Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bam: neboj, ja som tiez korculiarske drevo 8-) a mam tiez tolko "staastia", ked nieco nove zacnem robit....
Odpovedať
Profilova fotka
ked som stala asi 2.krat na korculiach tak som sa vykotila rovno pred vchodom za bieleho dna! to bola hanba...preto som chodila cvicit za tmy na hokejbalove ihrisko,(kvôli mantinelom, mozes sa ich chytit, ked padas) dodalo mi to trochu sebavedomia :)
Odpovedať
Profilova fotka
jaylo: rozmyslam, kde najdem mantinely na nasom sidlisku :-D ale ako napad....
Odpovedať
jaylo dobrý nápad... len ešte to ihrisko niekde splašiť... :-p
Odpovedať
Ahojte kočky, čo máte nového??? čítam, že korčule a Bathory sú momentálne hit?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mati, tak,tak, ako píšeš :-D Ale čo máš ty nové? Už si sa tu dlho neukázala. Baby nebojte sa, s tými pádmi je to spojené. Ja som učila švagrinu korčuľovať. Dala som jej svoje chrániče a postavila na korčule. Veru aj padla, ale našťastie sa jej nič nestalo. Zachránili ju práve korčule. Inak ja robím dosť často mantinel :-D :-N
Odpovedať
aj my s mužom rozmýšľali nad korčuľami, len ani jeden z nás nevie korčuľovať. takže tak a na Bathory sa tiež chystáme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak keda dame to korculko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, keby bolo cez víkend pekne, tak by sme mohli ísť. Alebo aj v piatok poobede. Do piatku budem bývať v práci asi až do večera. Ale potom som voľná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ten vikend by siel co tak v nedelu??? my sme v piatok a sobotu ....v stavebnom naladeni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nepridete na Janosikove kuknut do Terchovej?
Odpovedať
Profilova fotka
to je tento vikend vsak? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Linduš, nedeľa plne vyhovuje, pretože v sobotu ide Jarko zrejme pomáhať kamarátovi na stavbu. Tak potom by sme sa dohodli presne. Ja by som ti zavolala. My by sme šli určite autom zo Závodia, tak by sme vám prípadne mohli zobrať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok ja ti v sobotu napisem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
OK ;-) Ale dovtedy sa snáď aj tu ozveme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko25 a bamulka: na solinkach je hokejbalove ihrisko, pri ZS gastanova, neplati sa nic, tak ak ste priamo zo ZA...
Odpovedať
Profilova fotka
jaylo: ja byvam na Hlinach a BAmulka tiez, na Solinky to mame skokom :-) muma: ano tento vikend je to v Terchovej
Odpovedať
Profilova fotka
... a ja vam zakyvam z okna, je to pod mojou bytovkou 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite :-) fifi mozno dobehneme ale urcite planujem tam raz ist hadam ked uz budeme prestahovany tak o rok :-D
Odpovedať
ja idem na svadbu v sobotu, takže asi Jánošíkové tento rok nič :-( inak tam zbožňujem tie kolotoče :-D jaylo a na akej ulici je to ihrisko? neviem si teraz vybaviť, že kde sa niečo také na solinkách nachádza :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak o rok urobíme hromadnú akciu v Terchovej? :-D Ja by som bola za, len sa musíme skôr zorganizovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super napad jani
Odpovedať
Jani no tam sa stretnúť je umenie :-D ale nápad je to fajn, na bud. rok tam možno prídeme s bruškami (poniektoré) ;-) Zuzi, som šmírovala v témičke septembrovej... hehe... koľko tam je už z vás mamičiek alebo čakateliek? v júnovkách už majú tri bábätká a ďalšie je na ceste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka... ehm, ako ti to vysvetlit, takto: z jednej strany skoly je kostol a z druhej strany je to ihrisko, je to uprostred bytoviek, zastavka trolejbusov limbova, aj ulica je limbova alebo gastanova...
Odpovedať
Profilova fotka
veru baby, na buduci rok si to rezervujem pre vas 8-) bam: veru, septembrovky sa nam akosi rozplodili ;-) ale ja im to prajem x-) pridam sa k nim... tak o 3 rocky :-D
Odpovedať
ja už som unavená, veď si spomínala zš gaštanová... sorry jaylo :-N no Zuzi, už som sa potešila nebyť tých troch bodiek s dodatkom :-p :-D
Odpovedať
ahojte krasky...no odkedy som spat v BA, tak sa na net dostanem az vecer...na chvilu.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru luko, nejak ta tu nevidiet :-|
Odpovedať
ahojte baby moje..ako sa mi mate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau kati ..ako sa mas? ja som v praci a varim sa tu ale dnes idem skor aspon ze tak ;-) ani sa mi verit nechce ze na buduci tyzden uz budem mesiac vydata :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?