Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880

Páči sa mi to

• poslite mi mail do Ip--mam nejake neoficialne a tie na stranku nechecm dat 😃

• mas v IP 😃

• poslala som Vam par co mam 😃

• Sponzor fóra
  • diiik, idem pozriet 😛

• Linduš, fotky sú super. Bola si nádherná 😉

• dakujemmmm....uz sa tesim na profes 🙂

• veru, bola si krasna 🙂 aj ta torta vyzerala bozsky 😃 vyborny napad 😉

• tu som dostala od mojej kamosky prednej druzicky....vsetkym sa pacila 😃

• Tie šaty boli naozaj dobrý výber 😉 Už si v Žiline, či ešte dovolenkuješ?

• som v za....ale po stretku ideme na amlu svadobnu cestu na wellnes vikend ..takze leu neuvidim tak dufam ze mi ju odfotite 😃

• no Lindi parada 😉 nie je ti uz luto, ze to mas za sebou? A profi foto ste kde robili?

• no trochu ano..tie stresy predtym ani nie ale posledne 2dni boli super lebo prisli kamosky a pomahali tak mi to prislo ako nejaka chata nie svadba....profi v bb v meste a okolo hotela...

inak kameraman bol uzasny fakt som si to fotenie uzila 🙂

• inak marcelka gratulujem k babu 😃

• no vidis Lindi a potom, ze sa nerada fotis... 😬

• ahojte dievcata... dnes som sluzobne v LM, takze vela toho nepopisem... myslela som, ze tu zabludi Leatea, vcera mala nejake dohadovacky u kadernika, som zvedava, ako dopadla 🙂

• Sponzor fóra
  • Zuzi, Katka má toho teraz zrejme dosť a nestíha písať. 😃 Však nám zajtra všetkým porozprávam. Už sa na zajtra veľmi teším. 😵
    Ozaj, ktoré všetky prídeme?

• ahojte kocky, ako je to so stretkom? dnes idem k babke a nebudem na nete az do piatku, takze stale plati o 17:00? ja by som najradsej pockala pred hlavnou zeleznicnous tanicou, mozte ma tam vyzdvihnut? poslala som lei cislo.

• Čaute krásavice! Opäť zanedbávam, práca-práca-práce😞
    Ak sa ešte stíhne leatea prihlásiť do svadbičky, tak jej chcem popriať všetučko naj, krásne počasie nech jej vyjde všetko tak, ako si plánovala a vysnívala.
    Budem držať prstíky. Papa
    Maťka

• Luko, stretko plati 🙂 zajtra ta Katka isto vyzdvihne, neboj 😃

• vazne nikde nikto? 😕

• ahoj Zuzi 🙂

• ahoj bam, kde ti zmizla fotka? 🤔
    zajtra sa dufam pridas o 17tej pred Carolinou

• nechce mi ju zmeniť ani zadať novú 😞 tak som bez tváre...
    uf uf už zajtra je stretko??? fíha, o 17,40 idem do kina na Bathory... tak asi len na chvíľku ak stíham... 😬

• jeeeeeeeej, uz hraju batoricku 😛 musime si to s manzom naplanovat 😃 v ktorom kine?

• hej od zajtra oficialne na SVK... zatial som videla v Centrume
    ... a chcela by som ist aj na kung-fu panda, moze byt sranda 🙂
    kolko nas ma byt na stretku?
    och, dufam ze to stihnem 🤔

• Bam, ako vzdy... muma sa pride pochvalit so svadbou a katka zas tesne pred 😃 pride Murinko, Luko, ja, ty 😃 a ktovie este 😃

• tesim sa na Lindine fotky, este som nevidela... uz ich tu ma?
    jeeej, Katke sa to riadne blizi... neuveritelne 🙂
    ideme kuknut na svadbu v sobotu, nie? dufam, ze ano... mozeme ist spolu ak pojdes, ked sme skoro susedky 😃

• tak dufam ze sa zajtra uvidime...
    bru nocku idem k manzelikovi uz... 😉

• ahojte baby..nestiham..a navyse az pred nedavnom sa mi podarilo najst adapter k pocitacu..
    mame toho hodne..a ani nestihame..ani teraz nemam sajnu,ci sa zmestim do siat..a navyse este ani organista zajednany nie je..ale rano by to malo byt uz vybavene..tak uvidime..

• ahoj Kati 😉 veriiiiime...
    Bam: jasne, ze v sobotu ideme, kludne mozeme spolu, budem rada 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Komu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?

Odporúčaní dodávatelia
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.