Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poslite mi mail do Ip--mam nejake neoficialne a tie na stranku nechecm dat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mas v IP :-D
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som Vam par co mam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diiik, idem pozriet :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, fotky sú super. Bola si nádherná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujemmmm....uz sa tesim na profes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, bola si krasna :-) aj ta torta vyzerala bozsky :-D vyborny napad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu som dostala od mojej kamosky prednej druzicky....vsetkym sa pacila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tie šaty boli naozaj dobrý výber ;-) Už si v Žiline, či ešte dovolenkuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
som v za....ale po stretku ideme na amlu svadobnu cestu na wellnes vikend ..takze leu neuvidim tak dufam ze mi ju odfotite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Lindi parada ;-) nie je ti uz luto, ze to mas za sebou? A profi foto ste kde robili?
Odpovedať
Profilova fotka
no trochu ano..tie stresy predtym ani nie ale posledne 2dni boli super lebo prisli kamosky a pomahali tak mi to prislo ako nejaka chata nie svadba....profi v bb v meste a okolo hotela... inak kameraman bol uzasny fakt som si to fotenie uzila :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak marcelka gratulujem k babu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis Lindi a potom, ze sa nerada fotis... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata... dnes som sluzobne v LM, takze vela toho nepopisem... myslela som, ze tu zabludi Leatea, vcera mala nejake dohadovacky u kadernika, som zvedava, ako dopadla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, Katka má toho teraz zrejme dosť a nestíha písať. :-D Však nám zajtra všetkým porozprávam. Už sa na zajtra veľmi teším. x-) Ozaj, ktoré všetky prídeme?
Odpovedať
ahojte kocky, ako je to so stretkom? dnes idem k babke a nebudem na nete az do piatku, takze stale plati o 17:00? ja by som najradsej pockala pred hlavnou zeleznicnous tanicou, mozte ma tam vyzdvihnut? poslala som lei cislo.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute krásavice! Opäť zanedbávam, práca-práca-práce:-( Ak sa ešte stíhne leatea prihlásiť do svadbičky, tak jej chcem popriať všetučko naj, krásne počasie nech jej vyjde všetko tak, ako si plánovala a vysnívala. Budem držať prstíky. Papa Maťka
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, stretko plati :-) zajtra ta Katka isto vyzdvihne, neboj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vazne nikde nikto? :-.
Odpovedať
ahoj Zuzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bam, kde ti zmizla fotka? =-) zajtra sa dufam pridas o 17tej pred Carolinou
Odpovedať
nechce mi ju zmeniť ani zadať novú :-( tak som bez tváre... uf uf už zajtra je stretko??? fíha, o 17,40 idem do kina na Bathory... tak asi len na chvíľku ak stíham... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeej, uz hraju batoricku :-p musime si to s manzom naplanovat :-D v ktorom kine?
Odpovedať
hej od zajtra oficialne na SVK... zatial som videla v Centrume ... a chcela by som ist aj na kung-fu panda, moze byt sranda :-) kolko nas ma byt na stretku? och, dufam ze to stihnem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, ako vzdy... muma sa pride pochvalit so svadbou a katka zas tesne pred :-D pride Murinko, Luko, ja, ty :-D a ktovie este :-D
Odpovedať
tesim sa na Lindine fotky, este som nevidela... uz ich tu ma? jeeej, Katke sa to riadne blizi... neuveritelne :-) ideme kuknut na svadbu v sobotu, nie? dufam, ze ano... mozeme ist spolu ak pojdes, ked sme skoro susedky :-D
Odpovedať
tak dufam ze sa zajtra uvidime... bru nocku idem k manzelikovi uz... ;-)
Odpovedať
ahojte baby..nestiham..a navyse az pred nedavnom sa mi podarilo najst adapter k pocitacu.. mame toho hodne..a ani nestihame..ani teraz nemam sajnu,ci sa zmestim do siat..a navyse este ani organista zajednany nie je..ale rano by to malo byt uz vybavene..tak uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati ;-) veriiiiime... Bam: jasne, ze v sobotu ideme, kludne mozeme spolu, budem rada :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?