Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
dakujem..my sme sa akurat pustili do zakuskov..a toriet..treba ich dat do mraziaka..a nieco berieme na vychod..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ten mail s fotkami nedosiel? lebo u mna sa tvari ako odoslane :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, je tu dnes niekto? Ja som bola dva dni doma. Ležala som s angínou. Teda ešte aj teraz som chorá, ale žiaľ práca ma volá ]-(
Odpovedať
tak pekne liec x-) ja som tu este na chvilu a potom idem na vlak
Odpovedať
Profilova fotka
A kde cestuješ? Ja som tu v práci tiež len na skok. Musím pripraviť nejaké papiere a potom bežím domov do poslete :-D
Odpovedať
turzovka-bratislava no mala by si sa liecit, lebo potom clovek s tou chorobou nie a nie skoncovat
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to máš super trasu ;-) Veď práve preto idem čím skôr domov, lebo to nie je sranda s chorobami. Minule som čítala, čo všetko spôsobuje prechodenie chrípky. Tak som sa z toho vystrašila :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som tu na skok, pracujem :-D
Odpovedať
no so mnou sa choroby vliekli cely rok :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Jani sa mi aj zdalo, ze absendujes. Tak sa skoro vyliec :-|
Odpovedať
ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemnú cestu ;-) Peti, no veď vás tu zanedbávam :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
vdaka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru Jani, skore uzdravenie, nech ta manzel trosku pozohrieva :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, veď sa snaží pomáhať mi, ako sa dá... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj tak preto si sla do roboty, aby ste mohli byt spolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
od vcera nikto??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ako tak pozerám, nejdete sa od písania pretrhnúť... :-N
Odpovedať
ahojte baby..no vidim,ze ste sa velmi nepretrhli s pisanim.to bude urcite kvoli tomu,aby som toho vela nezameskala.. my sme sa dnes vratili z vychodu..a este nas caka v auguste niekedy.. mam zopar dalsich fotiek,tak az ich pozriem a najdem nejake super,tak ich pridam..do nedele urcite budu..tie profi fotky asi nenajdete v albume..mozno dve-tri..kedze ich nejak vystavovat nechcem..a ani zatial nemam..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, veru, vcera tu bolo mrtvo :-x
Odpovedať
dobre ranko x-) no hold ja uz sa k netu dostanem az vecer a drahy dosiel tak neskoro, ze uz sa mi nechcelo ani PC zapinat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vcera robila zienku domacu :-D trosku som upratala, upiekla milacikovi babovku :-p a potom sme si spravili pekny vecer :-D dnes idem na manikuru, uz mam nechty v hroznom stave, cez vikend planujeme vybehnut na nejake kopce, kedze ma byt ako tak fajne pocasie ;-) ahoj Luko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak dnes som už aj ja v plnom nasadení v práci. Aj keď sa ešte necítim úplne fit. |-| Inak my máme dnes 11-te výmesačie. Už 11 mesiacov sme manželia a stále sa ľúbime :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: x-) x-) x-) o mesiac je to uz rok, straaaaaaasne rychlo to leti.... :-( zopakujeme si to? :-D 8-) my budeme mat v utorok 10-mesacie :-D dnes to v praci nejak vydrzis a zajtra - pozajtra si opat oddychnes... vobec sa necudujem tej chorobe, pri tychto teplotnych zmenach.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, kľudne by som si to zopakovala. Len či by sme na to prehovorili tých našich chlapov :-N Ale naozaj to strašne rýchlo beží... Kde idete cez víkend do hôr? K nám by mal prísť kamarát, ktorý sa vrátil z Talianska po dlhšom čase. Ale ak bude takéto počasie, tak z toho zrejme nič ani nebude :-| Už ma to počasie štve ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no zajtra ma byt celkom fajn, tak by sme sa chceli ist niekam prejst, asi pojdeme na nasu chatu do Cerova pri Nimnici, tam sa da urobit super prechadzka, taka nenarocna, kedze sa neda planovat nieco velke, kvoli pocasiu ]-( a v nedelu tu bude moja kamoska, co zila 3 roky v UK, prisla aj so svojou mesacnou dcerkou na SLovensko, tak ju ideme este s jednou byvalou spoluziackou pozriet x-) veru, moj chlap by sa asi uz nedal ukecat na svadbu :-N vravi, ze jedna mu stacila, ze bola krasna, ale teraz sa treba divat inym smerom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tí chlapi sa na to pozerajú úplne inak ako my, ale zrejme by boli dosť čudní, keby sa na to pozerali tak, ako my :-D Ideš teda nacvičovať k bábätku? ;-) Len pozor, deti sa zvyknú lepiť :-N Ja sa teším, keď už bude mať moja sestra malé a budem ho chodiť opatrovať. Už sme sa dohodli, že niekedy budem robiť pestúnku, aby si mohli oni dvaja urobiť deň pre seba. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heh, veru, chodievam sa tesit ku kamaratkam,kedze na vlastne si este chceme pockat, ved vies, domcek a podobne :-N ale aj ty budes mat dobry trening pred vlastnym x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veď práve to hovorím, že u sestry natrénujem :-) a vychytám všetky nedostatky :-D V pondelok som bola s Jankou (ak si na ňu pamätáš, raz sme sa s ňou aj s Evkou stretli v meste doobeda na káve) a ona tiež ide stavať domček. Ale už pomaly rozmýšľajú aj nad bábätkom...
Odpovedať
Profilova fotka
pamatam si, ona bola z CA alebo hore z Kysuc, robi v banke, odkial mame hypoteky :-D super, ze aj oni rozmyslaju x-) vlastne je vlastne a dom je dom x-) akurat som vcera rypala do manzelika, ze na druhe vyrocie svadby by sme si mohli podarovat napriklad zaklady :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?