Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea: ja na vaše stretká nechodím, ešte som nikdy nebola, ani neviem, že dake máte... :-N
Odpovedať
no este len dam do eteru,ze bude este jedno teraz..kym odletim.. a si pozvana ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko: Môžeš mi ešte raz napísať ako sa presne ten program volá?? Ďakujem.
Odpovedať
XnView ;-) dnes som sa vo vani porazala ziletkou 8-( na prste :-N ale ruky mi nezarastaju :-D :-D :-D nehoda.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
VĎaka. Ešteže si si ho neamputovala :-D
Odpovedať
no nastastie nie :-D aj ked bola to nova ziletka riadne ostra tak mozno vela nechybalo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No hlavne, že to dobre dopadlo... Nejde mi to stiahnuť... ;-(
Odpovedať
skusila si aj alternativne linky..vzdy maju viac v ponuke..
Odpovedať
Profilova fotka
Už to fachčí... :-D Ďakujem za tip luko, idem niečo poriešiť a zajtra ... budú možno fotečky... :-) Zatiaľ pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby Monikac: napad s kabinkou bol manzelov, my sme dokonca chceli len odfotit v horach, kedze som odtial a obaja hory milujeme ;-) no a kamarati sa postarali o to, aby to stalo za to :-D cize nam to ozdobili, pokreslili, pripravili sampanske a pre mna 2 velke kytice 8-) moj manzel tam pozna par ludi a tak zariadil to fotenie, ostatne bolo prekvapenie ;-) Kati: drz sa dneskaaaaaaaaa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak po predĺženom víkende som opäť v práci. Júj, ako sa mi nič nechce. Ale našťastie ma čaká krátky týždeň. Vo štvrtok a v piatok budem mať zase dovolenku. Dúfam, že bude pekné počasie :-) Vidím, že ste sa tu riadne rozpísali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani, ako ti zavidim to volno... ja cakam na koniec augusta, tam bude nejaky ten statny sviatok a vyjde tam volno az na 4 dni.... dofcu si uz musim setrit kvoli skole :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, no ja zase vymýšľam, kedy brať dovolenku. Ešte mám z minuléhp roka, len práca mi nedovoľuje čerpať si ju :-|. Tak každý voľnejší deň v práci využívam na dovolenku. Ale ona sa pohne, keď začneme stavať :-N Na tie štyri dni sa aj ja už veľmi teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuj, dobre naplanovane, dofca na stavbu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Však počkaj, na teba tiež príde :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vidim ze dovolenkujete a staviate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko naj k meninam vsetkym Zuzkaaaaaaaaam :-D leatea: ako si dopadla na autoskole? dufam, ze to mas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danjelik: ze dakujeeeeeme ;-)
Odpovedať
ahojte baby moje..tak a mam to za sebou..a USPESNE x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejjj.....gratulujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi a samozrejme aj tebe vsetko naj k meninam.... :-D
Odpovedať
muma..dakujeeem :-) fifi..vsetko dobre k dnesnym meninam ;-) a baby..co tak stretko toho 20.8? ako minule janka pisala,ze 20.8.07 sme mali stretko,tak urobit take vyrocie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, to je skvelé. Tak gratuľujem. Teraz už len kúpiť autíčko a nevyjsť z cviku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatial mozem toho 20,8. ;-)
Odpovedať
jani..aj to bude..lebo to chceme..som povedala,ze radsej si rozbijem vlastne ako cudzie :-D muma..no super..
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne to 20.8. zatiaľ vyhovuje... Takže to vyzerá nádejne :-)
Odpovedať
no tak to som rada..nech sa nas teda dost nazbiera :-)
Odpovedať
ahoj lea gratuuuuulujem,no konecne budes jazdit ...... :-) ja neviem ci mozem 20.....ale ak budem v za tak ano......lebo ja budem striedat mesta...... :-N kedze som uz manzelka........musim obcas aj svokru navstivit :-) ;-)
Odpovedať
ahoj smaily..no som velmi rada,ze to mam za sebou..teraz uz len prax ziskat :-) no hadam si najdes ten cas a prides nas kuknut..a svokra moze pockat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: co som vravela :-D gratulujeeeeeeem 8-) a tiez mozem 20.8. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?