Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj Lindus, mas volno? 😉

• nie nie som robote...ale polovicka ma tak maka na dome aj s mojim ocinom a ja chodim asistovat po robote 🙂

• super spolupraca 😉 uz sa tesim, az aj my budeme makat na svojom dome 😎 zatial je to na byte 😬

• Sponzor fóra
  • no nie to nic moc ale hadam to bude stat za to....a kam sa chystas este cez leto? 🙂

• ahojte, tak ja si vychutnávam slniečko v práci 😠 Mám tu saunu zadarmo. A najhoršie je, že tu teraz bývam 12 hodín. 😞 Dúfam, že už v piatok bude voľnejšie.
    Zuzi, aj my sa chystáme na Báthoryčku. Dúfam, že sa niekde dostaneme k lístkom. Ty si si už niekde zajednala?

• ahojte baby..ja len na skok..kedze o chvilku utekam do autoskoly..a poobede idem aj na prvu pommoc..takze dnesok total zaplneny..

• ahojte
    bathory ze je od stvrtka v maxe....kamoska bola na tom v bb a ze vela krvi a pitvania 🤔
    ale aj tak sa tesim.... 😃

• Linduš, ideš aj ty na Bathory? My rozmýšľame, že si ideme zarezervovať lístky...

• no chceli by sme...ze by sme spravili hromadnu akciu 😉

• jej Linda, tesim sa 😎 nahodou mam rada krvaky....
    my sa chystame teraz v auguste este asi na 2 chaty, do Tatier a mozno aj do Raja, uvidime, ako to bude s casom, ale radi by sme vyuzili vikendy, kym sa da a je pekne...
    Jani: 12 hod. v praci brrrrr 😠 mne staci aj tych 8-9 🙂
    Kati: zajtra idem do LM, zoberiem ta na skusobnu jazdu? 😃

• Linduš, no to by nebolo zlé 😉 Hromadné akcie bývajú super. My sme takto boli na horore s Jarkovými sesternicami a ich priateľmi. No bola to sranda 😃

• dakujem za info o bathorycke 😉 aj vam je dnes tak horuco? mam na sebe uplne minimum oblecenia, mam pocit ze som hola, a aj tak sa potiiiim 😒

• jani a kedy chcete kupovat listky ....mohli by sme ist hromadne 😃
    asi sa uvarim 😒

• My by sme chceli možno dnes zajednať cez internet. Práve to mám načítané. Chceli by sme si zajednať na budúcu stredu 6.8. Len ešte nevieme čas. Zrejme o 18.00. Čo ty na to? 😉

• stredu idem do zv k zubarke 😐

• Sponzor fóra
  • hmmm, to je škoda 😐 a kedy sa vrátiš?

• idem stredu a stvrtok rano som spat 🙂

• Ozaj, môj drahý sa pýtal, či má aj Peťo korčule? Že by sme šli potom všetci spolu korčuľovať 😃
    Tak s tým kinom to musíme nejako inak vymyslieť 😬

• my mame klimu, ale nechcem provokovat 😎

• hej ma aj on a ide mu to lepsie ako mne..... 😉

• ach.. klima... dnes chcem ist aj ja na vodne dielo korculovat... ale v takom vedre sa mi vobec nechce.. ale co mam robit, ked manzel hundre, ze sa nehybem... 😞 a uz som vycerpala vsetky vyhovorky (je teplo, je zima, je mi zle z tepla, je mi zle z jedla... 😎 )

• Linduš, tak potom už niekedy konečne musíme ísť 😉
    Jaylo, tak choď až okolo siedmej, vtedy je už dobre a nebude tam ani toľko ľudí 🙂

• no tak to je jasne, ked pridem domov o tej siestej a kym sa napapkam, polenosim, tak urcite sa nevyhrabeme z bytu skor ako o siedmej, ale minule sme boli o nejakej osmej a zacal nalet hmyzu. fuuuj! mala som ich vsade, aj v nose!neodporucam ist tam o takejto hodine a ked, tak len s 😎 nech tie musky nemusite zo seba zoskrabavat tak ako ja 😃

• zavidim, ze sa viete korculovat 😞 v tomto som trosku lava 😬
    ale my zas s manzelikom lezieme po kopcoch 😎

• zuzi ani ja nie som extra korculiarka...ale mohla by si sa pridat aby som tam nebola sama a potom pojdeme na tie kopce 😃 tie mam tiez velmi rada

• Ja korčuľujem už od 15-tich. Takže mi to ide trochu lepšie. Ale Jarko korčuľuje len rok. Takže on sa len učí. Za posledný rok som učila dvoch ľudí korčuľovať. A zatiaľ mám dobré výsledky 😃 Zuzi, pridaj sa k nám a neboj, naučíme ťa to 😉

• dakujem baby, ste zlate 😵 najskor si vsak musim asi kupit korcule a potom sa dohodneme 😃
    upozornujem vsak, ze sa uz snazila o to moja sestra (ta je vyborna na kolieskovych) a nejak sa jej nedarilo 😬

• Zuzi, za skúsenie nič nedáme. Maximálne budeme mať poodierané kolená 😃

• ale vsak si kupime chranice 😎

• jeeej, tak predsa je tu živo 😃
    korčule sa rozhodujeme aj my s drahým, že si kúpime... ale ja som taký smoliar, že si určite zlomím hneď v prvý deň niečo 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Tereza Kližanová - Wedding & Event Planning
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov