dufam, ze jej ani tam neprsalo a ze sa tu coskoro medzi nami ukaze. Lea prajem ti prijemny let domov 😉

• ahojte..tak uz sa hlasim z svk..no musim povedat,ze som rada,ze sme dosli..nic som nestihla..lebo sme meskali dve hodiny 🤔 😦 a kym sme sa vymotali z blavy,tak zas cosi preslo..

• Hlavne, ze si v poriadku dosla. Teda vcera sa tu ozaj nikto neukazal 😞 To sme mali teda slaby den. Hadam to dnes pojde lepsie.
    Lei co ides teraz vybavovat?

• ahojte, Kati vitaj doma 🙂

• Ahoj Zuzi, tak co uz poctivo zarezavas?

• ahojte..ku kadernicke idem..a este cosi dalsie..vecer napisem..

• Sponzor fóra
  • ahojte,
    včera mi písala Marcelka. Už má synčeka na svete. Mal 3910 g ale výšku som si nezapamätala. Tak už nás je o jedného zase viac 😉
    Kati, vitaj na Slovensku. Už to máš ozaj len za pár 😃

• Peti: veru, uz makam 😠
    jeeeeeeeeej, tak Macka to ma za sebou 😃 super, narodil sa 7.7., pekný datum 😛 a bol aj celkom pekne a velke babatko 😃
    Kati: ides na skusku? dufam,ze bude aj nejake foto 🙂

inak vo stvrtok sa vidiiiiime baby... pride aj Linda?

• Zuzi, mala by prísť aj Linda. Zatiaľ sa mi neozvala, ale dnes jej asi zavolám... V piatok mi sľúbila, že dá hneď vedieť, ale zrejme ešte včera nestíhala. Už som strašne zvedavá, ako vyzerala 🙂

• No Marcelka uz musi byt cela rada, ze to ma za sebou a moze sa z maleho vytesovat. Ma ozaj krasny datum narodenia. Skoda, ze s nim este nemoze prist na stretavku, by sme jej ho trosku zabavili, co?
    Lindu celkom chapem, ja som v pondelok po svadbe bola este celkom mimo, hoci som uz sedela v robote. Vsak nam na stretavke dufam vsetko porozprava.

• ja som isla do roboty az v utorok po svadbe 😃 a hned v sobotu sme leteli na svadobnu cestu 😃

• Tak to ja som bola tiež hneď v pondelok po svadbe v práci, ale myšlienkami som bola niekde úplne inde 😃 A najmä som už pomaly balila na dovolenku presne ako Zuzka 😬
    Peti, veď som Marcelke písala, že dúfam, že nám ho čím skôr príde ukázať. Nech sa pomaly aj my zacvičujeme 😃

• ahojte, tak svadba dopadla super 🙂
    pocasie bolo blaznive...rano zima na foteni krasne a po obrade prsalo..takze zo vsetkeho trosku 😃
    na stretko isto pridem mam aj nejake kolaciky v zalohe

• Jeej Lindi, vitaj konecne medzi nami spat 😃 Som rada, ze ti to tak dobre dopadlo a dufam, budes mat coskoro nejake foto, aspon nieco z rodinnych fotacikov. Inac tu bolo celkom pekne, takze vy ste tam mali trosku ine pocasicko.

• ahoj Lindus,
    tak to je super, ze vam to super vyslo, hlavne na to fotenie 😃

• Ahoj Linduš, vitaj medzi nami vydatými 😉 Tak aký je to pocit? Skvelé, že?
    Ja som myslela, že ste mali pekne. Lebo som bola v Žiari a tam celú sobotu svietilo slniečko. A Bystrica nie je až tak ďaleko.
    Už sa teším na fotky a aj na koláčiky 😵

• dakujemmmmm....bolo fakt supéer porozpravam na stretku a dufam ze budu aj nejaky foto dovtedy 😃

• Už sa veeeeľmi tešíme 😉

• aj ja... 🙂

• Lindus, a nemas nejake od rodiny, co by si nam mohla poslat mailom? niektore sme tu nedockave 😃 😛

• Zuzi, plne s tebou súhlasím 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov