Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Lea: ja na vaše stretká nechodím, ešte som nikdy nebola, ani neviem, že dake máte... 😬

• no este len dam do eteru,ze bude este jedno teraz..kym odletim..
    a si pozvana 😉

• luko: Môžeš mi ešte raz napísať ako sa presne ten program volá?? Ďakujem.

• Sponzor fóra
  • XnView 😉

dnes som sa vo vani porazala ziletkou 😦 na prste 😬 ale ruky mi nezarastaju 😃 😃 😃 nehoda.. 😬

• VĎaka.
    Ešteže si si ho neamputovala 😃

• no nastastie nie 😃 aj ked bola to nova ziletka riadne ostra tak mozno vela nechybalo 😬

• No hlavne, že to dobre dopadlo...
    Nejde mi to stiahnuť... 😢

• skusila si aj alternativne linky..vzdy maju viac v ponuke..

• Už to fachčí... 😃
    Ďakujem za tip luko, idem niečo poriešiť a zajtra ... budú možno fotečky... 🙂
    Zatiaľ pa

• ahojte baby
    Monikac: napad s kabinkou bol manzelov, my sme dokonca chceli len odfotit v horach, kedze som odtial a obaja hory milujeme 😉 no a kamarati sa postarali o to, aby to stalo za to 😃 cize nam to ozdobili, pokreslili, pripravili sampanske a pre mna 2 velke kytice 😎 moj manzel tam pozna par ludi a tak zariadil to fotenie, ostatne bolo prekvapenie 😉
    Kati: drz sa dneskaaaaaaaaa 😎

• Ahojky,
    tak po predĺženom víkende som opäť v práci. Júj, ako sa mi nič nechce. Ale našťastie ma čaká krátky týždeň. Vo štvrtok a v piatok budem mať zase dovolenku. Dúfam, že bude pekné počasie 🙂
    Vidím, že ste sa tu riadne rozpísali 😃

• ahoj Jani,
    ako ti zavidim to volno... ja cakam na koniec augusta, tam bude nejaky ten statny sviatok a vyjde tam volno az na 4 dni.... dofcu si uz musim setrit kvoli skole 😬

• Ahoj Zuzi, no ja zase vymýšľam, kedy brať dovolenku. Ešte mám z minuléhp roka, len práca mi nedovoľuje čerpať si ju 😐. Tak každý voľnejší deň v práci využívam na dovolenku. Ale ona sa pohne, keď začneme stavať 😬
    Na tie štyri dni sa aj ja už veľmi teším 😃

• juuuuuj, dobre naplanovane, dofca na stavbu 😛

• Však počkaj, na teba tiež príde 😃 😛

• Sponzor fóra
  • ahojte
    vidim ze dovolenkujete a staviate 😃

• vsetko naj k meninam vsetkym Zuzkaaaaaaaaam 😃
    leatea: ako si dopadla na autoskole? dufam, ze to mas 😉

• danjelik: ze dakujeeeeeme 😉

• ahojte baby moje..tak a mam to za sebou..a USPESNE 😵 😵 😵

• jejjj.....gratulujem 😉

• zuzi a samozrejme aj tebe vsetko naj k meninam.... 😃

• muma..dakujeeem 🙂

fifi..vsetko dobre k dnesnym meninam 😉

a baby..co tak stretko toho 20.8? ako minule janka pisala,ze 20.8.07 sme mali stretko,tak urobit take vyrocie 😃

• Kati, to je skvelé. Tak gratuľujem. Teraz už len kúpiť autíčko a nevyjsť z cviku 😉

• ja zatial mozem toho 20,8. 😉

• jani..aj to bude..lebo to chceme..som povedala,ze radsej si rozbijem vlastne ako cudzie 😃
    muma..no super..

• aj mne to 20.8. zatiaľ vyhovuje... Takže to vyzerá nádejne 🙂

• no tak to som rada..nech sa nas teda dost nazbiera 🙂

• ahoj lea gratuuuuulujem,no konecne budes jazdit ...... 🙂
    ja neviem ci mozem 20.....ale ak budem v za tak ano......lebo ja budem striedat mesta...... 😬 kedze som uz manzelka........musim obcas aj svokru navstivit 🙂 😉

• ahoj smaily..no som velmi rada,ze to mam za sebou..teraz uz len prax ziskat 🙂
    no hadam si najdes ten cas a prides nas kuknut..a svokra moze pockat 😃

• Kati: co som vravela 😃 gratulujeeeeeeem 😎
    a tiez mozem 20.8. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv