Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte, nikde nikto? =-) uff, od dnes mám dovolenku a také hrozné počasie... ja mám teda smolu :-( alenka napíšem ti do IP
Odpovedať
tak to je blbe..ale vsak snad sa to zlepsi ;-)
Odpovedať
to dúfam aj ja... chcela som sa aj trošku opáliť, ideme naj-kámoške 2.augusta na svadbu... asi zase bude solárko 8-(
Odpovedať
ja som sa zmierila s tym, ze skratka som biela a opalovanie ma nebavi a solarko uz vobec nie :-D hlavne nemam kde,v Blave sa mi nechce v tej spare sa potitmedzi stovkami dalsich ludina zlatych pieskoch..zachrani to snad len nejaka dovolenka :-S
Odpovedať
no ja keď pozriem na moje bledule-nohy, tak je mi to až smiešne :-D akurát som si dnes kúpila šatičky na tú svadbu a sú len po kolená, takže musím s tým čosi robiť... alebo aj samoopaľovací krém by nebol zlý, nie? =-) solárko je u mňa celkom v pohode... už som sa aj zbavila strachu z tej "truhly" že sa neotvorím... :-D Luko, teraz si so svadbou na rade ty... ako pokračuješ s prípravami? ;-)
Odpovedať
na nozky si davam take tojemne mlieko opalovacie, najskor peeling, potom telove a potom samoopalovacie, ian vraj je uz aj spej len na nozky, ale neskusala som no akurat rozmyslam aky interier ked bude prsat...na fotenie, idem kuknut bytciansky zamok, len ak bude prsat, co potom s fotenim? a pisala som do salonu vanesa koli satkam, taktie co sa mi pacia este len maju dorazit,t akze potom pojdem vyskusat http://www.salonvanessa.sk/index.php?...
Odpovedať
ja sa tiež bojím, že ak to samoopaľovacie mlieko zle rozotriem, tak budem fľakatá :-| ale máš dobrý systém, vyskúšam... asi by ste mali mať v zálohe najaký interiér fakt, však teraz sa počasie mení akosi rýchlo... ale v októbri sa môže znormalizovať. Ten zámok by ste mali nádherný... z vanessy chceš len popolnočné? majú ich na obrázku? lebo ten link je na všetky ;-) a neviem, ktoré sa ti páčia...
Odpovedať
no super,neda sa to ulozit lepsie, takze su to tie v stvrtom rade posledne R 891 k tomu samoopalovaniu: ano, takto soms i to precitala a tak to robim a flaky vacsinou nemam, ked si to este aj dobre rozotriem ;-)
Odpovedať
tie budeš mať nádherné luko... ako princezná :-D celkom tam majú krásne šaty... aj tá moja kamarátka má odtiaľ svadobné... asi 4té od začiatku, ale neviem presne či sú to ony, lebo tam sú ešte dvoje také podobné ;-) to si tie šaty kupuješ či len požičiaš?
Odpovedať
ja myslim ze asi skor poziciam,je to nejakanova talianska kolekcia, este ich ani v salone nemaju, vraj mi napisu, ked dorazia. som pozeralaaj Ba salony, ale krajsie vtej farbe som nenasla...hodia sa k vyzdobe farebnej :-)
Odpovedať
budete mať broskynkovú-marhuľkovú? to je moja obľúbená :-) drahý z teba isto odpadne, keď ťa v nich uvidí, sú nádherné!!!
Odpovedať
dakujem x-) ano, bude taka marhulka/losos nieco medzi medzi, nie vyrazne oranzova, cize ano,asimarhulkova je najvystiznejsia mame sa tie satickytiez pacia, viac ako svadobne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D ale svadobné máš tiež úžasné tie popolnočné budú zase iný štýl, nie? ... som si teraz spomenula, ako som vysvetľovala v reštaurácii, keď sme dohadovali výzdobu, aký je rozdiel medzi marhuľkovou a orandžovou... tete sa to zdalo za jedno... :-D
Odpovedať
mne by satt iez ale ta marhulka je taka menej vyrazna x-)
Odpovedať
no, ona mi ukazovala takú úplne strašnú orandžovú :-D až tak kričala tá farba... je taká jemná a príjemná teplá farba - tá ozajstná marhuľková ;-)
Odpovedať
my by sme mali ist este do svadobnehos tudia v ba, lebos me si zajednali nejake dekoracielen vtedy sme este farbu nemali vybratu tak musim kuknut v akom tone to oni maju inak mas priezvisko ako moja jedna ziacka Byvav Marianke pri Ba x-) myslim uz terajsie priezvisko
Odpovedať
tak držím palce, nech sa "trafia" do odtieňa ;-) bude to iste pekné... priezvisko mám také "oravské"... málokedy ho počuješ nižšie ako na Orave, tak sa divím, že je aj v BA zastúpené :-D ale mne chodí aj pošta niekoho iného... tiež býva na našej ulici ale niekoľko vchodov ďalej.. poštárka je z toho jasná :-S
Odpovedať
pekny dnik,idem si pustit daky film x-)
Odpovedať
aj tebe 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Katka sa neozvala? :-.
Odpovedať
nee ahoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha... =-) idem utriet teda ten prach v obyvacke :-D a snad sa tu este dostanem... aj v BA je taka kosa? tu ze 18 stupnov :-S
Odpovedať
este som stale domka,ale myslim, ze tiez je tam kosa, aj ked tu je iste viac
Odpovedať
ahojte baby moje..len na sekundu..najprv upracem a tak vam popisem..
Odpovedať
jeeej ahoj katka no tak pochval sa!!! ;-) ako????????? vsetko vsetko najlepsie k vasmu svadobnemu dnicku.......... ;-) :-) bolo urcite super..... my sme spominali aj v nedelu rano,pretoze presne pred 3 mesiacmi sme sa zobudili v nedelu v hoteli.....uz ako manzelia..... :-D
Odpovedať
no vitaj mladá pani :-D tešíme sa na dojmy a vseeetko... celý deň sme ťa pozerali ;-) Evi to je milé, vy ste spolu už tri mesiace... máte s Katkou 12ky v dátumoch :-D tak budete potom spomínať spolu...
Odpovedať
baby..no super bolo..este upratujem..a idem skopirovat fotky do pc..takze len co bude poriadok v izbe,pustam sa do nich..teraz sice len take tie predbezne..ale potom aj normalne dam..
Odpovedať
Kati a ako ste dopadli včera s fotením? všetko OK? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooooooooj Kati x-) aj zvysok uz manzeliek :-D
Odpovedať
vitaj Zuzi... tak sme sa dočkali predsa... dúfam, že Katka rýchlo uprace :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?