Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lindus, mas volno? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie som robote...ale polovicka ma tak maka na dome aj s mojim ocinom a ja chodim asistovat po robote :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super spolupraca ;-) uz sa tesim, az aj my budeme makat na svojom dome 8-) zatial je to na byte :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no nie to nic moc ale hadam to bude stat za to....a kam sa chystas este cez leto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja si vychutnávam slniečko v práci ]-( Mám tu saunu zadarmo. A najhoršie je, že tu teraz bývam 12 hodín. :-( Dúfam, že už v piatok bude voľnejšie. Zuzi, aj my sa chystáme na Báthoryčku. Dúfam, že sa niekde dostaneme k lístkom. Ty si si už niekde zajednala?
Odpovedať
ahojte baby..ja len na skok..kedze o chvilku utekam do autoskoly..a poobede idem aj na prvu pommoc..takze dnesok total zaplneny..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bathory ze je od stvrtka v maxe....kamoska bola na tom v bb a ze vela krvi a pitvania =-) ale aj tak sa tesim.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, ideš aj ty na Bathory? My rozmýšľame, že si ideme zarezervovať lístky...
Odpovedať
Profilova fotka
no chceli by sme...ze by sme spravili hromadnu akciu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej Linda, tesim sa 8-) nahodou mam rada krvaky.... my sa chystame teraz v auguste este asi na 2 chaty, do Tatier a mozno aj do Raja, uvidime, ako to bude s casom, ale radi by sme vyuzili vikendy, kym sa da a je pekne... Jani: 12 hod. v praci brrrrr ]-( mne staci aj tych 8-9 :-) Kati: zajtra idem do LM, zoberiem ta na skusobnu jazdu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, no to by nebolo zlé ;-) Hromadné akcie bývajú super. My sme takto boli na horore s Jarkovými sesternicami a ich priateľmi. No bola to sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za info o bathorycke ;-) aj vam je dnes tak horuco? mam na sebe uplne minimum oblecenia, mam pocit ze som hola, a aj tak sa potiiiim :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani a kedy chcete kupovat listky ....mohli by sme ist hromadne :-D asi sa uvarim :-S
Odpovedať
Profilova fotka
My by sme chceli možno dnes zajednať cez internet. Práve to mám načítané. Chceli by sme si zajednať na budúcu stredu 6.8. Len ešte nevieme čas. Zrejme o 18.00. Čo ty na to? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stredu idem do zv k zubarke :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, to je škoda :-| a kedy sa vrátiš?
Odpovedať
Profilova fotka
idem stredu a stvrtok rano som spat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, môj drahý sa pýtal, či má aj Peťo korčule? Že by sme šli potom všetci spolu korčuľovať :-D Tak s tým kinom to musíme nejako inak vymyslieť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my mame klimu, ale nechcem provokovat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej ma aj on a ide mu to lepsie ako mne..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach.. klima... dnes chcem ist aj ja na vodne dielo korculovat... ale v takom vedre sa mi vobec nechce.. ale co mam robit, ked manzel hundre, ze sa nehybem... :-( a uz som vycerpala vsetky vyhovorky (je teplo, je zima, je mi zle z tepla, je mi zle z jedla... 8-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, tak potom už niekedy konečne musíme ísť ;-) Jaylo, tak choď až okolo siedmej, vtedy je už dobre a nebude tam ani toľko ľudí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je jasne, ked pridem domov o tej siestej a kym sa napapkam, polenosim, tak urcite sa nevyhrabeme z bytu skor ako o siedmej, ale minule sme boli o nejakej osmej a zacal nalet hmyzu. fuuuj! mala som ich vsade, aj v nose!neodporucam ist tam o takejto hodine a ked, tak len s 8-) nech tie musky nemusite zo seba zoskrabavat tak ako ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zavidim, ze sa viete korculovat :-( v tomto som trosku lava :-N ale my zas s manzelikom lezieme po kopcoch 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ani ja nie som extra korculiarka...ale mohla by si sa pridat aby som tam nebola sama a potom pojdeme na tie kopce :-D tie mam tiez velmi rada
Odpovedať
Profilova fotka
Ja korčuľujem už od 15-tich. Takže mi to ide trochu lepšie. Ale Jarko korčuľuje len rok. Takže on sa len učí. Za posledný rok som učila dvoch ľudí korčuľovať. A zatiaľ mám dobré výsledky :-D Zuzi, pridaj sa k nám a neboj, naučíme ťa to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby, ste zlate x-) najskor si vsak musim asi kupit korcule a potom sa dohodneme :-D upozornujem vsak, ze sa uz snazila o to moja sestra (ta je vyborna na kolieskovych) a nejak sa jej nedarilo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, za skúsenie nič nedáme. Maximálne budeme mať poodierané kolená :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale vsak si kupime chranice 8-)
Odpovedať
jeeej, tak predsa je tu živo :-D korčule sa rozhodujeme aj my s drahým, že si kúpime... ale ja som taký smoliar, že si určite zlomím hneď v prvý deň niečo :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?