Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Ahoj Peha,
    Pisala si,ze svadbu budes mat v Hotely Gavurky?
    Mohla by si mi prosim ta povedat aky maju maximalny pocet ludi?Pocula som ze sa tam mac ludi nezmesti a taktiez kolko to bude vychadzat na osobu aspom priblizne prosim ta?
    Dakujem 🙂

• fifitko dakujem za info,ale ty si Braniciach svadbu nemala?

• Monika, my sme mali svadbu v kulturnom dome v Techovej a fotili sme sa na Chlebe a v Budatine. Sobas bol v kostole. Hotel Gavurky je pekny, ale max pocet hosti je okolo 40, inak interier je fakt pekny, dokonca ma aj super terasu 🙂 ktora je kryta, keby prsalo

• Sponzor fóra
  • ahojte baby..ako sa mate?

fifi..teba som uz dlho nevidela teda..

• ahoj Kati, nuz pracovne povinnosti 😬 ale na chvilu relaxujem, dnes som slamena vdova a tak travim volny vecer s maminou 😉 zajtra ideme na vylet do BA 😎
    ako si pokrocila s vodicakom? 😃

• ahojte 😉

• ahoj Nika, vitaj medzi uz manzelkami 😃 ukazes nam nejake foto? 🙂

• Ďakujem 🙂 No keď budú tak "hádam" ukážem... Ak to nebude veľmi zlé... 😮 😉

• ale joooooj, este som nevidela skaredu nevestu 😃

• No vieš, všetko je raz po prvý krát... 😃

• no toho sa vobec neobavam..... 😉
    ozaj, pokracujes v studiu, ked skole udelili aj druhy stupen? 😕

• Prihlášku som síce podala, ale ešte neviem, či nastúpim... do januára ešte čas... 😎

• jasne, casu dost... a teraz vas beru bez toho prestupoveho semestra?
    nam totiz odkazali, ze kto nebude mat priemer do 1,5 tak si musi urobit nieco ako prestupovy semester od septembra do decembra a potom moze nastupit na druhy stupen. Samozrejme, ze vsetko spoplatnene 😦

• No tak ako hovoríš, tí ktorí výdu do priemeru, nastupujú až od januára, takže to budem mať aj lacnejšie... 😃
    To je jediné plus tejto školy, pre ktoré možno budem pokračovať...

• fiha, tak to si potom dobra studentka 😛 za prvak som mala priemer 1,4 ale udajne budu brat do uvahy priemer len statnicovych predmetov.... tak uvidime. za prestupovy semester chcu 5 litrov 😐

• Sponzor fóra
  • No za 3 roky som mala vždy do 1,5 a za štatnice som mala 1,0 , takže štatnice mi to vylepšili 😃
    A berie sa do úvahy všetko, aj tie 3 roky aj štatnice, malo by sa to dohromady spriemerovať... No ale uvidíme, čo im ešte preletí hlavou... 😛

• Tak ja sa pomaly lúčim. Ahoj Fifi, hadam nabudúce... 😉
    Pekný večer.

• ahojte, som tu na skok 😉
    tak u as som za dobry priemer mala tak akurat intrak a bola som rada...tiez neviem, rpeco nefungovalo nieco ako prospechove stipko 😠 ked uz clovek drti, nech ma aspon motivaciu

• Zuzka,
    Ano uz si spominam uz som videla tvoj album a mala si foto na lanovkach co chodia na Chlep a kabinka bola super vyzdobena.Pozerali sme sa na to s mojim nastavajucim a je to super napad.....v tej kabinke am toizto poziadal moj drahy o ruku...ako si si to zariadilia aby ti to tak vyzdobili?Poznas tam niekoho alebo to tam robievaju? 🙂

• fifi..no dam vediet v pondelok,ze ako..mam skusky totiz..nervy uz aj zacali pracovat..ale zatial sa tvarim,ze som v pohode..
    luko..to bolo riadne davno,ked bolo prospechove stipko..

• ..cau Lei 🙂 ako sa ti dari?
    ..uz sa blizi odchod..tesite sa?
    tu je dnes uprsane 😒 tak chceme ist na plavaren vecer...ako je v Ziline?

• ahoj moja..no tu dnes riadne lialo..ale zas som si precvicila slalom v dazdi..takze aj to by som mala zvladnut..
    uz sa neviem dockat odchodu..

• ..ja nemam rada soferovat v dazdi 😠 clovek nevie ako zareaguje auto a skoro nic nevidis, ked poriadne leje
    ..chudatka dievcata co sa dnes vydavali, asi im nevyslo pocasie 😒
    ..som zvedava ako vyjde nam 😎
    uz mas kupene letenky?

• no tie,co mali o druhej tak lutujem..som hovorila,ze dnes by som sa nechcela vydavat..teraz je uz jasno..no aj tak..tie najlepsie hodiny boli skarede 🤔
    co tvoje pripravy?

• ..my uz mame vsetko 😵 uz cakame len na obrucky..mali by byt koncom tyzdna, pravdepodobne skocime po ne v sobotu...juuuuuj ako sa tesim 😃
    ..a potom uz len overenie si casov a stretnuti s kadernickou, vizazistkou, nechtarkou, fara, organista, restika, floristka...
    ..nasi davaju piect kolace (este dokupuju suroviny) a buduci svokrovi tento tyzden idu nakupit nami vybrane vina

• mne akurat pisala vizazistka, ze je v zahranici a nestihne sa vratit...super, mozem zacat haldat

• ..tak to nepotesi, Luko ak chces mozem ti poslat kontakt na jednu zo Ziliny 😵 je dobra mam ju odskusanu

• no tak to mate celkom super..ze to tak ide..
    hadam tie obrucky budu v pohode..lebo niektore sa teda stazuju na problemy s nimi..

• no len ZA je daleko, 45km od nas...neviem, ci by dosla do Turzovky? ale vdaka 😉

• teda...jedna tych vizazistiek, co robia Zmenaren na STV je draheho klientka...len to by bola pecka za vizaz+za cestu z BA 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov