Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
a ako jenifer..o tej si dlho nepisala..ze ako si u nej pochodila.. takze sa mu aspon o cosi zlepsilo?dufam,ze sa mu bude len zlepsovat.. ja nemam vobec obcianku a to nic robit nemozem..ani len vlozit peniaze na ucet..ale iekde by mal postacit pas..no ktovie..
Odpovedať
lea jennifer,to je tazke...... proste mi nezaplati nic.....a skoda hovorit..... no uz sa musim pripravovat na tazke skusky......lebo ked uz som u nej tak dlho,nenecham si diplom len tak....aspon jeden nemecky diplom sa ´mi velmi bude hodtit,ak by mi moj slovensky neuznali,tak aspon na tento budem pracovat....a popri dalej studovat...... ;-)
Odpovedať
smaily..no to je dost blbe..ze ta takto vyuziva..ale nech je to potom aspon pre nieco dobre..a ziskas ten titul..
Odpovedať
8-) heeej, všetky víkendujete babule? no, veď konečne nám aj slniečko svieti... tak krásny víkendík ;-)
Odpovedať
bam..no ja aj cez vikend nestiham..pred chvilkou sme dosli z vodicaku a teraz zas utekame na navstevu.. aj ked mame uz tyzden po svadbe,stale je toho vela..ale vcera vecer,teda neskor vecer sa nam podarilo si spravit pohodu a pustili sme si dvd..po dlhej dobe..
Odpovedať
my sme dnes tiez pozicali dvoje DVD :-) vratili sme sa z RAkuska, boli sme kuknut na jednom zamku a v zahradach....nadhera x-) juu ale somt aka ospala |-| |-| |-|
Odpovedať
my teda utekame na tu navstevu..ale zajtra mam manzela v praci :-D tak tu budem dlhsie..
Odpovedať
my ideme zajtra kuknut nejaky dekor na svadbu a potom na naaastevu, pa kati ;-)
Odpovedať
ahojte..tak ja si aspon chvilu uzivam nedelu :-) klud,pohoda pri telke..a manzelik v praci :-N
Odpovedať
jej. lea, ze manzelik x-) ja si este hold musim pockat na take oslovenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte konecne som tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.rhomola.dphoto.com/ tu su nejake nase foto ostatne pridam neskor.....kliknite na svadby :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hm... nejde mi ten link otvorit v praci, skusim doma ;-) niekedy tu mam problem s internetom ]-( inak vitaj Linda, ako bolo na svadobnom vikende? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
super bolo odychli sme si a aj hotel bol pekny, strava nam nam....a kupanie a procedury ani nevravim vrelo odporucam. ;-) www.therma.sk fotky uz dufam dam tento tyzden aj na stranku
Odpovedať
Profilova fotka
super, tesime sa :-D
Odpovedať
muma, ja sa snazim draheho presvedcit.... x-) x-) x-) tiez by som tam chcela ist, uz mam ten hotel vyhliadnuty odkedy som bolbord videla :-D
Odpovedať
lindus, tak to je teda pan fotograf.... ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bol fakt skvely ..uzili sme si to paradne :-D urcite draheho presvedc...je tam skvele sauny, virivka, a ranajky boli uzasne :-p
Odpovedať
no nevieme sa rozhodnut, ci sa nam oplati ist na 8 dni k moru a ja som za ist teraz na dovcu tu a v januari nejaku exotikus krajinu
Odpovedať
Profilova fotka
no my to tiez tak planujeme...dufam ze nam to financne vyjde :-D
Odpovedať
podobne :-D kocky krasny den, internet mi odchadza do prace...a pride az vecer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Linduš,tie fotky sú super. Naozaj skvelé ;-) Už sa teším na album tu na stránke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani....dakujem ako sa mas uz si zdrava?
Odpovedať
Profilova fotka
aaale, tak napoly. Dnes som bola na kontrole a povedala, že ešte mám mierny zápal v hrdle a aj uzliny sú ešte trochu väčšie, ako by mali byť. Ale je to lepšie, ako pred týždňom. Len ma nastrašila, že mi vyskočili nejaké zvýšené hodnoty pri pečeňových testoch a o dva týždne mám prísť znova na krv :-| Tak dúfam, že to budú len dozvuky antikoncepcie A ty už zarezávaš v práci? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru snazim sa aklimatizovat ale nejak to nejde a pri tomto pocasi... ]-( som myslela ze ked bude pekne ze by sme mohli ist konecne k nam na house a do toho mojsu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som za ;-) Cez víkend by už malo byť vraj pekne, tak dúfam, že to vyjde. Minule sme sa boli korčuľovať na diele. To bolo super. Inak zatiaľ ešte stále je na našom pozemku pšenica. Tak to vyzerá celkom ako stavebný pozemok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no korculovat uz mozem mam po svadbe tak uz nemusim byt peknaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby moje..uz pracujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea ...oneskorene ale vsetko dobre v spolocnom zivote, vela lasky a smiechu :-) bola si krasna nevesta, vyber siat stal za to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, no veru, už zarezávame v práci :-D Linduš, berem ťa za slovo a neboj, ja chytám všetkých okolo. Minule som drahého zachránila pred oškretými kolenami :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?