Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • slniecko..pekny den prajem 😉
    ja sa pojdem pomaly pochystat na jazdu..teda ak budem vobec jazdit..

• no kati, klobuk dole...jjk ti budem zavidiet , ked uz ho budes mat....a mna to este len caka, bojim bojim 😬

• no ja som zvedava,ci ho spravim..mam obavy akosi..
    ty kedy planujes zacat?

• Sponzor fóra
  • nooo, chcela som v jeseni..no neviem ako pri prvakoch tak ak nie tak az na jar..momentane aj tak druhe auto nehrozi...sme rozmyslali,d rahy mal moznost kupit od kamarata to na ktorom ho povezie:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1586368&vReferer=%2Fphotos%2Fluko
    a mne nechat KIU ale nakoniec sme sa dohodli, ze ked sa chceme o dva tri rocky stahovat, tak radsej usetrime peniazky tam

• no vodicak si mozes spravit..a auto sa kupi neskor..ved ked je uz jedno,tak zatial staci..

• ale hej...vsak ja mam motivaciu, ked chce cez vikend kukat fotbal, ja mozem sadnut do auta a vyrazit do ulic 😃 😵
    no a ako ti idu jazdy?

• no to mas teda super dovod 🙂 ale kopec ludi ma soferovanie ako zalubu..

• Ahojte 🙂 Čo tu nové? Prišla som vás pozrieť. konečne troška času... 😎

• veronika..ahoj..ty si mala teraz svadbu? sa pochval..

• Hej mala 😃 Bolo to užasné, super, jedinečné, neopakovateľné... ani to neviem slovami popísať. 🙂 🙂 🙂 Akurát to hrozne rýchlo ubehlo a som smutná že už je to za nami... 😴

• ved urcite si najdes zas nieco,co mozes planovat 🙂
    a budu aj nejake foto?

ja som sa hned po svadbe pustila do vodicaku..takze sa vobec nenudim..

• Podľa toho aké tie fotky budú... 😉
    No ja som si robila vodičák ešte v 17tke, takže z tohto asi nebude nič 😬
    Ale ja si určite niečo nájdem... Veď po svadbe sa všetko začina a nie končí... Však? 😉

• no my tiez este nemame profi fotky..ale ani mi to nevadi..

svadba je len zaciatok spolocneho zivota..takze planovat sa bude urcite vela toho 🙂 ako deticky a pod..

• Máš pravdu. A čo vy už planujete nejaké bábo? 😉

• este nie..

• Sponzor fóra
  • ahojte, dnes tu nikto nie je? 😐
    Chcem sa vám pochváliť, že budem mať synovca. Sestre to doktorka nechtiac prezradila. 😃

• jej..super 🙂 😵 😵

• Už sa teším, aspoň nebudem mať problém, aké vecičky kupovať 😬

• no to ano..snad dobre videla..lebo kamoska az do porodu myslela, ze bude holka...jej povedali..no a je z nej David 😃

• No to som tiež počula, že sa to stáva. Sestre nechtiac povedala, že to bude riadny chlapisko 😃

• tak to potom asi bude 😃
    potom napis, ake meno vybrali 😉

• Už mali vybraté Samuel. Ale hrozí, že mal v jednom týždni meniny a možno aj narodeniny. Tak teraz vyberajú iné. 🙂

• kraaasne meno...teraz sice dost frekventovane...ale pekne 😉

• Aj mne sa páči, ale zrejme ho nedajú. Majú v zálohe ďalšie štyri a to Dominik, Marek, Jakub a Juraj
    Ja by som si z nich asi nevybrala 😐

• tak to ja hej..na Mareka mam slabost...to by som si vybrala ja..ale k nasmu priezvisku mi viac sedi Tomas 😉
    inak same frekventovane mena si vyberaju...ale ono ta moda sa dost meni, takze je to jedno, mena su to pekne 🙂

• ahojte kocky 😃
    tak predsa to tu trosku zije... len obcas sme rozbehane akosi, vsak? a este ze je tu luko a slniecko... ved este planuju svadbu, tak mame furt svadobnu naladu aj ako vydate panie 😃 😛
    my sme boli teraz v sobotu tiez na svadbicke, tak som si pripomenula aj tu nasu trosku... vydavala sa moja druzicka 😉 tak to bolo take mile... a nadherna svadba 😵 aj ked lialo ako z krhly, ale to im prsalo stastie a pozehnanie...
    Kati - drzkaj sa na vodicaku, ty to zvladnes... ale asi bude problem v UK s opacnou stranou,nie? 😬
    Jani - to je zlate s tou sestrou, ze sa preriekla doktorka... ale ved to je vlastne jedno, len nech su zdravi 😵
    Inak k tym menam - mojou srdcovkou sú: Jakub, teraz sa mi zacina pacit aj Tobiáš a z dievcenskych Klara alebo Ester (aj Zoja je zaujimave) 🙂

• zoja a ester su super 😵

• 😃 len aby ich schvalil aj manzel este...

• ahojte
    Jani to je super...takze kupujes modre dupacky 🙂

• Ahoj, no presne tak... Už som niečo zajednávala u kamošky v utorok ráno. Škoda, že som to už vtedy nevedela. 😬 Ale dala som tam modré body... Takže to sadne 😃
    ako bolo u zubárky?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov